Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Gra Antyterrorysta w akcji

Ocena gry

Posiadamy broń marki AWP, która jest bardzo dokładna jeżeli chodzi o strzelanie z dużej odległości jednak posiada wadę, że po każdym strzale musimy przeładować broń. Dlatego też musimy strzelać celnie.


Jail Sniper

Ocena gry

Gra bez logowania i pobierania. Tym razem będziemy strzelali z broni która posiada lunetę z bardzo dużej odległości, aby mieć w ogóle możliwość oddania strzału musimy wcisnąć Spację dzięki temu przybliżymy cel z pomocą lunety.


Karabinek snajeprski

Ocena gry

W tej grze strzelamy właśnie z tego karabinka snajperskiego. Macie niebezpieczną misje do wykonania mamy nadzieję, że poradzicie Sobie z nim doskonale. Gramy myszka, A i S oraz spacja.


Strzelanie do ruchomych tarcz

Ocena gry

Strzelanie do ruchomej tarczy właśnie w tej grze na Ciebie czeka. Tarcze pojawiają się z różnych stron w bliskiej i dalszej odległości. Gdy w nie trafimy otrzymujemy punkty, uzbieraj ich jak najwięcej. Sterujemy i strzelamy myszką. R lub Spacja - przeładowujemy broń.3d Sniper

Ocena gry

bardzo fajna gra w realiach 3d, zobacz co jej twórcy przygotowali dla Ciebie. Musimy osłaniać teren przy pomocy specjalnej broni z laserowym celownikiem. Masz tylko jedno zadanie pokonać wrogie odziały, które nacierają z każdej strony.


Girlfriend Tower Defense

Ocena gry

Czekają na nas mini bazy: 1,2,3,4,5,6 to właśnie w tych punktach będziemy mogli ustawiać swoje wieżyczki, które będziemy ustawiać i właśnie z nich będziemy ostrzeliwali pobliskiego wroga. Postaraj się je unicestwić.


Obrona miasteczka w zamku

Ocena gry

Nasze miasto znajduje się w zamku przez co jest znacznie trudniej je zdobyć. Jednak wróg nie odpuszcza i cały czas atakuje. Dlatego też układamy wzdłuż drogi posiłki, które mają pomóc w obronie. Wybieraj i ustawiaj wojowników na trasie.


Obrona bazy wojskowej Stalingrad

Ocena gry

Do bazy wojskowej jest tylko jedna droga. To właśnie jej za wszelką cenę musimy bronić aby nie zaatakowali naszej bazy i potem dostali się do miasta Stalingrad o które toczy się tutaj bój. Kupujemy bronie, którymi obstawiamy drogę.


Lowca Zombie

Ocena gry

Twoją farmę chcą atakować stworki, jednak my musimy stawić temu czoła i walczyć z nimi. Mamy do kupienia nowe bronie jak i też miny czy dodatkowe postacie z jakimi możemy walczyć przeciwko wrogowi.


Gra z komandosami online

Ocena gry

Gra dla chłopców i dzieci gdzie wcielamy się w postać komandosa, który walczy ze złem. Zasada jest prosta musimy pokonać rywali i przeżyć. Gramy wyłącznie myszką, nie jest to jakaś trudna gierka, polecamy dla wszystkich.


Komandosi vs Terroryści

Ocena gry

Jest to gra gdzie przeniesiemy się do świata Counter Strike i tam też walczymy. Strzelamy do pojawiających się z różnych stron postaci. Sterujemy myszką, spacją zmieniamy i ładujemy broń. 1-3 zmieniamy bronie.


Commando 2

Ocena gry

Jest to już kolejna druga część wspaniałej gierki o super bohaterze, którego zadaniem jest pokonanie wrogich oddziałów, które zaatakowały jego kraj. Tylko on może im stawić czoła. Gramy: W,A,S,D, myszka oraz Spacja.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4184 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3128 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2132 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2002 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1107 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie