Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Przygody Bomby Braveboya

Ocena gry

Przed Tobą jedna z nowszych wersji klasycznej gry z przygodami Bombermana w labiryncie z bombami. Tym razem bohaterem jest Bomby Braveboy. Twoim zadaniem jest wysadzenie przeciwników. Uważaj, nie możesz zostać na tym złapany! Sterowanie: strzałki.


Złote Miny

Ocena gry

W tej grze na każdym etapie musisz zdobyć określoną ilość punktów. Otrzymujesz je zbierając złoto. Pomocne okażą Ci się miny, w które jesteś uzbrojony. Sterowanie: myszka, strzałki.


Bombardowanie z Mario

Ocena gry

Mario potrafi poradzić sobie z każdym zadaniem. Tym razem musi pokonać swojego przeciwnika za pomocą bomb. Wchodzisz przeżyć wraz z nim tę przygodę?


Bombardowanie online

Ocena gry

Przed Tobą prawdziwe Bombardowanie! Musisz pokonać bombami swoich przeciwników! Postaraj się zrobić to jak najszybciej. Zbierz przy tym jak największą ilość punktów!Pojedynek Piraci vs Ninja

Ocena gry

Piraci kontra Ninja? który z nich okaże się silniejszy? teraz możesz o tym zadecydować właśnie ty! Wciel się w któregoś z bohaterów i stań do pojedynku! Pokaż, że masz siłę i to ty jesteś lepszym wojownikiem!


Obrona zamku przed piratami

Ocena gry

Twój zamek został zaatakowany przez piratów, którzy są naprawdę groźni! Dysponujesz nowoczesną armatę, którą z łatwością pokonasz wroga! Atakuj! Zniszcz wroga, zanim to on pokona Ciebie.


Ubieranka: Piratka

Ocena gry

Piraci, to nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Postaraj się ubrać tę Piratkę tak, aby zachwyciła wszystkich na wieczornym przyjęciu!


Przygoda Pirata

Ocena gry

Przed Tobą SuperBohater Pirat. Jeżeli uwielbiasz gry zręcznościowe, to na pewno znajdziesz w tej grze coś dla siebie. Wciel się w postać głównego bohatera i pokonaj przeszkody, które napotkasz na swojej drodze podczas szukania skarbu. Celem gry jest zdobycie wszystkich ukrytych bogactw.


Piraci z Karaibów: pojedynek

Ocena gry

Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników filmu Piraci z Karaibów. Przed Tobą walka niemal jak z filmu. Przenieś się w piracki świat i przeżyj tę przygodę! Sterowanie: Q , A , Z - Blokowanie. O , K , M - Atak. Spacebar - skok


Pojedynek Piratów

Ocena gry

Piraci mają wielu wrogów. Przenieś się w ich świat i poczuj klimat takiego życia, jaki wiodą oni. Stań do walki o przetrwanie. Zbierz swoją drużynę skłądającą się z 3. piratów i stań do walki z przeciwnikiem. Wygrywa ta drużyna, w której przetrwa najwięcej załogi. Sterowanie: strzałki, spacja, enter.


Pirat poszukujący skarbu

Ocena gry

Ten Pirat postanowił odnaleźć zaginiony na wyspie skarb. Pomóz mu poruszać się zgodnie ze wskazówkami, które pojawiają się na ekranie i rozwiązuj wraz z nim różne zagadki. W ten sposób doprowadzisz go do celu.


Wyspa Pełna Skarbów

Ocena gry

Ten Pirat usłyszał pogłoskę, że na bezludnej wyspie znajdującej się tuż obok jego wyspy znajduje się ukryty skarb. Nie może przegapić tej okazji! Wybierz się wraz z nim na wyprawę w poszukiwaniu bogactw. Postaraj się wskazać mu drogę, aby dotarł do skarbu.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4178 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3107 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2127 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2001 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie