Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Tractor At The Farm

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gierka kierowca ciągnika dla wszystkich fanów w której będziemy poruszać się maszynami rolniczymi po farmie. Wykonując na niej różnego rodzaju mniejsze i większe zadania. Sterowanie to strzałki oraz Spacja jako hamulec.


Jazda ciągnikiem po farmie

Ocena gry

Czeka na nas wiele różnego rodzaju zadań do wykonania jak to zwykle bywa na farmie. Przewozić będziemy przyczepką różnego rodzaju ładunki jak jabłka czy też inne produkty rolne. Postaraj się aby ich nie zgubić po drodze do celu.


Ciągnik na polu

Ocena gry

Przygotowane dla Ciebie zostało w tej grze 12 różnego rodzaju plansz, które musimy pokonać. Czym dalej tym droga będzie trudniejsza i coraz trudniej będzie dostarczyć z pola ładunek aby przewieźć go w całości bez wpadki.


Tractor farm racing

Ocena gry

te maszyny rolnicze nie tylko bardzo dobrze spisują się w polu ale także mogą z powodzeniem brać udział w wyścigach. Tor jaki został na nich przygotowany jest pełen przeszkód. Kilka traktorów do wyboru i kilkanaście różnych plansz czeka na graczy.Tractor Derby

Ocena gry

Wybierz język polski aby łatwiej Wam było się zapoznać z instrukcją. Czekaja na Was wyścigi z traktorami. Wygrać może tylko jeden. Sterowanie to strzałki, Spacją skaczemy a przyciskiem X wciskamy nitro.


Tractor trail

Ocena gry

Klikamy na ikonę New game aby móc zagrać. Wybieramy jeden z pojazdów jakim będziemy w grze poruszać się. Postaraj się przejechać jak największą ilość plansz, która dla Was została przygotowana. Sterowanie strzałkami.


Kolorowanka z traktorem dla dzieci

Ocena gry

Prosta malowanka skierowana dla wszystkich dzieci gdzie głównym pojazdem jakim będziecie malować to traktor. Obok niego znajdują się rożnego rodzaju kolory z których to wybieramy ten co nas interesuje do malowania obrazka.


Tractor Rally

Ocena gry

Jest to gra z bardzo prostą grafiką w której będziemy brać udział w wyścigu po specjalnie przygotowanym torze na polu. Tutaj grafika jest bardzo prosta jak i też sama gra zresztą zobaczcie sami i się o niej przekonajcie.


Traktor bez kabiny i dachuz przyczepką

Ocena gry

Kliknij na start i wybierze pierwszą planszę do pokonania mamy ich 12. Następnie mamy obrazkową instrukcję czym jeździć, zamykamy ją klikając na ikonę X. Będziemy przewozili jabłka na przyczepce, musimy jeździć rozważnie aby nie doprowadzić do wywrócenia samego pojazdy jak i też przyczepy czy też ładunku jaki jest przez nas przewożony.


Traktory co orają

Ocena gry

Bronowanie i oranie już na Was czeka w kilku planszach jakie mamy dla Ciebie w gierce. Poruszamy się strzałkami. Mamy ponad 10 plansz do przejścia. Zbieraj pieniądze i kupuj nowe traktory które przydadzą Ci się w grze do pokonania wielu plansz.


Górnicza ciężarówka 2

Ocena gry

Jest to kolejna gra przez internet do grania z serii z górniczą ciężarówką w roli głównej która niemal przez całą dobę na dwie zmiany pracuje na kopalni. Zmieniają się tylko kierowcy, którzy podjeżdżają pod taśmociąg i ładują na jej przyczepę urobek z kopalni, który właśnie tam jest wydobywany. Następnie muszą przejechać określony wyboisty odcinek drogi aby dotrzeć z ładunkiem do miejsca przeznaczenia. Będziecie potrzebowali do grania strzałek. Im więcej surowca przewieziesz tym więcej zarobisz i będziesz miał możliwość ulepszenia górniczego pojazdu aby był jeszcze lepszy do sterowania.


Zaparkuj budownicze maszyny

Ocena gry

Tym rzem jest już po pracy i pracownicy zostawili maszyny budownicze na placu. Niebawem ma padać deszcz dlatego musimy je zaparkować we wskazane miejsca. Postaraj się tego dokonać w jak najkrótszym miejscu.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31595 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28800 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11471 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9079 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8725 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6106 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie