Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki 158 gier

Little Pony i my scene

Ocena gry

Kolejna gra Fluttershy do kolekcji w szczególności chcieliśmy ją polecieć dla dziewczyn jak i też dla dzieci. Stwórz dla kucyków ich jedyny tego rodzaju nie powatrzalny domek w którym to będą miały możliwość zamieszkania.


Miecze i Sandały pole bitwy

Ocena gry

Kolejna gra do kolekcji z tej serii dla naszych graczy. Jeżeli tylko lubicie tego rodzaju gierki to zachęcamy Was do zagrania. Musisz tutaj powalczyć całym wojskiem aby pokonać wrogów. Ustawa taktykę i walcz z nimi dzielnie.


Gra miecze i sandały 3

Ocena gry

Jest to już trzecia kultowa seria z tą gierką w którą oczywiście możecie na grajnik.pl zagrać za darmo. Gdy już jesteście po szkole i macie trochę czasu chcieliśmy Wam właśnie polecić tą fajną gierkę. Gramy myszką.


Swords and Sandals - Gladiator

Ocena gry

Tym razem w tej serii gry przeniesiemy się na arenę gdzie będą walczyć gladiatorzy. Zobacz na czym polega ta gra i zagraj swoimi postaciami w gierce. Która oczywiście jest darmowa. Używaj myszki do grania.Mega Man RPG

Ocena gry

Stara gra w jaką mogliście się spotkać na starych komputerach typu amiga. Tym razem można w nią zagrać całkowicie za darmo w wersji online. Nie jest skomplikowana. Gramy po wyborze zawodnika.


Megaman X RPG

Ocena gry

Gra jeżeli gracie po raz pierwszy może się trochę dłużej ładować. Do gierki potrzebujemy Spacji oraz strzałek do gry, Rozpoczynamy ją klikając na przycisk Spacji.


Megaman X Virus Mission

Ocena gry

Trochę inna gra z tą postacią do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni tym razem będziemy grali myszką i nią wybierali różnego rodzaju kombinacje ciosów. Pokonaj w walce przeciwnika w pojedynku jeden na jeden.


Megaman i Metroid

Ocena gry

Ta gra pochodzi z nintendo teraz macie okazję zagrania w nią w wersji online na stronie grajnik.pl. Oczywiście jest ona zupełnie darmowa. Gramy strzałkami oraz Z i X. Kilkanaście plansz na Ciebie zostało przygotowanych.


Megaman Project X

Ocena gry

Kolejne pojedynki czekają na Ciebie w tej grze jeżeli tylko zdecydujesz się ją wybrać. Oczywiście jest darmowa. Polecamy ją dla dzieci oraz chłopców. Gramy w niej strzałkami oraz Spacją.


Megaman Polarity

Ocena gry

Czeka na Was super gra przygodowa z tym super bohaterem którym będziemy się poruszać po kilkunastu planszach i walczyć z siłami wroga. Do gry potrzebujesz jedynie strzałek, Spacji oraz przycisku Shift.


Puzzle Matrix

Ocena gry

Tym razem coś innego dla fanów tego filmu. Mamy do ułożenia puzzle z matrixem gdzie poznamy kilka postaci z filmu. Od Ciebie zależy z ilu puzzli będzie się składał obrazek. Gramy przy użyciu myszki.


Matrix Rampage

Ocena gry

Przeniesiesz się do świata matrixa gdzie będziemy musieli nieustannie walczyć z czarnymi charakterami. Mamy wiele możliwości do walki, wykorzystaj przedmioty jakie znajdziesz po drodze. Sterowanie strzałki, A - walczymy, S- podnosimy przedmioty.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7134 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 5998 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5765 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5285 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5041 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3960 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie