Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Wyścigi autobusów szkolnych

Ocena gry

Autobusy nie tylko służą do przewożenia dzieci, mamy możliwość się nimi także ścigać. Zobacz jakie trasy na Ciebie czekają i czy uda Ci się pokonać innych rywali, których musisz pokonać aby zająć pierwsze miejsce w tej gierce. Nie tak łatwo jest wchodzić w zakręty z dużą szybkością. Sterowanie to strzałki oraz Spacja jako turbo.


Truck Trial po błocie

Ocena gry

W tej grze poruszamy się po trudnym terenie. Gdzie czekają przeszkody, błoto, woda i inne przedmioty i rzeczy jakie spotkamy na naszej drodze. Na starcie wybieramy jeden z trzeb pojazdów, którym chcemy przystąpić do jazdy. Potem już wszystko zależy tylko od Was samych. Sterowanie to strzałki.


Monster Truck autobus szkolny

Ocena gry

Zobaczcie w jaki sposób można dowozić dzieci do szkoły. Będziemy to wykonywali autobusem jednak trochę innych od tych jakie znacie ze szkoły. Będzie po pierwsze miał bardzo duże koła po drugie ma napęd na cztery koła i potrafi przejeżdżać po innych pojazdach jeżeli nie ma możliwości ich wyprzedzenia czy wymijania. Droga do szkoły nie będzie taka łatwa gdyż pełno jest wyboi i dziur, które musimy ominąć. Musisz uważać aby nie doprowadzić do wywrotki naszego pojazdu, sterujemy w nim strzałkami.


Bus Stop Parking

Ocena gry

Twórca gry przeniesie nas do miasta gdzie zasiadamy za sterami autokaru, którego zostajemy kierowcą. Musimy zatrzymywać się w określonych miejscach które w grze są oznaczone odpowiednim kolorem. Musimy przy tym uważać na inne pojazdy, które są uczestnikami ruchu drogowego.Kids Coloring Bus

Ocena gry

Kolorowanka dedykowana w szczególności dla małych dzieci, którzy chcą trochę pomalować obrazki na naszej stronie. Wystarczy kliknąć na ikonę Play i wybrać myszką dany kolor jakim chcemy pomalować obrazek.


Autobus przegubowy do jazdy

Ocena gry

Poznaj przygodę z autobusem przegubowcem. To właśnie nim wyruszymy w trasę po mieście gdzie będziemy zabierali klientów i zawozili w odpowiednie miejsca. Mamy możliwość wybrania koloru dla naszego przegubowca z szerokiej gamy dostępnej w grze, potem już zaczynamy pracę. Musimy dojechać we wskazane miejsce na mapie, która pokaże nam się przed rozpoczęciem każdej z plansz.


Monster Bus

Ocena gry

Zadanie jakie na Was przygotowali twórcy gry nie należy do najtrudniejszych. W tej grze będziemy musieli pojazdem dojechać do mety. Droga jest dość niebezpieczna z różnymi przeszkodami przygotowanymi dla Ciebie.


London Bus

Ocena gry

Zostaniemy kierowcą tego autokaru który będziemy prowadzić. Jest on dwupiętrowy z odkrytym dachem przeznaczony w szczególności dla turystów których to będziemy mogli przewozić i pokazywać im zabytki Londynu. Poruszamy się strzałkami i stajemy w określonych miejscach używając Spacji.. Są to przystanki dla turystów.


Czerwony Autobus z Londynu

Ocena gry

W tej grze poznacie możliwości tego czerwonego pojazdu. On nie tylko jest stworzony aby przewozić ludzi ale także doskonale sprawdzi się w wyścigach. Przekonajcie się o tym samemu i weźcie udział w ściganiu z innymi tego rodzaju pojazdami. Mamy aż trzy tryby grania. Tryb kariery, tryb pojedynczych wyścigów jak i też tryb ścigania się na czas. Za sterowanie pojazdem odpowiadają strzałki.


Red Wagon z przyczepą

Ocena gry

Bardzo fajna gra rolnicza gdzie wcielamy się w rolę farmera, który ma do wykonania przeróżne mniejsze i większe zadania.Klikamy na ikonę domku bez kłódki aby rozpocząć granie. Możemy kupić jeden z kilku maszyn. Po wyborze zawieź ładunek do celu.


Tom i Jerry tractor 2

Ocena gry

Kolejna już druga część tej gierki w której to będziemy mieli do dyspozycji dwie postacie Toma oraz Jerrego. Po wyborze jednego z nich przystępujemy do jazdy po planszach i zbierania przedmiotów, które trafiają na przyczepkę i je dowozimy do celu.


Tom nad Jerry Tractor

Ocena gry

Gra która pochodzi z kreskówki dla dzieci. Tutaj będziemy poruszali się maszyną rolniczą jaką jest ciągnik. Ciągniemy za sobą przyczepkę w której mamy różnego rodzaju materiały jakie należy dowieź do celu.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31595 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28800 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11471 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9079 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8725 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6106 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie