Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Gra holownicza dla chłopców i dzieci

Ocena gry

W tej grze zajmować się będziemy holowaniem przeróżnych rzeczy. Będą to przyczepy inne samochody, auta, ciężarówki, tiry, ciągniki i wiele innych. Kilkanaście różnego rodzaju plansz z różnym stopniem trudności czeka na Ciebie. Sterowanie to strzałki.


Holowanie aut na lawecie

Ocena gry

W tej grze poruszamy się bardzo mocną ciężarówką holowniczą w której mamy wiele zadań do wykonania. Będziemy przede wszystkim zajmować się holowaniem popsutych aut, które znajdują się w różnych miejscach. Musimy pod nie podjechać i je holować. Sterowanie to strzałki oraz Spacja.


Kierowca pomocy drogowej w Los Angeles

Ocena gry

Pomoc Drogowa w wielkim mieście już na Ciebie czeka. Zobacz jak poradzisz Sobie w Los Angeles gdzie będzie odbywać się Twoja praca, praktycznie każdego dnia. Kilkanaście różnego rodzaju plansz czeka na Ciebie. Sterowanie to strzałki oraz A - zapinanie pojazdu do pomocy drogowej.


Holowanie samochodów po amerykańsku

Ocena gry

Duża amerykańska ciężarówka jest do Waszej dyspozycji. To właśnie przy jej pomocy będziemy zajmować się holowaniem różnego rodzaju aut. Zawsze mamy pokazane w danej planszy jakie auto należy holować. W grze posługujemy się strzałkami oraz X do zaczepiania samochodów i Spacją jako hamulec.Holownicze samochody

Ocena gry

Sami możemy nadać koloru naszemu holowniczemu pojazdowi gdy już to zrobimy zostaje nam przejść do gierki. Będziemy kierowcą tego pojazdu w mieście i zajmować się będziemy holowaniem dużych jak i też małych aut, które się zepsuły lub tarasują drogę. Sterowanie to strzałki oraz Spacja.


Laweta do transportu aut

Ocena gry

Kolejna gra w której zasiadamy za kierownicą dużej lawety transportującej traktory, ciągniki, tiry, ciężarówki i inne pojazdy. Mamy do Waszej dyspozycji dwa tryby gierki tryb kariery oraz gry na czas. Za zarobione pieniądze mamy możliwość zakupu pojazdu i wiele różnego rodzaju innych dodatków.


Kierowca lawety na samochody

Ocena gry

Na początku gry wybieramy kolor naszego samochodu holowniczego. Na lawecie będziemy mogli przewozić inne pojazdy, które się popsuły. Kilkanaście plansz jest gotowych dla ciebie. Na planszy widzimy gdzie mamy dojechać aby zacząć holować dany pojazd.


Truck Racer tirów

Ocena gry

Prosta gierka w której to będziemy musieli wygrywać wyścigi z innymi tirami jakie biorą udział w wyścigu. Na starcie zaczynamy od 10 miejsca i mamy do pokonania 3 okrążenia w których musimy wyścignąć wszystkich rywali jacy znajdują się przed nami.


Wyścigi czołgów wojskowych

Ocena gry

Bierzemy udział w klasycznym wyścigi z czołgami dla najmłodszych w roli głównej. Nie każdy z Was na pewno może Sobie to wyobrazić w dodatku, że jesteście przyzwyczajeni do tego, że czołgi biorą udział w akcjach wojennych niż w tego rodzaju nietypowych zawodach. Kilka plansz i poziomów trudności czeka na Ciebie.


Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

W roli głównej czekają na Ciebie ciężarówki i tiry którymi to będziemy się ścigać po przeróżnego rodzaju torach, które usytuowane są w górskich terenach. Dlatego też będzie jeszcze bardziej ciekawej. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.


Truck Racers

Ocena gry

Do wyboru mamy kilka pojazdów dla najmłodszych, które wezmą udział w ściganiu wielkimi i mocnymi ciężarówkami. Jeżeli uda nam się wygrać jakiś wyścig mamy możliwość za zarobione pieniądze tuningować nasz pojazd. Posługujemy się strzałkami w grze.


Truck Race

Ocena gry

Duże pojazdy jakimi są ciężarówki już czekają oraz tiry. Są one specjalnie wzmocnione i przygotowane do ścigania. Zasiadaj za sterami jednej z nich i postaraj się wygrać jeden z wielu dostępnych w grze torów. Graj strzałkami.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31462 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28688 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11445 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9049 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8694 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6084 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie