Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki 158 gier

Zbieranie jajek

Ocena gry

Jest to gra platformowa w której będziemy zbierać jajka. skaczemy spacją postacią która chodzi po planszy. Musimy to zrobić w odpowiednim czasie. Powodzenia!


Civilizations Wars

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij przygodę z tą grą. Będziemy w niej przechodzić misje. Po każdej misji będziemy dodawać sobie skilla. Gramy myszką.


Skakający stworek

Ocena gry

Sterowanie za pomocą myszki. Skaczesz małym potworkiem zdobywając kolejno nowe piętra. Postaraj się zawędrować jak najwyżej potrfisz


Gra ucieczka ze szkoły online na wesoło

Ocena gry

Jest to typowa tego rodzaju gra, dziewczyna mieszka w internacie i nie jest z tego faktu zadowolona chce swoim wychowawcą zrobić psikusa i postanawia uciec ze szkoły. Jednak ta wyprawa nie będzie należała do najłatwiejszych. Co jakiś czas pokoje czy też klasy sprawdzają nauczyciele. Gdy tylko Ciebie zauważać, że nie śpisz lub wykryją, że robisz coś podejrzanego zaraz wszczynają alarm, dlatego musimy być czujni przemieszczając się po korytarzach tej szkoły.Gra w kopanie złota dla dzieci

Ocena gry

Przeniesiemy się pod ziemię aby tam mieć możliwość kopania złota musimy jednak być szybcy aby nam się to udało, zbieraj wszystkie złoto jakie się świeci. Uważaj na zombie którzy od czasu do czasu będą się pod ziemią pojawiać. Możemy ich złapać w skrzynie, sterowanie to strzałki. Mamy do zebrania wiele kosztowności, które znajdują się na naszej trasie. Postaraj się być bardzo zwinny i wykop jak największą ilość złota. Nie daj się schwytać zombie gdyż wtedy przegrywasz i gierkę będziesz musiał zacząć od samego początku. Powodzenia życzymy i zebranych dużej ilości puntów.


Gra z diabłem tasmański

Ocena gry

Macie okazję przeżyć całkiem fajna przygodę w Australii z diabłem tasmańskim w roli głównej. Poruszamy się po planszach postacią za pomocą strzałek, A - jest to tajna bron dzięki której rozwalamy skrzynki.


Gra Indiana Jones online

Ocena gry

Fajna gierka przygodowa w której wcialamy się w postać naszego podróżnika którego zadaniem będzie przedostać się po skarb. Poruszaj się strzałkami, a strzałka w górę to skakanie.


Alien Terminator ocalenie

Ocena gry

Ziemie chcą zaatakować istoty których statki są podobne do pająków. Musimy przy pomocy myszki naprowadzać rakiety tak aby takie statki zniszczyć. Sterujemy w grze myszką i nią też naprowadzamy rakiety. Ich ilość pokazana jest w lewym górnym rogu gierki.


Zombie terminator

Ocena gry

Kliknij na Start The Game aby móc rozpocząć rozgrywkę i ocalić rasę ludzi. W tej grze będziemy zajmować się rzucaniem granatów w taki sposób aby pokonać wszystkich zombie jakie będę chciały nas atakować, graj myszką w gierce.


Puzzle Terminator

Ocena gry

Dla fanów postaci z filmu jaką jest Terminator mamy do układania puzzle właśnie z tą postacią terminatora. Układamy je używając do tego myszki. Postaraj się ułożyć takie puzzle w jak najkrótszym czasie.


Gra z Terminatorem

Ocena gry

Wcielimy się w tej grze w tego wyjątkowego wojownika który naszpikowany jest nowoczesną technologią, która ma mu pomóc w walce. Poruszamy się i strzelamy nim w niezidentyfikowane obiekty. Graj: strzałki, myszką strzelamy i kierujemy bronią, bronie zmieniamy 1,2,3.


Street Fighter World Warrior

Ocena gry

Kolejna gra z ulicznym wojownikiem dla wszystkich graczy. Wszystkie gierki na naszej stronie są w wersji online i do zagrania całkowicie za darmo. Klikamy na start i rozpoczynamy rozgrywkę pełną emocji. Graj: kliknij na ikonę HELP aby dowiedzieć się klawisze jakimi grać.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7139 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6011 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5768 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5292 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5048 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3965 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie