Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Symulatory 193 gier

Właścicielka butiku z ubraniami

Ocena gry

Prowadzisz ekskluzywny butik odzieżowy gdzie ciuchów jest dużo. Postaraj się zaskrobić sobie sympatię swoich klientek. Zadbaj o ich komfort podczas zakupów, pomagaj im robić zakupy, realizuj ich zamówienia. Dzięki temu zdobędziesz więcej pieniędzy! Postaraj się, aby twój butik był jednym z najlepszych w okolicy i przynosił spore zyski.


Zarządzanie wyspą

Ocena gry

Dostałeś w posiadanie niewielką wyspę. Musisz ją koniecznie rozbudować. Zadbaj o to, aby przemysł na niej rozwijał się jak najlepiej. Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.


Pracownik sushi baru

Ocena gry

Naucz się robić wyśmienite sushi i zabłyśnij w towarzystwie! Postaraj się realizować przy tym zamówienia klientów baru tak, aby byli zadowoleni z odbytej wizyty i chcieli częściej do Ciebie wracać!


Gra Josie Cukiernik

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoich sil jako cukiernik. Pomóż Josie wybudować i otworzyć cukiernię, a następnie realizuj zamówienia swoich gości. Postaraj się robić to jak najszybciej, gdyż goście mogą być niecierpliwi, za odpowiednio zrealizowane zamówienie odpłacą ci się niezłym napiwkiem. Postaraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy!Sushi Bar

Ocena gry

Jesteś szefem Sushi Baru. Musisz zadbać o atmosferę lokalu oraz o to, aby realizować zamówienia zgodne z życzeniem klienta. Bądź życzliwy i sprawnie wykonuj swoje zadania.


Właścicielka salonu sukien ślubnych

Ocena gry

Jesteś właścicielką salonu sukien ślubnych. Musisz stylizować swoje klientki, pomagać im dobierać suknie oraz realizować ich zamówienia. Daj z siebie wszystko! Każdego dnia sprzedaży musisz zarobić określoną ilość pieniędzy.


Wnuki pod opieką babci

Ocena gry

Tych dwoje dzieci uwielbia spędzać czas ze swoją babcią. Wciel się w jej rolę i postaraj się zaopiekować swoimi wnukami najlepiej jak potrafisz. Realizuj ich życzenia, karm ich, zadbaj o ich komfort i szczęście.


Zawód- niania

Ocena gry

W tej grze musisz się zmierzyć z zadaniem opieki nad dziećmi. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej. Zadbaj o ich komfort, opiekuj się nimi, karm. Spraw, aby Cię polubiły i uwielbiały spędzać z Tobą czas!


Opieka nad dzieckiem

Ocena gry

W tej grze musisz zająć się dzieckiem swojej siostry, która wyjechała na urlop. Opiekuj się maluchem tak, aby niczego mu nie zabrakło.


Przygody niegrzecznego chlopca

Ocena gry

Przeżyj wraz z bohaterem gry pełne emocji przygody. Ten chłopiec bywa bardzo niegrzeczny. Zdarza mu się ściągać na egzaminie, kraść z lodówki niedozwolone rzeczy, a nawet mleko prosto od krowy. Pomóz mu pozostać niezauważonym podczas jego występków. Sterowanie za pomocą myszki.


Teleturniej Milionerzy

Ocena gry

Weź udział w kultowym teleturnieju i zgarnij milion! Wystarczy, że będziesz poprawnie odpowiadał na każde pytanie. Do dyspozycji masz 3 koła ratunkowe.


Weddin planner

Ocena gry

Jeżeli marzyłaś kiedyś o tym, aby zaplanować komuś ślub od pierwszego etapu aż do ostatecznych przygotowań, to możesz spróbować swoich w tej grze! Postępuj zgodnie ze wskazówkami wróżki, a zorganizujesz najlepszy ślub pod słońcem!


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15110 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 10932 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 8595 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3317 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2227 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1410 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie