Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Gra Poker

Ocena gry

Teraz i Ty możesz się zmierzyć z graczami z całego świata i zagrać w najsłynniejszą odmianę pokera - Texas Hold\'em. Na początku gry wybierasz nazwę i stolik, a później wchodzisz do rozgrywek. Daj z siebie wszystko, pokaż, że jesteś urodzonym pokerzystą!


Paparazzi łowca

Ocena gry

Paparazzi, to prawdziwy łowcy pikantnych fotek. Twoim zadaniem w tej grze jest zrobienie jak największej ilość zdjęć, na których będzie widać bieliznę gwiazd. Postaraj się zrobić ich jak najwięcej zdobywając dzięki temu odpowiednią do przejścia do kolejnego etapu ilość punktów.


Pułapki dla opiekunki brata

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii Opiekunka dzieci, w której czeka Cię nietypowe zadanie. Musisz w niej zorganizować rozmaite pułapki dla opiekunki Twojego młodszego brata. Możesz w trakcie gry stosować się do wskazówek, które pojawią się na ekranie. Daj z siebie wszystko, postaraj się być skuteczny i sprawny, gdyż na wszystko masz ograniczoną ilość czasu!


Pokonaj nudę w pracy

Ocena gry

Otrzymałaś właśnie pracę w biurze, która jest bardzo nudna. Aby umilić sobie czas możesz wykonywać w czasie siedzenia w biurze inne ciekawe rozrywki. Za każde wykonane zadanie dostajesz punkty. Uważaj, aby nikt nie nakrył Cię na tym, że zajmujesz się czynnościami niezwiązanymi z pracą!Praca w kafejce internetowej

Ocena gry

W grze jesteś pracownicą kafejki internetowej. Musisz dbać o swoich klientów. Realizuj ich zamówienia, zapewnij im komfort mile spędzanego czasu. Każdego dnia kafejka otwarta jest tylko przez określoną ilość czasu. Podczas tego okresu musisz zdobyć jak najwięcej punktów!


Bar Fast Food

Ocena gry

Pracujesz w barze szybkiej obsługi. Zarządzanie restauracją to Twój cel. Musisz sprawnie i szybko realizować zamówienia swoich klientów. W ten sposób dostaniesz większe napiwki. Każdego dnia musisz zdobyć określoną ilość pieniędzy.


Pijany koleś w barze

Ocena gry

No ładnie! Chyba przegiąłeś z alkoholem! Postaraj się utrzymać równowagę, co jest bardzo trudne w takim stanie. Najgorzej, że wciąż Ci mało! Musisz złapać kolejne butelki z piwem, które przemieszczają się po barowym blacie. Sterujesz strzałkami i spacją. Powodzenia!


Ćwiczenia na siłowni

Ocena gry

Treningi na siłowni potrafią przynieść prawdziwe efekty. Wystarczy, że będziesz na nich dawał z siebie wszystko. W tej grze pracujesz nad swoim ciałem, musisz wypracować na sobie takie mięśnie o jakich marzą prawdziwi twardziele!


Romans w miejscu pracy

Ocena gry

Biurowe romanse nie zawsze wszystkim się podobają. Całowanie z chłopakiem czeka. Zakochałaś się w swoim współpracowniku. Musisz uważać na innych ludzi znajdujących się w pomieszczeniu, aby nikt nie nakrył was na całowaniu. Skradnij buziaka swojemu ukochanemu tak, aby wasz szef was nie zauważył!


Praca w sklepie zoologicznym

Ocena gry

Pracujesz w sklepie zoologicznym. Postaraj się swoim podopiecznym znaleźć nowych właścicieli. Sprzedawaj zwierzaki kolejnym klientom. Postaraj się obsługiwać ich szybko i sprawnie, bo są bardzo niecierpliwi. Każdego dnia musisz zarobić co najmniej określoną kwotę pieniędzy. Do dzieła!


Diabelski pomocnik

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy uwielbiają psocić! W tej grze wcielasz się w diabełka. Na wykonanie masz określoną ilość czasu. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Do dzieła!


Zarządzanie ekskluzywnym hotelem

Ocena gry

Jeżeli chciałeś kiedyś sprawdzić swoich sił w zarządzaniu hotelu, to musisz koniecznie zagrać w tę grę. Jesteś w niej właścicielem ekskluzywnego hotelu, a twoim zadaniem jest opieka nad gośćmi, którzy przybywają do tego miejsca. Zadbaj o ich komfort i o to, aby byli zadowoleni z pobytu w twoim hotelu.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15313 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11336 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 9001 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3381 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2259 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1455 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie