Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne 187 gier

Przygoda owcy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pasterza. Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Poprowadź je jak najdalej od startowego miejsca. Postaraj się, aby pokonała jak najdłuższą trasę. Na jej drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które ją zatrzymują. Kliknij na nie myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy.


Gra Misja Super Miner

Ocena gry

Jesteś SuperMinerem. Musisz wyciągnąć z ziemi jak największą ilość złota, dzięki czemu zdobywasz punkty i pieniądze. Jeżeli na Twoją linkę nabierze się kamień, możesz go wysadzić miną klikając na cyfrę na wózku. Sterujesz myszką.


Gra Misja na Neptunie online

Ocena gry

Twój przyjaciel został zamknięty w klatce. Twoim celem jest uwolnienie go z niebezpieczeństwa. Skacz na trampolinie, zbieraj symbole. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja.


Atak niebezpiecznych terrorystów

Ocena gry

Twoja okolica została zaatakowana przez naprawdę groźnych przestępców. Musisz coś zrobić, bo inaczej przejmą oni władzę nad całym terytorium! Do dyspozycji masz rewolwer. Myszką wyceluj w przeciwnika i strzelaj. Załaduj amunicję używając klawisza R.Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

Ocena gry

Bohaterowie twoich ulubionych kreskówek są w niebezpieczeństwie! Muszą zmierzyć się z wrogiem! Pomóz im w kosmicznym pościgu i odeprzyjcie wspólnie atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja.


Miejska jazda bez trzymanki

Ocena gry

Dla wszystkich którzy lubią jazdę samochodem i niebezpieczne misje! Twoim zadaniem jest poruszanie się po mieście i wykonywanie poszczególnych zadań. Pokaż, że nadajesz się do tego jak nikt inny! Sterowanie: strzałki, spacja.


Gra Drakojan Skies 1

Ocena gry

Pierwsza część gry z serii Drakojan Skies. twoim zadaniem jest wykonanie misji, która polega na pokonaniu wroga. Jesteś pilotem statku kosmicznego i musisz zestrzelić przeciwnika. Sterowanie: strzałki, klawisz C.


Gra Drakojan Skies 3

Ocena gry

Przenieś się w kosmiczny świat i wykonaj kolejne misje! W grze musisz sterować statkiem kosmicznym unikając przy tym ataku wroga. To Ty musisz zniszczyć przeciwnika chroniąc przy tym siebie i swoją planetę! Sterowanie: strzałki, klawisze C, X.


Pilot wojskowego samolotu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pilota samolotu wojskowego. Twoim zadaniem jest atakowanie i niszczenie wrogich obiektów. Po każdej zakończonej misji możesz udoskonalić swoją maszynę. Sterowanie: Strzałki, spacja, Z.


Bombardowanie z Naruto

Ocena gry

W grze jesteś bohaterem Naruto i walczysz z przeciwnikiem. Twoim zadaniem jest wysadzenie wroga w powietrze. Zrób to szybko i skutecznie, żeby to on nie pokonał Ciebie! Sterowanie: Strzałki, spacja.


Bomberman vs. Piraci

Ocena gry

Szalony Bomberman ma na pieńku z Piratem! Pomóz mu ujść cało z tego pojedynku. Poruszaj się swoim bohaterem pokonując kolejne poziomy i wysadzając przeszkody bombami wodnymi. Sterowanie: strzałki, spacja.


Przygody James\'a Bomb\'a

Ocena gry

Przed Tobą nietypowy bohater, który nazywa się... James Bomb. I to właśnie ty w tej grze wcielisz się w jego rolę! Postaraj się pokonać swoich wrogów za pomocą bomb! Sterujesz strzałkami, shiftem i klawiszem enter.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4178 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3115 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3107 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2127 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 2001 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1102 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie