Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki 158 gier

Klasyczny Pakman

Ocena gry

W tej grze masz możliwość zagrania w gierkę o nazwie klasyczny pakman. Zobacz co na Ciebie tym razem przygotowaliśmy. Na początku mamy aż pięć żyć i bardzo dużo różnego rodzaju plansz do pokonania. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Ms. Pakman

Ocena gry

Prosta gierka w pakmana w której poruszamy się małym żółtymi stworkiem i zbieramy czerwone małe kuleczki przy cym musimy uważać na innych przeciwników. Gdy zmienią kolor na niebieski możemy je zjadać. Aby się to stało zbierz większą żółtą kulkę na planszy.


Pacmania III

Ocena gry

Trzecia odsłona tej gierki jest gotowa dla Ciebie na naszej stronie. Czeka na Ciebie w grze trochę nowości na pewno grafika w porównaniu z pozostałymi wersjami jest dużo lepsza od pozostałych części gierki


Deluxe Pacman

Ocena gry

Gra Deluxe Pacman dostępna jest na naszej stronie w wersji online i całkowicie za darmo. Nie jest to gra do pobrania. W grze poruszamy się naszą postacią przy pomocy strzałek w lewo oraz w prawo. Kilka plansz przed Tobą.Pacman War

Ocena gry

Trochę inna gra z tą postacią w jaką mieliście już na pewno nie raz okazję grać. Będziemy mieli możliwość strzelania. Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się jak i też Spacja do strzelania i Ctrl do rzucania granatów.


Nowy Pacman

Ocena gry

Jest to nowa wersja pcmana w którą macie możliwość zagrania na stronie grajnik.pl Oczywiście ta jak i też inne gierki na tym serwisie dla naszych graczy są zupełnie darmowe. Sterujemy przy pomocy strzałek naszą postacią w gierce.


Gra My Scene lalki

Ocena gry

Jest to gra w my scene z lalkami w wersji online dla dziewczyn i dziewczynek. Musimy ubrać trzy lalki które będą występować tutaj na scenie. Wspaniała grafika wyróżnia tą gierkę w której zagramy myszką. Do wybrania mamy bardzo wiele różnego rodzaju ubrań w różnych kolorach.


Scena jest jej

Ocena gry

Dla tej dziewczynie scena to wszystko. Uwielbia na niej tańczyć. Po prawej stronie mamy stroje które w sam raz zostały przygotowane dla tej dziewczyny z gry w której gramy myszką i jest ona zupełnie darmowa dla Ciebie.


Victoria Beckham i scena

Ocena gry

Tej postaci raczej nikomu wśród dziewczyn nie musimy przedstawiać. Postaraj się ją ubrać w odpowiedni sposób tak aby wyglądała jak najlepiej. Po prawej i lewej stronie mamy ikony pod którymi ukryte są ubrania i dodatki.


Fashion Trend z my scene

Ocena gry

Kolejne modowe przedsięwzięcie w którym to będziemy mieli możliwość stylizowania tej dziewczynki z gry. Postaraj się wykorzystać swoje umiejętności stylizacyjne najlepiej jak tylko potrafisz.


Dziewczyna na scenie

Ocena gry

Postaraj się ubrać tą dziewczynę w jakiś ciekawy sposób tak by na scenie wyglądała fantastycznie. Twoim zadaniem będzie jej stylizacja. Wykorzystaj do tego swoje umiejętności oraz myszkę do grania.


Touch of Green na scenie

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia śpiewać i być na scenie. Będziemy wybierać się razem z nią w trasy koncertowe i ubierać ją na taką scenę. Lubi różnego rodzaju ekstrawaganckie stylizacje. Ubieramy ją przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7134 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6001 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5765 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5285 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5042 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3960 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie