Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Kubusiowe babeczki dla dzieci

Ocena gry

Wraz z Kubusiem mamy możliwość przygotowania jego ulubionych ciasteczek, które znajdują się w kubusiowych pojemniczkach. Nad całą recepturą oczywiście dba sam Kubuś Puchatek. To on Wam pomaga i wskazuje z jakich składników należy przygotować danie, zobaczcie na końcu efekt końcowy naszych ciasteczek.


Pływanie na desce surfingowej

Ocena gry

Wraz ze Scooby Doo pływamy na desce serfingowej wykonując przy okazji różnego rodzaju trudniejsze i łatwiejsze ewolucje na różnych falach. Raz będą one mniejsze, a raz większe. Przed startem wybierz jedną z kilku dostępnych modeli deski. Gdy już to zrobisz czeka na Ciebie wspaniała przygoda z postacią z bajki.


Taz do ułożenia

Ocena gry

Postać z bajki Disneya jest do ułożenia w tych puzzlach gdzie mamy do wyboru kilka poziomów trudności. Zależy wszystko od ilości elementów jakie chcemy ułożyć. Najłatwiejsze liczą 12, najtrudniejsze 192. Wybór należy co Ciebie. Klikając na Shuffle rozsypuja nam się puzzle i są gotowe do poukładania.


Zwariowane melodie diabeł tasmański

Ocena gry

Czeka na nas Taz z bajki Disney jest to zakręcony ssak z Australii którym będziemy mieli okazję zagrać. Nie jest on zwykłym zwierzątkiem przekonacie się o tym w tej grze. Poruszamy się strzałkami i Spacją, zbieramy jedzenie, które on wprost uwielbia.Spadajce kulki Kubuś

Ocena gry

Z drzew spadają kulki jabłka to właśnie je będzie musiał łapać Kubuś Puchatek. Będziemy mieli specjalny dzbanek do którego właśnie będą wpadać jabłka. W prawo oraz w lewo poruszamy się strzałkami.


Gra puzzle z Noddym

Ocena gry

Dla chłopców i dziewczyn do układania, po kliknięciu na ikonkę Play pojawia nam się obrazek jaki będziemy musieli ułożyć. Klikając na czerwony przycisk będą się pojawiać puzzle do układania.


Różnice z looney tunes

Ocena gry

Mamy dwa podobnie wyglądające obrazki. Jednak gdy bliżej się im przyjrzymy zobaczymy, że różnią się jednak kilkoma szczegółami, to właśnie te szczegóły będziecie musieli odszukać. Wskazując je myszką.


Gra z Looney Tunes dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy grali postaciami właśnie z tej kreskówki. Zadaniem naszym będzie dokarmianie zwierząt, którzy czekają na jedzenie, jednak musimy dostarczyć określone jedzenie do danej postaci. Sterujemy strzałkami.


Gra z epoka lodowcowa 3

Ocena gry

jest to bardzo prosta gra dla dzieci w wersji online w której szukamy numerków na obrazku, które zostały ukryte. Wykorzystujemy do szukania lupy, która powiększa nam dany fragment obrazka.


Epoka Lodowcowa 2

Ocena gry

Kolejna część tej wspaniałej gierki online w której to mamy do wyboru dwa poziomy trudności: łatwy oraz trudny. Następnie wybieramy jedną z kilku dostępnych postaci jak: Diego, Sid, Manny i Elie. Następnie używając strzałek i spacji układamy klocki w odpowiedni sposób.


Epoka Lodowcowa

Ocena gry

W grze z Lego poruszamy się wiewiórką z bajki i zbieramy jedzenie jakie znajduje się na drodze. W tym celu wykorzystujemy strzałki oraz myszkę. Macie ograniczony czas aby awansować do kolejnej planszy.


Gra Ratatuj online

Ocena gry

Kucharz z bajki na pewno nie przepada za naszą postacią myszki, która znajdzie się w labiryncie i będzie musiała odszukać kosztowności jak i też jedzenie, będzie to o tyle utrudnione, że kucharze chcą nas złapać za wszelką cenę. Poruszamy się strzałkami.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10351 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5882 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4851 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3760 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3400 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3199 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie