Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Gra kelnerka online

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę kelnerki, która będzie pracować w barze szybkiej obsługi. Będziemy zajmować się obsługiwaniem gości, którzy do tego baru przychodzą, produkujemy jedzenie i serwujemy je klientom.


Wall Street Massacre

Ocena gry

Gra która jest związana z giełdą to właśnie w niej jedna osoba został oszukana przez bankierów, pieniądze które zainwestował przy pomocy bankierów na giełdzie przepadły. Tak właśnie zaczyna się misja w tej grze jaką macie do pokonania. Zobaczcie szczegółowe informacje jakie na Ciebie w niej czekają i zagraj w nią myszką.


WallStreet Balls Giełda

Ocena gry

W tej grze poczujemy się jakbyśmy byli na największej giełdzie na świecie jaką jest Wall Street. Zobacz dokładnie na czym polega ta gierka i jeżeli Ci się tylko spodoba masz możliwość zagrania w nią całkowicie za darmo.


Gra symulator prawa jazdy online

Ocena gry

Czeka na Was darmowy symulator prawa jazdy w wersji online. W tej grze będziemy uczyli się jeździć jednym z pojazdów. Będziemy mieli do wykonania przeróżne zadania. Sami wybieramy trasę po jakiej będziemy się poruszali. Steruje samochodem strzałkami.Gra Symulator Koparki

Ocena gry

Czeka na Was w tej grze fajny symulator koparki za darmo w tej grze będziemy mieli możliwość rozburzania budowli przy pomocy łychy, którą posiada nasza koparka. Sterowanie w grze odbywa się strzałkami oraz Spacją. Postaraj się zniszczyć jak najwięcej budynków.


Gra symylator farmy

Ocena gry

Dla osób które lubią symulatory mamy coś specjalnego będzie to symulator farmy gdzie się przeniesiemy i będziemy mieli możliwość rozwijania własnej farmy. Do tego potrzebować będziemy myszki. Zobacz dokładnie na czym polega ta gra.


Gra symulator jazdy

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli za zadanie ćwiczyć nasza jazdę na symulatorze takiej jazdy jaki na Was już czeka w tej grze. Sterujemy strzałkami, a dokładną instrukcje znajdziemy w samej grze online. Jest to świetna zabawa za darmo.


Zarządzanie budową miasta

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś jak to jest zarządzać całym miastem, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Włącz ją i sprawdź swoich sił! Musisz zaplanować od podstaw całe miasto, nadzorować jego budowę. Zaplanuj gdzie będą stały poszczególne budynki, a gdzie zakwitną zielone rośliny. Musisz być rozważny i zadbac o komfort mieszkańców tego miejsca.


Tessa urządza party

Ocena gry

Tessa to szalona imprezowiczka. Tym razem postanowiła zrobić party u siebie w mieszkaniu. Musisz pomóc jej wszystko dopiąc na ostatni guzik. Urządźcie wspólnie imprezowe wnętrze, a następnie zaproście gości. Na takiej imprezie muszą być robione jak najlepsze fotki! Postaraj się sfotografować swoich gości najlepiej jak potrafisz!


Kwiaciarka

Ocena gry

Praca w kwiaciarni nie jest łatwa. Musisz wykonywać bukiety, które naprawdę spodobają się Twoim klientom. Realizuj ich zamówienia i daj z siebie wszystko. Musisz zdobyć jak najwięcej punktów, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Praca w barku w kinie

Ocena gry

W kinowym barku przed seansem praca wre! Masz dużo klientów, musisz więc jak najszybciej realizować ich zamówienia. Przyrządzaj popcorn, soki, watę i inne przekąski, jakich tylko sobie gości zażyczą. Za każde odpowiednio zrealizowane zamówienie otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej, aby przejdź do kolejnych poziomów gry.


Pancakes\'owy barek szybkiej obsługi

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem niewielkiego stoiska w parku z jedzeniem. Sporządzasz w nim pancakesy i masz swoich wiernych klientów, którzy nie mogą się obyć bez codziennego posiłku u Ciebie. Nie zepsuj tego, realizuj życzenia klientów zgodnie z ich zamówieniem, nie strać swoich stałych bywalców, zyskaj nowych sympatyków. Zdobądź jak najwięcej punktów, aby przejść do następnego etapu gry.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15292 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11295 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 8974 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3377 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2258 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1453 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie