Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Kaczka dziwaczka dla dzieci

Ocena gry

Gierka w której to będziemy mieli możliwość wcielić się w postać kaczki dziwaczki, uwielbia ona różnego rodzaju walki, dlatego tych w tej grze z pewnością Wam nie zabraknie. Będziemy strzelać do wrogów zbierać przedmioty za które możemy się uzbroić i zbierać mała kaczuszki, które kryją się pod jajkami i będą nam pomagać. Sterujemy myszką, spacją przechodzimy do sklepu aby coś zakupić w gierce.


Pieczenie ciasta urodzinowego z Monster High

Ocena gry

Ciasta urodzinowe to co nasze upiorne dziewczyny uwielbiają najlepiej gdy tylko wybiorą się do kuchni. To właśnie tam są mistrzyniami. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to robią i pomóc im w przygotowaniu takich ciast to zapraszamy do grania. Mamy do pomocy podpowiedzi, dzięki którym gra wyda Wam się z pewnością dużo łatwiejsza. Do pieczenia używamy myszki, nią także wszystko w tej grze robimy.


Hodowla mrówek w grze

Ocena gry

Kolejne wyzwanie dla Was przygotowaliśmy. Tym razem zajmujemy się hodowaniem mrówek. Do nas należy opieka nad nimi. W pierwszych planszach zbierają pożywienie, które to musi trafić do ich kopców. Jednak to Ty wytyczasz ścieżki po jakich będą się poruszać. Postaraj się zrobić to jak najlepiej aby nie doszło pomiędzy nimi do żadnych konfliktów. Sterowanie odbywa się z pomocą myszki, którą ustawiamy drogę dla naszych mrówek z gry.


Hodowla grzybów w lesie

Ocena gry

Bardzo fajna gra gdzie będziemy musieli dbać o nasze grzybki które znajdują się w lesie. Zadanie nie jest łatwy gdyż nie tylko ludzie zbierają grzyby ale również żywią się nimi leśne zwierzęta, będą chciały za wszelką cenę je zjeść jak i też zniszczyć. To od Ciebie zależy czy je obronisz. Masz do tego odpowiedni sprzęt. Hodowla jak się przekonasz nie należy do najłatwiejszych. Tym razem mamy paletkę, którą bijemy zwierzęta, zarabiamy pieniądze, kupujemy ogrodzenia i nowe bronie, które te grzybki mają ochronić.Hodowla dinozaurów w parku

Ocena gry

W tej grze zostajemy zarządzającym parkiem. To od nas będzie zależało wiele różnego rodzaju decyzji. Na początku trafia do nas jeden dinozaur, który musi znaleźć miejsce w naszym parku. Następnie robimy dla niego odpowiednie ogrodzenie gdzie będzie spał, jadł jak i też wypoczywał. Następnie pojawiają się inne dinozaury, unikaj spotkania mięsożernych dinozaurów z roślinożernymi. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozwijania naszego zoo. Dużo opcji do wyboru posługujemy się w grze myszką.


Rybki akwariowe

Ocena gry

Czeka na Ciebie hodowanie rybek w akwarium. Będziemy mieli możliwość zrobienia morskiego jak i też słodkowodnego do wyboru dla Ciebie. Sami macie możliwość dobrania roślinek jak i też rybek i podłoża żwirowego do tego akwarium.


Przetnij planszę

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gierka w której w porównaniu do innych przebędziemy kreślili planszę przy pomocy myszki. Latamy statkiem i to właśnie nim wykonuje tą misję. Kliknij na start game aby rozpocząć rozgrywkę myszką.


Paper snail - tniemy planszę

Ocena gry

Gra po polsku z Kizi przygotowana specjalnie dla Was. Mamy do wyboru kilka plansz i kilka różnych poziomów trudności. Postaraj się jak największe kawałki ukroić i szybko przejść do kolejnej planszy. Sterowanie to strzałki oraz spacja przy pomocy której kroimy plansze.


Skreślanie pola

Ocena gry

Kolejna gra ze skreślaniem pola. Czeka na Was kilkanaście różnego rodzaju plansz z robakami, które musimy pokonać. Postaraj się ucinać jak największe ilości planszy aby przejść dalej. Steruj z pomocy strzałek.


Zmniejszanie pola

Ocena gry

Ciekawa gra od friv w której to będziemy zajmowali się zmniejszaniem pola Używamy w tym celu strzałek, postaraj się w taki sposób zmniejszyć figurę geometryczną aby piłka miała jak najmniejsze pole do odbijania, dokonaj tego strzałkami.


Naprawa komputerów i rozwalanie

Ocena gry

Na pewno każdy z Was miał taką sytuację gdzie komputer mu się zawiesił lub coś z komputerem nie poszło po Waszej myśli. Wtedy też macie ochotę po prostu go rozwalić. W tej grze online macie taką możliwość. Będziemy mogli go walić pięścią jak i też ręką. Zobacz czy rozwalicie go do końca i ile punktów otrzymacie. Możecie także zająć się jego naprawą, wystarczy kliknąć wtedy na ikonę klucza z napisem Repare. Posługujemy się w gierce myszką.


Doktor i lekarz z Monster High

Ocena gry

Czeka na nas upiorna dziewczyna z Monster High. Musi ona trafić do lekarza, który jaż diagnozuje. Ma chorą nogę. Po badaniu doktor musi się zająć jej leczeniem. Będziemy tutaj przykładać lód na poparzone miejsce, przyklejać plaster jak i też czyścić nogę z bakterii czy też wyciągać drzazgi ze stopy.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38622 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2596 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie