Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Gra Prowadzenie Fast fooda: Zombie Burger

Ocena gry

Tym razem musisz serwować posiłki z fast foodów nikomu innemu jak samym... Zombie! Pracujesz w Zombie Burgerze i obsługujesz koszmarnych zombie. Realizuj ich zamówienia i postaraj się przy tym zarobić jak największą sumę pieniędzy. Pamiętaj, że musisz robić to szybko i sprawnie!


Praca w fabryce słodyczy

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się do fabryki słodyczy, gdzie będziesz jednym z pracowników. Musisz wykonywać ciastka zgodnie z projektami i zamówieniami klientów. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej!


Gra Belly piekarka

Ocena gry

Pomóz Belly odnaleźć się w nowej pracy. Jej zadaniem jest realizowanie zamówień gości. Musi specjalnie dla nich przygotowywać pyszne zamówienia. Każdego dnia musicie zarobić określoną ilość pieniędzy.


Katie restauratorka

Ocena gry

Katie otworzyła restaurację. Nie wiedziała, że to tak ciężka praca w zarządzanie nią. Musisz jej pomóc uporać się ze swoimi gośćmi. Realizuj ich zamówienia i zadbaj o atmosferę w swoim lokalu. Każdego dnia musisz zarobić określoną ilość pieniędzy. Do dzieła!Gra II Restauracja u Pingwinów 2

Ocena gry

To druga część gry z serii Restauracja u Pingwinów. Na pewno doskonale znasz już zasady tej gry. Postaraj się sprawnie obsługiwać swoich klientów, a odwdzięczą ci się wysokim napiwkiem!


Otwarcie sklepu ze słodyczami

Ocena gry

Właśnie otworzyłaś sklep ze słodyczami i cukierkami. Musisz zadbać o to, aby Twoi klienci byli zadowoleni z wizyty w nim. Realizuj ich zamówienia, zadbaj o atmosferę w sklepie. Postaraj się zadowolić swoich gości tak, aby częściej chcieli do Ciebie wpadać!


Pracownica cukierni Cupcakes

Ocena gry

Sprzedawczyni w cukierni ciastek i ciasteczek nie ma łatwej pracy. Jej klienci bywają niecierpliwi i niegrzeczni. postaraj się jak najbardziej sprawnie potrafisz obsługiwać gości swojej cukierni tak, aby nie wnosili zażaleń. Musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy i zrealizować wszystkie zamówienia swoich klientów.


Restauracja Rosso

Ocena gry

Carole i Claire to założycielki restauracji Rosso. Pomóż im poprowadzić ją tak, aby przynosiła zyski. Każdego dnia musisz zarobić określoną kwotę pieniedzy.


Gra Restauracja u Pingwinów

Ocena gry

Restauracja u Pingwinów wciąż cieszy się niesamowitą popularnością wśród wszystkich graczy. Twoim zadaniem jest obsługiwanie gości, którzy odwiedzają twój lokal. Za uzbieraną kwotę możesz dokupować różne dodatki do restauracji tak, aby zachęcała nowych gości do wizyty i wciąż była lepsza i lepsza...


Cukiernik

Ocena gry

Jako cukiernik słyniesz z tego, że robisz najlepsze desery w mieście. W tej grze masz określoną ilość czasu na wykonanie wyznaczonej ilości deserów. Postaraj się je wszystkie zrobić. Bądź przy tym uważny, muszą być one pyszne i nie może im nic zabraknąć. Przepis na pyszne desery znajduje się na ekranie. powodzenia!


Gra Pico Sim 2 wersja online

Ocena gry

Pico Sim2 to gra, która na pewno przypadnie do gustu wszytskim fanom Simów. Ale nie tylko. Pomóż głównemu bohaterowi gry, Picowi podbić serca swoich koleżanek. Twoim zadaniem jest umawianie się z nimi na randki.


Przygody bohatera Hina

Ocena gry

Ta gra na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią gierki typu Sim. Wybierasz na początku gry bohatera, w jakiego chcesz się wcielić, a następnie towarzysz mu w jego codziennym życiu.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15282 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11275 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 8946 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3366 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2256 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1451 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie