Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Przygodówki 158 gier

Gra Street Fighter 3 na 2 osoby

Ocena gry

Kolejna cześć gierki jaka jest 3 w której zagramy naszym ulicznym wojowniku. Na pewno czekają na Ciebie bijatyki z innymi zawodnikami w grze. Pokonaj ich w pojedynkach jeden na jednego. Możliwość gry na 2 osoby, gracz 1 gra: strzałki oraz 4,5,1,2,0. Gracz 2 gra:Q,Z,S,D oraz F,G,V,B.


Final Fight 2

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa przygoda z wojownikami którymi będziemy walczyć na ulicznych walkach. Wybierz swoją postać i zacznij rozgrywkę po wybraniu również przyjaciela jaki w walce będzie Ci pomagał. Graj W,A,S,D oraz J,K,L do walki. Kombinacja ciosów będzie pokazana w instrukcji gierki.


Gra Street Fighter 2

Ocena gry

Kolejna część tej wspaniałej gry dla chłopców. Jest to typowa bijatyka która toczy się na ulicach pewnego miasta. Pokonaj rywali z jakimi się spotkasz w walce graj: A+S,A+D,S+D oraz Z+X do kombosa.


Street Fighter Alpha

Ocena gry

Pierwsza gra ze Street Fighter na naszym serwisie gdzie będziemy mieli możliwość walczenia tym ulicznym wojownikiem. Istnieje możliwość na 2 osoby. Po wybraniu liczny graczy wybieramy jednego z trzech zawodników. Przyciski do gry mamy pokazane przed rozgrywką.Hobo 6 Hell

Ocena gry

Razem z Hobo przeniesiemy się do piekła gdzie będziemy musieli pokonać różne stworzenia, która tam spotkamy. Potrzebujemy do tego strzałek i A oraz S aby mieć możliwość prowadzenia walki. Zachęcamy do rozgrywki wszystkich graczy.


Hobo i Zombie

Ocena gry

Wybieramy się tym razem z Hobo do pewnego miejsca która to jest opanowane przez Zombie to właśnie z nimi będziemy walczyć na wszystkie sposoby. Sterowanie strzałki, klawisze jakie potrzebujemy do walki to: J oraz K.


Hobo 5 Space Brawl

Ocena gry

Przeniesiemy się w kosmos gdzie będziemy zajmować się walką w kosmosie z kosmitami. Poruszamy się strzałkami, walczymy A i S. Pokonaj wyrwali i nauczyć się kombosów. Kilkanaście plansz na Ciebie już czeka.


Hobo 4 Total War

Ocena gry

Kolejna część z tą postacią do grania dla Was. Gra w szczególności chcieliśmy polecić w szczególności dla chłopców. Poruszamy się strzałkami oraz A i S walczymy. Kilka plansz i kilku przeciwników do pokonania czeka na Ciebie.


Gra żółwie Ninja 3D

Ocena gry

Mamy tutaj możliwość gry na 2 osoby. Czeka na Was doskonała przygoda z wojowniczymi żółwiami ninja którymi to będziemy walczyć. Gracz numer 1 gra: A i D - porusza się, J - walczymy, K -skaczemy i L - specjalny atak, gracz numer dwa: V,N i 1,2,3.


Żółwie na motorach

Ocena gry

Przygotowane dla Was w tej grze zostało 8 plansz które to będziemy musieli pokonać, droga do celu nie jest jednak taka łatwa. Czeka na Ciebie na trasie kilka niespodzianek, jakie one są zobaczcie sami i wybierzecie gierkę.


Gra z wojowniczymi żółwiami Ninja

Ocena gry

Prosta gierka w której to jednym z zadań jakie na nas będzie czekać to ćwiczenie własnej pamięci. Będziemy musiki zapamiętywać ruchu w odpowiedni sposób a następnie będziemy starali się je odtworzyć.


Gra wojownicze żółwie ninja

Ocena gry

Zagramy w grę w wersji 3D w której to będziemy walczyć z przeciwnikami żółwi ninja. Do wyboru mamy jedną z wielu plansz jak i też kilka postaci: Leonardo, Rafael,Donatello, Micheangelo, walczymy strzałkami jak i też A - atak, S - specjalna broń.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7063 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 5914 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5714 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5218 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 4993 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3901 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie