Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Samochów na budowę

Ocena gry

Kolejna praca z samochodami które są jak najbardziej przydatne na różnego rodzaju budowach w których biorą udział i przewożą różnego rodzaju towary. Czeka na Ciebie 12 misji za zarobione pieniądze możemy polepszać nasz pojazd.


Wyścigi budowlanymi potworami

Ocena gry

Takie duże maszyny nie tylko są potrzebne na budowie jak zobaczycie w tej gierce można się również nimi ścigać. Jednak to będą ekstremalne wyścigi, które Wam polecamy. Zobacz na którym miejscu uda Ci się dojechać do mety jak w ogóle będzie to możliwe.


Ciężarówki budowlane

Ocena gry

Budownicze maszyny znajdziemy w tej grze. To właśnie dzięki tego rodzaju pojazdom mamy niepowtarzalną możliwość budowania różnego rodzaju budynków czy też innych rzeczy. To one potrafią przewozić bardzo duże ładunki, zresztą zobaczcie sami.


Budowlane pojazdy

Ocena gry

Tego rodzaju pojazdy w szczególności sprawdzają się na budowach gdzie są bardzo potrzebne gdyż mają możliwość przywiezienia różnego rodzaju surowców jak kamienie czy też piasek. W tej grze właśnie kilka tego rodzaju misji na Ciebie czeka.Pojazd z naczepą

Ocena gry

Czeka na Was kilka mniejszych i większych misji. Gdzie pojazd musimy połączyć z przyczepą, która stoi obok niego i zajechać we wskazane w grze miejsce. Kręcimy kierownicą z pomocą strzałek. Postaraj się perfekcyjnie dojechać do celu.


Ural Truck bez przyczepy

Ocena gry

ten nasz bardzo mocny truck potrafi wjechać niemal wszędzie i ma bardzo mocny silnik. Dużo ładunku przewozi w trudnych warunkach. Właśnie do takich zadań na Syberii te pojazdy zostały między innymi przygotowane.


Truck Trial

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gra w której sterujemy dużym pojazdem i wykonujemy powierzone nam zadania aby cało i zdrowo z ładunkiem dojechać do celu sterując strzałkami. Zobacz ile punktów uda Ci się uzbierać w gierce online.


Tir bez naczepy

Ocena gry

Poruszamy się tuta pojazdem który nie ma naczepy jednak jazda i tak jest trudna gdyż będziemy jeździć po pustyni gdzie pełno jest górek i wzniesień. Zbieramy znajdujące się na naszej drodze gwiazdki, postaraj się uzbierać je wszystkie.


12 Wheeler - amerykańska ciężarówka

Ocena gry

Kolejny pojazd składający się z 12 kół dzięki którym potrafi przewozić naprawdę duże ładunki na duże odległości. Poradzi Sobie z każdym wzniesieniem oraz większą i mniejszą górką jaka na niego w grze czeka.


Amerykański pojazd

Ocena gry

Do naszej dyspozycji należy bardzo dużo 18 kołowy pojazd. Zobacz jak się takim z naczepą steruje nie jest to najłatwiejsze w szczególności jeżeli pokonujemy nim dużo zakrętów ostrych na drogach z innymi pojazdami koło nas.


Tiry amerykańskie na drogach

Ocena gry

W tej grze poruszamy się specyficznymi pojazdami jakimi będą tiry z ameryki. To własnie takimi dużymi pojazdami będziemy w różnego rodzaju miejscach parkować. Mamy na to ograniczony czas w którym to będziemy musieli się wyrobić. Zobacz czy Ci się to uda.


Nauka jazdy z instruktorem

Ocena gry

Gra jest jak prawdziwa, zdajemy egzamin na prawo jazdy. Mamy dwa tryby jednym z nich jest trening gdzie możemy popełniać różnego rodzaju błędy i nic za to nie zapłacisz. Jeżeli jednak zdecydujesz, że już wystarczająco dobry jesteś to możesz odstawić tą naukę jazdy i podejść do egzaminu klikając na ikonę Strt, do pokonania będziecie mieli ponad 20 lekcji egzaminacyjnych po zdaniu ich wszystkich zdobędziesz upragnione prawo jazdy. Posługujemy się do sterowania pojazdem strzałkami. Zobacz ile punktów uda Ci się uzbierać.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31577 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28769 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11459 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9072 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8713 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6101 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie