Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki 158 gier

Nudna Lekcja

Ocena gry

Jesteś prawdziwym zgrywusem. Nie dajesz za wygraną nawet na wykładach! W tej grze musisz umilić sobie czas na nudnych zajęciach. Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie w uczniów, nad którymi pojawiają się chmurki.


Gra Zdobądź serce blond piękności

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze będzie zdobycie serca pięknej dziewczyny. Aby to zrobić chciałbyś pozostać z nią sam na sam. Pozbądź się wszystkich, którzy znajdują się razem z wami na sali. Znajdź odpowiednie przedmioty, które Ci w tym pomogą.


Kopnij Złośliwego stworka

Ocena gry

Pokaż temu złośliwemu stworkowi gdzie jest jego miejsce! Twoim zadaniem jest kopnięcie zgrywusa w taki sposób, aby wyleciał jak najdalej. Wybierz kąt kopnięcia, weź rozbieg i do dzieła!


Zabij nudę w szkole!

Ocena gry

W szkole czas potrafi dłużyć się w nieskończoność! Musisz koniecznie zrobić coś, co sprawia ci przyjemność, bo inaczej uśniesz lub zanudzisz się na śmierć! Wykonuj określone czynności tak, aby nie zauważyła Cię nauczycielka!Atak Zombie

Ocena gry

Zostałeś zaatakowany przez złe Zombie! Musisz się obronić przed wrogami! Strzelaj i odpieraj atak. Za każdego pokonanego zombiaka otrzymujesz punkty i pieniądze. Za zarobioną kwotę możesz dokonywać ulepszeń swoich pojazdów i broni. Zniszcz wroga! Do dzieła!


Gra Hobo 3 Ucieczka

Ocena gry

Hobo to niebezpieczny więzień, który chce wydostać się z aresztu! Wciel się w jego postać i przechytrz strażników oraz innych współwięźniów, zaplanuj naprawdę skuteczną ucieczkę z więzienia w wielkim stylu!


Atomówki odpierają atak robotów

Ocena gry

Atomówki, to naprawdę odważne bohaterki. Tym razem muszą stawić czoło swoim wrogom i pokonać ich, zanim oni zniszczą je i cały wszechświat! Musisz im w tym pomóc! Sterujesz posługując się strzałkami oraz spacją. Klawiszem X zmieniasz bohaterkę gry.


Przygody stworka Hopa

Ocena gry

Ten Mały pomarańczowy stworek ma na imię Hop. Jeżeli chcesz się zabawić, to koniecznie musisz odpalić tę gierkę i przeżyć z nim pełną emocji przygodę. Pokonuj wraz z nim określoną trasę, po drodze zbieraj monety. Postaraj się przejść jak najwięcej plansz! Sterujesz strzałkami.


Przygody bohatera Hina

Ocena gry

Ta gra na pewno spodoba się wszystkim, którzy lubią gierki typu Sim. Wybierasz na początku gry bohatera, w jakiego chcesz się wcielić, a następnie towarzysz mu w jego codziennym życiu.


Uwolnij kurczaki

Ocena gry

Głównym bohaterem tej gry jest superkurczak. Stoi przed nim odpowiedzialne zadanie. Jako jeden z odważniejszych kurczaków musi on uratować swoich przyjaciół przed firmą KFC, które źle postępuje ze zwierzętami zabijając je i hodując w złych warunkach. Pomóż mu podjąć się tego wyzwania!


Kot Fluffi i jego przygody

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa. Przenieś się w koci świat i przeżyj super przygodę razem z czarnym kotkiem Fluufy! Przeprowadź kotka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać kolejny etap musisz kliknąć na kostkę. Postaraj się po drodze zaliczyć wszystkie minigry! Powodzenia! Nawet jeżeli coś ci się nie uda, to nie podawaj się!


Emocjonujące Przygody Lugisa

Ocena gry

Wciel się w postać Lugisa i przeżyj razem z nim pełne emocji przygody. pokonuj określoną trasę, po drodze zbieraj monety, które dodadzą Ci dodatkowe punkty. Sterowanie strzałkami i spacją.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7134 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6001 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5765 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5285 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5042 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3960 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie