Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Atak pistoletem na wodę

Ocena gry

Na plaży zauważyłeś piękną dziewczynę, która się opala. Nie wiesz jak zwrócić jej uwagę na siebie. Postanowiłeś oblać ją zimną wodą. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Po każdym udanym strzale, dziewczyna zmienia miejsce opalania. Ty jednak się nie poddawaj i celuj z nią dopóki nie wytracisz całej wody.


Wroga katapulta

Ocena gry

To nietypowa gra dla wszystkich, którzy uwielbiają się mścić na swoich wrogach! Dysponujesz olbrzymią katapultą i przetrzymujesz wrogów w niewoli. Twoim zadaniem jest wystrzelić ich z armaty. Postaraj się zrobić to tak, aby polecieli jak najdalej!


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!Gra Palisade Guardian online

Ocena gry

Przed Tobą pierwsza część gry z kultowej serii Palisade Guardian. Musisz w niej bronić swojej bazy. Strzelaj w przeciwników, nie możesz pozwolić na to, aby wtargnęli oni na Twoje terytorium!


Gra II Palisade Guardian 2 online

Ocena gry

To kolejna gra z serii Palisade Guardian. Musisz w niej obronić swoją bazę przed atakiem niebzpiecznych wrogów! Dysponujesz rozmaitymi rodzajami broni.Pokonaj swoich przeciwników już na polu walki, nie pozwól aby wkroczyli na Twoje terytorium! Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - zoom D;F - zmiana broni R - ładowanie bron


Obrona furgonetki

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest obrona opancerzonej furgonetki przed wojskami próbującymi ją za wszelką cenę zniszczyć. Do dyspozycji masz m.in. karabiny, granaty i beczki z olejem. Wykonaj swoje polecenie jak najlepiej


Piracka przygoda w labiryncie

Ocena gry

Kapitan statku pirackiego pragnie odnaleźć zagubiony skarb. Pokonaj razem z nią labirynt wiodący do cennego łupu, po drodze zbierz wszystkie bonusowe przedmioty.


Crusade 3 Niszczenie zamków

Ocena gry

Czas na zniszczenie wrogów! Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika!


Bitwa kolorów

Ocena gry

To niezwykle ciekawa strzelanka, w której Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami.


Misja w ogrodzie

Ocena gry

W grze poruszasz się po magicznym ogrodzie, w którym znajdują się niedopałki grożące wybuchem. Możesz je ominąć podkładając w określone miejsca miny. Twoim celem jest zdobycie klucza i przejście do kolejnej planszy. Sterowanie: myszka, spacja.


Misja Krecika w kopalni

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz klasyczną wersję gry saper, to na pewno odnajdziesz się i w tej wersji. Bohaterem gry jest Krecik. Musisz mu pomóc! Aby to zrobić usuń z jego kopalni wszystkie miny. Jeśli jesteś pewien, że na którymś polu nie ma miny, naciśnij lewy przycisk myszy, jeśli nie chcesz trafić na minę, najedź myszką na pole i naciśnij spację.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4193 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3144 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3120 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2008 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1112 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie