Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Disneya 188 gier

Kubuś Puchatek cyferki dla dzieci

Ocena gry

Obrazek ten przedstawia nam scenę z bajki na której to znajdziemy przeróżne cyferki jednak nie wszystkie z nich będzie łatwo Wam zauważyć. Niektóre z nich są całkiem dobrze ukryte dlatego musimy się trochę pogimnastykować aby odszukać je wszystkie. Mamy na to określony limit czasowy w którym należy się zmieścić. Wskazujemy je z pomocą myszki. Do pomocy twórcy gierki dali nam lupę aby takie cyferki było łatwiej odszukać. Zobacz czy Wam się to uda i znajdziecie je wszystkie na obrazku. Szukanie cyfr to wasze zadanie na teraz.


Tom nad Jerry Tractor

Ocena gry

Gra która pochodzi z kreskówki dla dzieci. Tutaj będziemy poruszali się maszyną rolniczą jaką jest ciągnik. Ciągniemy za sobą przyczepkę w której mamy różnego rodzaju materiały jakie należy dowieź do celu.


Kocie przejście

Ocena gry

Lubisz bajkę Tom & Jerry? Tym razem Ty możesz pomóc Tomowi złapać myszkę. Aby to uczynił musi przedostać się na drugi brzeg rzeki. Uważaj na jeżdżące pojazdy.


Ubieranka Scooby i Shaggy

Ocena gry

W tej grze z friv będziemy mieli możliwość ubrania zwariowanej dwójki jaką jest Scooby Doo oraz Shaggy Doo. Zobacz jakie ciekawe ubrania na nich czekają. Sam wybierasz jak będą wyglądali i w co je ubierzesz.Violetta Disneya po polsku

Ocena gry

Kolejna ubieranka jaką dla Was przygotowaliśmy. Przed rozpoczęciem grania polecamy Wam wybrać język polski tej gierki, a potem już przejść do kolejnego etapu gdzie postać będziemy mogli ubierać i stroić ją w dodatki różnego rodzaju.


Bomberman na dwie osoby

Ocena gry

Jeżeli granie w 1 osobę to za mało to zagraj w 2 osoby, właśnie ta gra jest dla Ciebie. Mamy możliwość zagrania postaciami z bajek jakim jest Tom i Jerry. Kilka trybów czeka na nas do wyboru. Zapoznaj się z nimi i wybierz ten najlepszy.


Tweety Dekoruje

Ocena gry

Nie jest to gra po polsku jednak gracz z pewnością sobie z nią poradzi. Będziemy pomagali naszemu ptaszkowi dekorować dom. Musimy go odbić i wtedy rozpoczynamy dekorowanie. Postaraj się aby na łopatę spadł śnieg z dachu lub sopel gdy wystrzelisz dekorujemy Spacją. Gramy strzałki oraz Spacja.


Monsters, Inc dla dzieci

Ocena gry

W tej grze z bajki Disneya potwory i spółka będziemy musieli odszukać ukryte przedmioty znajdujące się w pasku na planszy, mamy na to określoną ilość czasu dlatego musisz się pospieszyć i wskazać je z pomocą myszki.


Piorun Bolt misja ratunkowa

Ocena gry

Kolejna gra przygodowa z bajki disneya z tym wspaniałym pieskiem Bolt. Zapoznaj się z instrukcją gry i baw się doskonale. Czeka na Was kilkanaście różnego rodzaju plansz do pokonania. Sterowanie znajdziemy w instrukcji tej gierki online.


Gra Rodzinka Robinsonów

Ocena gry

Jest to gra od Disneya gdzie wybierzemy się do labiryntu w którym specjalnie skonstruowanym pojazdem będziemy poszukiwać pizzy, jest ona pokazana na ekranie naszej nawigacji. Uważaj na dinozaura, który będzie nam przeszkadzał w grze w której sterujemy strzałkami.


Minionki dla dzieci

Ocena gry

Gra która pochodzi z bajki Disneya o nazwie Minionki Rozrabiają jest do Waszej dyspozycji. Tym razem będziemy musieli odszukać z pomocą lupy gwiazdki, które zostały na tej planszy ukryte. Gdy ją znajdziesz wskaż myszką.


Tom i Jerry samochody

Ocena gry

Jest to nietypowy wyścig ponieważ będzie w nim brał udział Tom i Jerry. My będziemy mieś go wyboru kogo wygrać. Gramy strzałkami. Zrób tak by wygrać wyścig.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10276 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5780 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4805 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3724 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3346 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3170 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie