Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Gra z Metal Slug

Ocena gry

Jeżeli lubcie takie gry to ta z pewnością Wam się spodoba przeniesiemy się do gorących krajów Afryki w których to będzie się toczyć ta gierka. Pokonaj w czołgu wszystkich rywali napotkanych na drodze. Sterowanie: strzałki oraz A,S,D.


Gra Metalslug

Ocena gry

Kolejna z serii metalslug dla chłopców i dzieci. Zobaczcie co tym razem zostało dla Was w tej grze przygotowane i gdzie się przeniesie nasz bohaterem. Gramy: Ctrl, Spacja, Shift oraz strzałki.


Metal Slug Rampage 4

Ocena gry

Pierwsza gra na grajniku tego rodzaju. Już niebawem kolejne tego rodzaju gry z dzielnym żołnierzem którym będziemy się poruszali po planszy i walczyli z wrogimi oddziałami. Poruszamy się W,A,S,D walczymy J,K,L. KIlka plansz czeka na Was.


Strzelanie z działa

Ocena gry

Posiadamy działo z którego będziemy zajmowali się strzelaniem do balonów. Musimy to robić w taki sposób aby nam balony nie pofrunęły do góry. Sprawdź w tej grze swoją celność. Wybierz moc i to gdzie chcesz strzelić z działa.Działo wojenne

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest działo wojenne z którego będziemy starali się strzelać do wrogich żołnierzy jakie będziemy musieli zniszczyć za jak najmniejszą liczbą uderzeń. Sterowanie odbywa się myszką.


Armaty na zamku

Ocena gry

Na jednym jak i też na drugim zamku zostały umieszczone duże armaty, które potrafią rozburzyć duże budowle. Zniszcz zamek nieprzyjaciela zanim on zniszczy Twój zamek. Używaj strzałek do sterowania oraz Spacji do strzelania z działu.


Działa w zamku

Ocena gry

Po jednej stronie góry został zbudowany zamek, po drugiej również doszło do konfliktu i musimy walczyć. Wygrywa oczywiście ten gracz, który pokona zamek przeciwnika. Sterowanie w grze odbywa się strzałkami i spacją strzelanie.


Działa armat

Ocena gry

Naprzeciwko siebie staje dwóch żołnierzy, którzy mają do dyspozycji po armacie. Właśnie z tego działa będą strzelać do siebie. Oczywiście wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zniszczy przeciwnika. Sterowanie strzałki oraz myszka.


Wielkie działa

Ocena gry

Mamy na początku do dyspozycji jedno wielkie działo z którego będziemy strzelać na drogę znajdującą się po drugiej stronie rzeki. Strzałkami ustawiamy odległość na jaką będziemy strzelać jak i też myszką strzelamy z tego działa.


Rycerskie przygody

Ocena gry

Rycerskie przygody czekają na każdego z graczy który chce zagrać w tą gierkę. Będziemy mieli do pokonania wiele plansz. Nasz rycerz nazywa się Armadillo to właśnie z jego pomocą pokonamy wrogów. Sterowanie strzałki oraz Spacja do walki.


Rycerska gra

Ocena gry

W grze poruszamy się czarnym rycerzem, który przy pomocy maczugi będzie rozwalał wszytko co trafi na jego drodze. Zobacz ile punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w gierce. Gramy myszką.


Foxy Snajperka: misja nr 1

Ocena gry

Foxy to sprytna i nieustraszona snajperka. Przenieś się w jej niebezpieczny świat i pomóz jej przejść przez kolejne misje gry! Sterowanie: myszka, spacja.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4178 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3107 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2127 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2001 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie