Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Sklep dla zwierząt

Ocena gry

Na pewno spodoba się Wam praca jako kasjer w tym zoologiku gdzie sprzedajemy na kasie. Będziemy sprzedawali tutaj przeróżne pokarmy i inne produkty jak i też zwierzątka jak psy, koty, rybki, papugi, węże, chomiki, świnki morskie, kanarki i inne ptaszki i dbali o ich zdrowie. W kolejnych planszach gdy uda nam się do nich dojść asortymentu będziemy mogli dokupić coraz więcej. Gdy przyjdzie do nas klient musimy do niego podejść zobaczyć czego potrzebuje i dać mu dany produkt czy też zwierzątko, mamy na to określony czas na wykonanie i obsługę klienta.


Perfumeria

Ocena gry

Czy kiedyś pracowaliście w sklepie z perfumami jako kasjerka teraz macie doskonałą okazję aby się w to pobawić właśnie na naszej stronie grajnik, która Wam daje taką niepowtarzalną możliwość. Praca Wasza polega aby wyrobić określony target w ciągu danego dnia. Do Waszych obowiązków należy pokazać klientce perfumy jakie chce kupić, jeżeli się na nie zdecyduje to je zapakować. Następnie musimy udać się na zaplecze aby dobrać brakujący towar do naszego sklepu. Mamy w grze cały czas podpowiedzi w postaci strzałek.


Sklep warzywny

Ocena gry

Przeniesiemy się do punktu gdzie pracujemy jako sprzedawca z warzywami. Pamiętaj, żeby każdego dnia mieć je świeże wtedy też będą d nas trafiać zadowolone klientki z zakupów. Na dole zawsze mamy pokazaną listę z zakupami, jaką musimy odszukać i podać osobie, która ją zamówiła. Pamiętaj, że klienci są niecierpliwi dlatego też mamy ograniczoną liczbę czasu w jakim musimy wykonać dane zadanie. Gdy już znajdziesz produkt kliknij na niego myszką.


Ski Shop

Ocena gry

W tej grze pracujemy w sklepie gdzie czeka na nas zimowy asortyment. Będziemy sprzedawali między innymi buty jak i też bluzki, spodnie, podkoszulki, rękawiczki czy też szaliki i zimowe kurtki. Klientki chcą szybkiej obsługi pamiętaj o tym.Dress Shop

Ocena gry

Kolejna gierka do kolekcji gdzie zajmować będziemy się sprzedawaniem ciuchów, odzieży i ubrań. U góry mamy pokazane produkty jakie należy odszukać. Wszystkie one znajdują się w tym sklepie na wykonanie tych zakupów mamy określony czas. Gdy się pomylimy z produktami zostaje nam odjęty czas.


Gra sklep z ciuchami

Ocena gry

W tym sklepie wcielamy się w rolę ekspedientki, która to będzie zajmowała się sprzedawaniem ciuchów. Przychodzą do Was różne klientki i w chmurkach pokazuje Wam się czego szukają, musimy szybko odszukać dany produkt i podać ko klientce, która nam za niego zapłaci.


Świąteczne ciastka

Ocena gry

Tym razem waszym zadaniem jest kierowanie świątecznego stoiska z ciasteczkami. Będziecie musieli sprzedawać takie ciastka jakie zażyczą sobie dzieci. Postarajcie się aby każde dziecko które przyjdzie po ciastko było zadowolona


Lodziarnia

Ocena gry

Do lodziarni przychodzą klienci. Zrób im lody o jakie poproszą. Staraj się zrobić to w krótkim czasie żeby uzbierać jak najwięcej punktów.


Chińska restauracja

Ocena gry

W tej grze zamienimy się w kotka. Nasze zadanie będzie polegało na wydawaniu prawidłowego dania gościom. Klikamy na pożywienie myszką. Do dzieła!


Obiad

Ocena gry

Ta restauracja jest szczególna ponieważ będziesz mógł w niej pracować. Dostawa jedzenia to Twoje zadanie. Musisz w nią zagrać by zobaczyć dokładnie co będziesz wykonywał. Na pewno będzie to coś z gotowaniem.


Babski bar

Ocena gry

W tej grze będziemy piękną kelnerką która przyrządza, miesza i miksuje drinki. Mamy naprawdę wiele zamówień i dlatego musimy robić to sprawnie. Gramy myszką. Do dzieła!


Smakołyki

Ocena gry

Lubisz ciastka i inne smakołyki? Jeśli tak to musisz zagrać w tą grę. Będziemy w niej przygotowywać smakołyki klientom. Zrób by byli zadowoleni z twojej pracy.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15320 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11346 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 9021 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3383 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2259 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1456 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie