Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Wojenne 187 gier

Przygoda owcy

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pasterza. Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Poprowadź je jak najdalej od startowego miejsca. Postaraj się, aby pokonała jak najdłuższą trasę. Na jej drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które ją zatrzymują. Kliknij na nie myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy.


Gra Misja Super Miner

Ocena gry

Jesteś SuperMinerem. Musisz wyciągnąć z ziemi jak największą ilość złota, dzięki czemu zdobywasz punkty i pieniądze. Jeżeli na Twoją linkę nabierze się kamień, możesz go wysadzić miną klikając na cyfrę na wózku. Sterujesz myszką.


Gra Misja na Neptunie online

Ocena gry

Twój przyjaciel został zamknięty w klatce. Twoim celem jest uwolnienie go z niebezpieczeństwa. Skacz na trampolinie, zbieraj symbole. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja.


Atak niebezpiecznych terrorystów

Ocena gry

Twoja okolica została zaatakowana przez naprawdę groźnych przestępców. Musisz coś zrobić, bo inaczej przejmą oni władzę nad całym terytorium! Do dyspozycji masz rewolwer. Myszką wyceluj w przeciwnika i strzelaj. Załaduj amunicję używając klawisza R.Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

Ocena gry

Bohaterowie twoich ulubionych kreskówek są w niebezpieczeństwie! Muszą zmierzyć się z wrogiem! Pomóz im w kosmicznym pościgu i odeprzyjcie wspólnie atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja.


Miejska jazda bez trzymanki

Ocena gry

Dla wszystkich którzy lubią jazdę samochodem i niebezpieczne misje! Twoim zadaniem jest poruszanie się po mieście i wykonywanie poszczególnych zadań. Pokaż, że nadajesz się do tego jak nikt inny! Sterowanie: strzałki, spacja.


Gra Drakojan Skies 1

Ocena gry

Pierwsza część gry z serii Drakojan Skies. twoim zadaniem jest wykonanie misji, która polega na pokonaniu wroga. Jesteś pilotem statku kosmicznego i musisz zestrzelić przeciwnika. Sterowanie: strzałki, klawisz C.


Gra Drakojan Skies 3

Ocena gry

Przenieś się w kosmiczny świat i wykonaj kolejne misje! W grze musisz sterować statkiem kosmicznym unikając przy tym ataku wroga. To Ty musisz zniszczyć przeciwnika chroniąc przy tym siebie i swoją planetę! Sterowanie: strzałki, klawisze C, X.


Pilot wojskowego samolotu

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pilota samolotu wojskowego. Twoim zadaniem jest atakowanie i niszczenie wrogich obiektów. Po każdej zakończonej misji możesz udoskonalić swoją maszynę. Sterowanie: Strzałki, spacja, Z.


Bombardowanie z Naruto

Ocena gry

W grze jesteś bohaterem Naruto i walczysz z przeciwnikiem. Twoim zadaniem jest wysadzenie wroga w powietrze. Zrób to szybko i skutecznie, żeby to on nie pokonał Ciebie! Sterowanie: Strzałki, spacja.


Bomberman vs. Piraci

Ocena gry

Szalony Bomberman ma na pieńku z Piratem! Pomóz mu ujść cało z tego pojedynku. Poruszaj się swoim bohaterem pokonując kolejne poziomy i wysadzając przeszkody bombami wodnymi. Sterowanie: strzałki, spacja.


Przygody James\'a Bomb\'a

Ocena gry

Przed Tobą nietypowy bohater, który nazywa się... James Bomb. I to właśnie ty w tej grze wcielisz się w jego rolę! Postaraj się pokonać swoich wrogów za pomocą bomb! Sterujesz strzałkami, shiftem i klawiszem enter.


Popularne gry

 • Wojenne
 • Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Gra Sterowanie Pociągu pancernego

  Oglądana: 4128 ocena: 0.00

 • Gra WW4 Shooter online

  Gra WW4 Shooter online

  Oglądana: 3079 ocena: 0.00

 • Walka obronna 1942

  Walka obronna 1942

  Oglądana: 3027 ocena: 0.00

 • Wojna planet

  Wojna planet

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

 • Licealne potyczki

  Licealne potyczki

  Oglądana: 1979 ocena: 0.00

 • Wojna na śnieżki online

  Wojna na śnieżki online

  Oglądana: 1081 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie