Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne 190 gier

Alien Attack Game

Ocena gry

Gierka w której strzelamy do różnego rodzaju statków, które będą nas niemal przez cały czas atakować. Postaraj się wykonywać uniki w lewo oraz w prawo tak aby nie trafiły Cie działa przeciwników. Poruszaj się w lewo oraz wprawo wykorzystując strzałki a Spacją strzelamy.


Galaxy Invaders

Ocena gry

Poruszamy się małym statkiem który ma działko z którego strzelamy do obcych. Postaraj się je w jak najkrótszym czasie zlikwidować. Zbieramy spadające nowe działa czy też inne bonusy uważaj na strzały rywali. Steruj strzałkami i Spacją do strzelania.


Fantasy Castle

Ocena gry

Do naszej dyspozycji będzie fantastyczny zamek, który sami możemy stworzyć według własnego wyboru. Po prawej stronie w słupku mamy ikonki pod którymi znajdują się określone elementy z jakich będziemy tworzyć nasz zamek.


Little Stylish Fairy

Ocena gry

Mała dziewczynka w tej grze już czeka. Po prawej jak i też po lewej stronie postaci mamy ikonki pod którymi to zostały pourywane ubrania i inne rzeczy w które będziemy ubierali tą dziewczynę wykorzystując myszkę.Story of a hero

Ocena gry

Będziemy mieli za zadania bronić naszej bazy przed non stop atakującymi nas stworkami ze świata fanasy. Zarabiamy pieniądze i to właśnie je przeznaczamy na wyposażenie w broń, dzięki której będziemy te stworki zwalczać.


Fantasy Girl Dressup

Ocena gry

Kolejna ubieranka z dziewczynką gdzie oprócz niej na obrazku znajdziemy skuter na którym się porusza. Przyczepione są do niej baloniki a obok niego znajdziemy różnego rodzaju ubieranki przeznaczone dla dziewczynki.


Fantasy Dolls Human

Ocena gry

Ubierz tą fantastyczną postać młodej wojowniczki w zbroję jak i też daj jej do ręki miecz a do drugiej tarczę. Zobacz jakie zbroje na Ciebie czekają. Przenosimy je na postać używając myszkę komputerową w gierce.


Fairy Fantasy

Ocena gry

Kolejna niecodzienna postać już na Ciebie czeka jeżeli tylko zdecydujesz się na zagrania w gierkę. Do grania używamy myszkę i to właśnie przy jej pomocy będziemy ubierać naszą postać. Zobacz jak będzie wyglądać.


Ubieranka fantasy

Ocena gry

Pierwsza tata ubieranka która trafiła do tej kategorii an naszej stronie gdzie zadaniem naszym będzie ubranie dziewczyny, która siedzi na księżycu. Dedykujemy tą gierkę dla dziewczyn jak i też dla dzieci, ubieramy postać myszką.


Gra z duchami dla dzieci

Ocena gry

Postacią jaką zagramy w tej grze będzie sam Scooby Doo to właśnie on będzie uciekał przed atakującymi go duchami. Jednak pomimo tego zbierać będzie jego ulubione przysmaki jakie na planszy się znajdują. Gramy strzałkami, Ctrl oraz Spacja.


Walka z duchami

Ocena gry

Czeka na Ciebie nie taka łatwa walka jak się może wydawać. Musimy oczyścić planszę z duchów. Do ich pogromu mamy specjalną broń i latarkę dzięki której zobaczymy duchy. Sterowanie: strzałki oraz S - skakanie i D - strzelanie.


Japońska dziewczyna

Ocena gry

Dziewczyna z tej gry pochodzi z Japonii i właśnie w takim stylu jest ta ubieranka skierowana w szczególności dla dziewczyn i dzieci. Postaraj się używając myszki ubrać postać znajdującą się w tej gierce online.


Popularne gry

  • Magiczne
  • Halloweenowy tort

    Halloweenowy tort

    Oglądana: 2446 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie