Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Gra podobna do contry flash

Ocena gry

Oryginalna nazwa to ostatni wojownik. Tutaj również biegamy i strzelamy do atakujących nas wrogów. Gra wzorowana jest na gierce z 90 lat w jaką na pegazusach mieliście okazję zagrać. Gracz 1: strzałki oraz Z i X. Gracz 2: W,A,S,D oraz F i G.


Gra jak kontra

Ocena gry

Gra podobna do contry już na Ciebie czeka. Utrzymana jest oczywiście w tych samych klimatach co kultowa gierka. Mamy do wyboru jednak kilka postaci są to: Ying Yang, Lee Christmas oraz Barney Ross. Graj: strzałki oraz A, Z i S.


Antyterroryści w akcji

Ocena gry

Zobacz jak wygląda praca antyterrorysty i jakie zadania na nich ciążą. Mamy do wyboru kilka trybów gierki jak i też broni z jakich będziemy mogli walczyć. Jest to krótka jak i też długa broń, wszystkie konfiguracje zależą tutaj od Ciebie.


Gra antyterrorysta online

Ocena gry

Zostajemy antyterrorystą który do wykonania ma misję, sami decydujemy o wyborze broni jaką będziemy mieli do dyspozycji jak i też naszym wyposażeniem. Zobacz jak pójdą Ci misje jakie masz wykonać.Gra o snajperach dla chłopców

Ocena gry

Zadaniem Waszym będzie obrona ambasady jednego z państw. Do naszej dyspozycji jest super nowoczesna broń jaką jest karabinek snajperski. Sterujemy nim za pomocą myszki i szukamy czerwonego punktu, który wskazuje nam gdzie znajduje się napastnik, którego mamy zlikwidować.


Snajperskie przygody

Ocena gry

jeżeli lubisz karabinek snajperski to ta gra jest przygotowana właśnie dla Ciebie. Masz w niej do wykonania bardzo dużo różnego rodzaju misji. Należy je wykonać perfekcyjnie. Gramy A i S oraz spacja i myszkę.


Tankomania

Ocena gry

Ruszaj w misję czołgiem w grze tankomania są to pojazdy gąsienicowe. Walcz na różnych frontach z różnymi innymi pojazdami opancerzonymi jak czołgi. Strzelaj z działa i pokonaj rywali. Sterowanie: W,A,S,D, działkiem sterujemy myszką.


Sczelanki dla dzieci

Ocena gry

Fajna szczelanka przeznaczona dla dzieci i chłopców. Wybieramy jeden z trzech dostępnych samolotów, którymi to będziemy walczyć ze statkami jak i też samolotami wrogów. Sterujemy myszką, zrzucamy torpedy spacją.


Strzelaj i unikaj miny

Ocena gry

Gra w której przy użyciu myszki się poruszamy po planszach jak i też nią strzelamy do wrogów. Uważaj na znajdujące się miny i inne bomby jak i też przede wszystkim na atakujących nas niemal przez cały czas wrogów z każdych ze stron.


Capt. Zambo

Ocena gry

Po załadowaniu kliknij na Play po prawej stronie następnie poruszamy się komandosem i bierzemy udział w walce. Uważamy na miny znajdujące się na naszej drodze są one zwykle koloru czerwonego. Sterowanie: strzałki oraz A do strzelania.


Miny podwodne

Ocena gry

Czeka na nas ciekawa misja. Będziemy sterowali łodzią podwodną którą musimy dopłynąć do odległego celu. Na naszej drodze znajdują się miny jak i też inne góry podwodne czy bomby zrzucane przez statki, postaraj się je ominąć.


Metal Slug 3

Ocena gry

Jest to kolejna bo już 3 cześć tej gierki dla chłopców. Oczywiście jest ona do zagrania online i za darmo. Zobacz co tym razem przygotował dla Ciebie ten żołnierz i gdzie wylądujesz. Gramy strzałki oraz A,D,S.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4177 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3114 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3107 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2127 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2001 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie