Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Obrona prezentów

Ocena gry

Twoje prezenty są w niebezpieczeństwie! polują na nich Twoi wrogowie! Nie dopuść do tego, aby przeciwnicy zniszczyli twoje święta! Obroń prezenty przed ich atakiem.


Piramidy- gra strategiczna

Ocena gry

Wspaniała gra strategiczna dla wszystkich, którzy lubią tego typu gierki. Musisz tak rozmieścić stanowiska obronne, żeby żadna wroga jednostka nie przedostały się na Twoje terytorium. Sterujesz myszką. Powodzenia!


Obrona zamku przed najeźdźcami

Ocena gry

Twój zamek jest w niebezpieczeństwie. Czeka go najazd wrogów i śmiertelnie niebezpieczny atak! Musisz temu zapobiec! Werbuj łuczników, artylerzystów, wysadzaj w powietrze ludzi, podejmuj wyzwania i zniszcz wszystkich wrogów!


Walka obronna 1942

Ocena gry

W tej grze bez logowania i pobierania musisz rozmieścić stanowiska strzeleckie, tak, aby rozprawić się z nadciągającymi wrogimi armiami. Nie pozwól także na to, aby wróg przedostał się na Twoje terytorium! Gra sterowana za pomocą myszki. Wspaniała gra strategiczna dla wszystkich miłośników tego typu gierek!Ostatni Egzamin w Akademii Obrony

Ocena gry

Przed Tobą egzamin, który pokaże, czy nadajesz się do tego, aby być dobrym żołnierzem! Wyjdź z sali Akademii Obrony i zdobądź praktyczne doświadczenie w przestrzeni obronnej!


Madness Combat Obrona

Ocena gry

Ta gra spodoba sie na pewno wszystkim, którzy uwielbiają gry strategiczne. Twoim zadaniem jest obrona terytorium przed atakiem wrogów, którymi są lalki Madness. Sterowanie: myszka.


Atak czołgów

Ocena gry

Na Twoje terytorium nadciąga wróg, który porusza się czołgami. Musisz je obronić przed tym niebezpiecznym atakiem! Jeżeli ci się to nie uda i wróg zdoła się przedrzeć na Twoje pole, to przegrywasz!


Final Defens II: Starcie ostateczne

Ocena gry

Przed Tobą kolejna część kultowej gry Final Defens. Musisz obronić swój kraj przed atakami wrogów. Czeka Cię 10 misji na kolejnych 10 poziomach gry. Instrukcje gry będziesz dostawał na bieżąco w każdej kolejnej rundzie. Powodzenia!


Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Na ratunek uwięzionym żołnierzom!

Ocena gry

Twoje miasto zostało zaatakowane przez niebezpiecznego wroga! jako żolnierz musisz dotrzeć do bazy przeciwnika i uwolnić żołnierzy, którzy dostali się do niewoli. Unikaj po drodze bomb. W ten sposób uda Ci się ochronić swoje miasto! Musisz pokazać wszystkim, ze znasz się na rzeczy! Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się,/ myszka,


Żołnierskie pojedynki

Ocena gry

Jesteś żołnierzem, którego czekają naprawdę niebezpieczne misje. Musisz wykończyć przeciwnika, zanim on zniszczy Ciebie. Bądź odważny i zrób to jak najszybciej!


Test na żołnierza

Ocena gry

Musisz pokazać, ze nadajesz się do tego, aby zostać żołnierzem. Twoim zadaniem jest przejście labiryntu omijając przy tym wszelkie pułapki, które tam na Ciebie czekają. Sterowanie: myszka.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4184 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3128 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2132 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2002 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1106 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie