Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Drift

Ocena gry

Jest to gra dla chłopców. Polega ona na jeździe samochodem którym należny driftować i zdobywać kolejne lvle


Mistrzostwa Moto trialu

Ocena gry

Stań do bardzo trudnego zadania jakim jest mistrzostwo świata w Moto trialu. Pokonaj 12 plansz jak najlepiej umiesz. Zdobądź tytuł. Do dzieła!


Naprawa ciężarówki i tira 18 kołowego

Ocena gry

Kolejna gierka do kolekcji związana z naprawą. Tym razem czeka na nas duża amerykańska ciężarówka. Jednak jak widzimy nie jest ona kompletna brakuje jej wielu różnego rodzaju elementów. Zmieniać możemy kabinę dla tego pojazdu jak i też nadkola, błotniki. Nasz tir potrzebuje również zmiany owiewek i innych różnego rodzaju dodatków. W grze posługujemy się myszką. Zmieniaj pojazdy jak tylko chcesz.


Fire Truck Hidden Letters

Ocena gry

Bardzo fajna sceneria w której to na obrazku będziemy musieli poszukiwać różnego rodzaju literek ukrytych na tym obrazku wraz z samochodem. Literki są bardzo dobrze ukryte.Ubieranka strażaka

Ocena gry

Jak zobaczycie w tym zawodzie mogą występować również dziewczyny strażaki. Ciekawe stroje czekają już na odważne osoby, przebieramy ubrania klikając myszką na ikonki.


Fire Truck Racer 3D

Ocena gry

Mamy do wyboru dwa tryby gry pierwszy z nich to tryb kariery a drugi to natomiast wolne wyścigi. Wybór pozostawiamy Wam. Gdy już przejdziemy ten tryb wybieramy jedne z 3 stopni trudności. Steruj strzałkami pojazdem.


Fite Truck 2

Ocena gry

Jest to już kultowa 2 część tej wspaniałej gierki w której wcielamy się w rolę osoby gaszącej pożary. Na początku zostajemy kierowcą tego auta i musimy dojechać do miejsca gdzie się palą budynki. Następnie bierzemy się za ich gaszenie. Strzałki i Spacja - potrzebujemy


Straż pożarna parkowanie

Ocena gry

Parking w tej grze na Ciebie już czeka. Musimy w określonym miejscu zaparkować nasz pojazd. Będą to przeróżne miejscówki gdzie właśnie jest pożar i musimy podjechać aby go ugasić. ZA każdą z akcji jeżeli tylko nam się uda otrzymujemy określone gratyfikacje pieniężne, które to w sklepie ( shop ikona w grze ) możemy kupić różnego rodzaju dodatku. Sterowanie odbywa się strzałkami. Kilka plansz jest przed Tobą do pokonania.


Sraż pożarna na lotnisku i w mieście

Ocena gry

Kolejny symulator ze strażą pożarną w roli głównej gdzie będziemy zajmować się gaszeniem pożarów na lotnisku jak i też brać udział w akcjach w mieście. Na początku zajmujemy się kierowaniem pojazdu i udać się we wskazane miejsce pokazane na mapie. Sami wybieramy kolory naszego samochodu. Na mapie mamy wskazane miejsce gdzie musimy dojechać w którym to toczy się właśnie pożar. Postaraj się dojechać na miejsce jak najszybciej.


Helikopter karetka straż przybrzeżna

Ocena gry

Na początku gry nasza karetką helikopterem będziemy ćwiczyli zanim zaczniemy brać udział w ratowaniu ludzi innych misji ratunkowych. Stertujemy helikopterem z pomocą W,A,S,D. Masz do wybrania jeden z kilku helikopterów, wybierz ten który jest najlepszy.


Gra transport mleka

Ocena gry

Mamy specjalnie przygotowany samochód, który po miejscowości będzie rozwoził mleko od rolników, którzy zawożą je do spółdzielni a ta pakuje je do specjalnych butelek. Na początku uczymy się je transportować. Dlatego też będą to mniejsze ilości im dalej tym ilość będzie dużo większa. Uważać należy aby nie wypadło Cie na krętych i wyboistych drogach. Dojedź do składu Bootle Bank, tam nasze mleko zostanie rozpakowane i czeka na Was kolejny i kolejny transport. Posługujemy się strzałkami do kierowania ciężarówki z mlekiem.


Rush Hour Bus

Ocena gry

Na początku mamy odblokowaną pierwszą planszę, którą musimy pokonać aby móc grać dalej. Na mapie mamy pokazane gdzie musimy dojechać aby zabrać ludzi jacy czekają na nas po drodze do celu. steruj strzałkami i spacją


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31595 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28800 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11471 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9079 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8725 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6106 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie