Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Parkowanie do garażu

Ocena gry

Zadanie jest wydawać by się mogło, że proste zarówno tyłem jak i też przodem będziemy starali się samochodem wjechać do garażu. Zobacz czy Ci się to uda za pierwszym razem, steruje pojazdem strzałkami.


Egzamin kategorii B

Ocena gry

Jeżeli tylko uda Ci się L - ką pokonać zadania jakie znajdują się w grze to z pewnością uzyskasz prawo jazdy kategorii B. Poruszamy się samochodem marki fiat panda i to właśnie nim zdajemy egzamin. Zobacz czy uda Ci się pokonać plansze w gierce online.


Parking Elką

Ocena gry

W grze z elkom będziemy uczyć się parkować, to właśnie dzięki niej możesz zostać w tym mistrzem. Podjeźdżają różnego rodzaju samochody mniejsze i większe do których musimy wsiąść i zaprowadzić je do właściwego miejsca. Wsiadamy do pojazdu klikając Spacja, sterujemy pojazdem strzałkami.


Nauka jazdy kategoria B

Ocena gry

Gra bez czasu.Jeżeli chcecie się przekonać jak to jest zdawać prawo jazdy kategorii B to zachęcamy do grania. Czeka na Was nie lada nauka jazdy samochodem. Gdzie będziemy ćwiczyć parkowanie zarówno na placach manewrowych jak i tez na mieście pomiędzy samochodami gdy nabierzesz trochę wprawy.Nauka jazdy z Barbie

Ocena gry

Nasz dzielna postać jaką jest Barbie postanowiła nauczyć się w końcu jeździć. Dlatego poszła do pewnej szkoły gdzie bierze lekcje nauki jazdy samochodem. Postaraj się pomóc jej w niektórych zadań, które to będą polegały w szczególności na parkowaniu pojazdów w określonych miejscach z wykorzystaniem do tego strzałek.


Nauka jazdy busem po mieście

Ocena gry

Czeka na Was egzaminator. Możecie już zasiąść za kierownicą dużego busa, to właśnie na niem będziemy uczyć się jeździć. czeka na Was nie lada wyzwanie ponad 15 lekcji które musimy zdać. Już na samym początku nie będzie łatwo gdyż musimy wyjechać z placu manewrowego który nie należy do najłatwiejszych. Uważaj aby nie wjechać w krawężniki i na pola oznaczone kolorem żółtym. Sterujemy busem z wykorzystaniem strzałek.


Motory Policyjne do jazdy

Ocena gry

Tym razem zasiadamy za kierownicą motoru policyjnego. Jest to pojazd bardzo stabilny jak na motor i posiada bardzo dużą moc i szybkie przyspieszenia. To właśnie przy jego pomocy będziemy ścigali piratów drogowych i przestępców. Postaraj się aby nikt Ci nie uciekł. Poruszamy się myszką i bijemy przestępców pałką klikając przycisk w myszce.


Wyścigi Harley Davidson

Ocena gry

Kolejna taka gra może być na 2 osoby gdzie siadamy na motocykl marki harley davidson i podejmujemy wyzwanie jakim będzie uliczny wyścig z innymi uczestnikami. Zobacz na czym on będzie polegał i czy uda Ci się dojechać do celu. Sterowanie to strzałki i Z jako nitro.


Puzzle Harley Davidson

Ocena gry

Do ułożenia w tej grze będziemy mieli puzzle gdzie na obrazku znajduje się motor marki: harley davidson , z rozsypanych elementów myszką postaraj się ułożyć ten obrazek. Na pewno Ci się to uda.


Race Choppers

Ocena gry

Kilka różnych czoperów czeka do wyboru jak i też tras na których z zawodnikami będziecie się ścigać. Wiatr we włosach i cała naprzód. Tylko to musisz robić albo aż aby dotrzeć do mety.


Otis Chopper Challenge

Ocena gry

Za sterami tego motora zasiada nie kto inny jak krowa. To właśnie ona musi poruszać się po specjalnej trasie pełnej przeszkód. Dwa tryby gry do wybrania, potem już tylko jedziemy strzałkami, omijamy przeszkody i zbieramy mleko.


Desert Chopper

Ocena gry

tego rodzaju wyścigi jak w tej gierce odbywają się na pustyni. Tutaj ścigacie się z innymi rywalami, tylko jeden z nich może dotrzeć do mety jako pierwszy, postaraj się abyś to właśnie Ty nim był.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31503 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28727 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11453 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9060 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8702 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6090 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie