Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Zarządzanie japońską restauracją

Ocena gry

Jesteś menadżerem japońskiej restauracji. Twoim zadaniem jest zarządzanie pracownikami lokalu tak, aby poprawnie realizowali oni zamówienia swoich klientów. W odpowiednim momencie na tacy musi pojawić się miska, a następnie należy wlać do niej zupę. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Salon fryzjerski

Ocena gry

Pracujesz w jednym z najlepszych salonów w mieście. Układanie fryzur to Twoja misja. Twoim zadaniem jest zrobienie wymarzonej fryzury na włosach Twoich klientów. Postaraj się nie zepsuć renomy temu salonowi i dać z siebie wszystko. Twoje fryzury mają być najlepsze!


Party w basenie

Ocena gry

Zaprosiłeś swoich przyjaciół do siebie na party w basenie. Zadbaj o ich komfort i dobrą atmosferę, podawaj im drinki i zabawiaj towarzystwo!


Zakupy w Nowym Yorku

Ocena gry

Nowy York, to miasto, w którym są tysiące sklepów. To raj dla zakupoholiczek! Pomóż bohaterce gry zrobić porządne zakupy!Prowadzenie knajpy na plaży

Ocena gry

W grze jesteś właścicielem niewielkiej knajpki nad morzem. Twoi klienci bywają niecierpliwi. Musisz ich obsługiwać szybko i sprawnie, żeby zarobić odpowiednią kwotę oraz żeby twój bar przynosił zyski.


Prowadzenie własnego biznesu

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoje umiejętności biznesowe od samych podstaw. Na początku gry musisz znaleźć teren, na którym chcesz postawić nowy lokal, zbierz personel i zaprojektuj jak będzie wyglądać Twój sklepik. Następnie postaraj się nim tak zająć, aby przyniósł jak najwięcej zysków.


Prowadzenie salonu piękności

Ocena gry

Prowadzenie salonu piękności, to niełatwe zadanie. Pomóż bohaterce gry obsługiwać swoich gości tak, aby byli zadowoleni z odbytej wizyty. Musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy, tylko w ten sposób salon może przynosić zyski.


Knajpka na obrzeżach miasta

Ocena gry

Bar, który właśnie otworzyłeś znajduje się tuż za miastem. Postaraj się, aby przynosił ci on zaspokajające zyski. Obsługuj swoich klientów tak, aby chętnie do Ciebie wracali. Aby ukończyć poszczególne etapy gry musisz zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów.


Pomoc w noszeniu zakupów

Ocena gry

Noszenie tak ciężkich zakupów, to prawdziwe wyzwanie. Pomóż bohaterce gry dojść do końca trasy.


Sammie jubiler

Ocena gry

Sammie otworzyła sklep z biżuterią. Pomóż jej go poprowadzić tak, aby przynosił zyski. Obsługuj klientów, realizuj ich zamówienia i ciesz się zdobytymi punktami i pieniędzmi!


Modna para

Ocena gry

Zakochana para wybiera się na zakupy. Pomóż im wybrać odpowiednią stylizację, czyli taką, w której będą czuli się komfortowo i będą wyglądać naprawdę fashion!


Shoppingowe obrazki

Ocena gry

Na ekranie tej gry widzisz obrazki przedstawiające zakupy bohaterki gry. Twoim zadaniem jest odnalezienie jak największej ilości par identycznych obrazków.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15282 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11272 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 8942 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3366 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2256 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1451 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie