Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

The Chopper Ride 2

Ocena gry

Kolejna już z tej serii 2 część kultowej gry w której poruszamy się na czoperze. Tutaj plansze są znacznie trudniejsze gdyż musimy między innymi przeskakiwać urwiska i dużo więcej.


Gra chopper dla chłopców

Ocena gry

Czy jazda w piekle może być możliwa. Nic prostszego jeżeli tylko zagrać w tej grze to się tego dowiesz. Masz tylko jeden cel dojechać bez wywrotki do celu. Kilka różnych plansz już na Was czeka. Steruj motorem strzałkami.


Gra jazda na czoperze

Ocena gry

Czeka już na Was ciekawa jazda na chopperze. Trasa jaka została dla Ciebie przygotowana nie jest łatwa. Pełno w niej stromych podjazdów jak i też zjazdów. Postaraj się nie zaliczyć wywrotki i zebrać wszystkie przedmioty znajdujące się na Twojej drodze.


Barbie Parking

Ocena gry

nasza bohaterka gierki nie tak dawno zapisała się na naukę prawo jazdy. Przyszedł czas na naukę parkowania zobacz jak jej w tym idzie i ewentualnie jeżeli będzie potrzebować pomocy to jej pokaż jak perfekcyjnie zaparkować w samochód.Barbie i jej auta w wyścigu

Ocena gry

Wybieramy Auto i Barbie siada za kierownicą tego pojazdu. Ścigamy się z innymi tylko jedna osoba może wygrać. Należy być czujny w szczególności na górkach i innych wzniesieniach aby nie doprowadzić do wywrotki naszego pojazdu co może zaprzepaścić szanse na wygraną, sterujemy strzałkami.


Barbie jazda autem po trasie

Ocena gry

Barbie kupiła sobie nowy samochód. Postanowiła go przetestować i wsiadła w to auto aby przejechać. Kawałem, jednak droga jaką sobie wybrała nie jest najłatwiejsza dlatego też postaraj się jej pomóc aby cało i zdrowo tym pojazdem dojechała do celu. Sterujemy strzałkami.


Diego jazda samochodem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się wraz z diego specjalnym terenowym samochodem, który posiada napęd 4x4. Pokonaj kilka plansz przygotowanych przez Ciebie uważaj aby nie doprowadzić do wywrotki tego pojazdu. Sterujemy strzałkami.


Myjnia samochodowa

Ocena gry

W tej gierce bujdy na resorach waszym zadaniem będzie wcielenie się w właściciela myjni samochodowej. Do waszej myjni będą przyjeżdżać różne samochody. Ale największą gwiazdą będzie słynny ZYG-ZAG. Postarajcie się aby wyjechał zadowolony z waszych usług


Mountain Hill

Ocena gry

Wyzwanie dla Ciebie już czeka. Postaraj się dojechać na sam szczyt góry. Po drodze zbieramy monety i omijamy przeróżne przeszkody. Samochód możemy naprawiać jak i też rozbudowywać za zarobione przez Nas pieniądze. Sterujemy samochodem strzałkami, X - używamy turbo.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Jest to gra gdzie zagramy z ciężarówkami którymi to będziemy sterowali. W tej grze mamy do wykonania przeróżne misje związanie między innymi z parkowania tych pojazdów w różnych miejscach. Przekonaj się o tym czy będzie to takie łatwe. Sterujemy tym dużym pojazdem z użyciem strzałek oraz spacji jako hamulca ręcznego.


Jazda traktorem z przyczepą po farmie

Ocena gry

Przenosimy się na gospodarstwo rolne gdzie będziemy testowali nasz nowy ciągnik, posiada on napęd na 4 koło dzięki temu praktycznie wszędzie nim dojedziecie. Nadaje się zarówno na pole jak i też na jazdę po wsi nim. Ciągniemy przyczepę z ładunkiem w grze i musimy z nim dojechać do celu bez straty. Posługujemy się strzałkami do sterowania tego ciągnika.


Gra z samochodem cysterną

Ocena gry

jest to specjalny pojazd dzięki któremu będziemy mogli dostarczyć paliwo do stacji benzynowych jak i też przewieźć inne różnego rodzaju substancje do celu. Sterujemy tirem z wykorzystaniem strzałek. Kilka plansz czeka na Ciebie.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31503 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28727 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11453 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9060 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8702 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6090 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie