Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Przygodówki 158 gier

Gra Ironman online

Ocena gry

Zagramy w tej grze postacią Ironman wraz z którą będziemy poruszać się po krętej drodze na jego super szybkim motorze. Do pokonania będziemy mieli kilka plansz w których sterujemy strzałkami.


Gra z Iron Man

Ocena gry

Czeka na Was przygoda z super bohaterem jakim jest Iron Man lego to właśnie z nim w tej grze przeżyjemy super przygodę. Naszą postacią gramy: strzałki, Spacja -podstawowa bron i Z oraz X - dodatkowa broń.


Buttercup Powerpuff Gir

Ocena gry

Kolejna ubieranka jaka trafiła do tego działu dla wszystkich dziewczyn tym razem ubierać tutaj będziemy mieli postać jaką jest: Buttercup do ubrania postaci wykorzystujemy myszkę.


Ubieranka Blossom

Ocena gry

Jedna z dziewczyn która należy do zespołu atomówek jest specjalnie dla Was w tej grze i Wy macie możliwość jej ubrania. Wykorzystajcie ubrania oraz dodatki jakie uda Wam się odszukać w tej grze. Gramy przy pomocy myszki.Ubieranki z atomówkami

Ocena gry

Gra w sam raz dla dzieci i dziewczynek do ubierania postaci jaką są atomówki. Mamy do wyboru kilka elementów. Ta gra nawet najmłodszym graczom nie powinna sprawić żadnych trudności. Posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Gra z atomówkami

Ocena gry

Tym razem atomówki mają trochę wolnego i mogę wybrać się na surfing. Będziemy razem z nimi surfować po falach na oceanie. Kliknij na Jugar aby rozpocząć grę, następnie mamy do wyboru jedną z trzech dziewczyn. Gramy strzałkami.


Ubieranka Atomówki

Ocena gry

Mamy w tym dziale jak widać także ubieranki dla dwóch graczy z atomówkami w roli głównej. Nadają się również dla dzieci. ZAchęcamy do ubierania postaci Atomówek. Używamy do tego wyłącznie myszki. Miłej zabawy wam życzymy.


Gra Powerpuff Girls

Ocena gry

Kolejna gra z bajki atomówki dla wszystkich fanów i fanek tego rodzaju gier. Nadają się one dla dziewczyn, chłopców oraz dzieci. Poruszamy się w grze myszką i nią musimy omijać piłki zrzucane z okna oraz z dachu na nas.


Gra atomówki bitwa na poduszki

Ocena gry

Fajna gra z atomówkami w której to będziemy zajmowali się walczeniem na poduszki jak i też inne bronie. Zachęcam Was do zabawy, chwilkę poczekają na załadowanie gierki. Poruszamy się strzałkami, Spacja - strzelanie, X zmiana postaci.


Zagraj z Naruto

Ocena gry

Przed Wami kolejna przygodówka w anime stylu gdzie zagramy postacią Naruto którą będziemy przechodzić kolejne planszy i walczyć z rywalami. Pokonaj ich wszystkich na polu bitwy. Sterowanie strzałki oraz: Q,W,R,A,S,F.


Gra z Naruto

Ocena gry

Kolejna postać z anime jaką jest Naruto tym razem jest to gra zręcznościowa w której będziemy musieli utrzymać naszą postać jak najdłużej przy życiu. Musimy uważać aby spadające noże nie trafiły naszej postaci.


Naruto Anime

Ocena gry

Ubieranka dla chłopców, dzieci jak i też dziewczyn gdzie ubierzemy s kreskówki postać jaką jest Naruto. Kilkanaście różnego rodzaju ubrań już czeka na tą postać którą będziemy w nie ubierać przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7134 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 6001 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5765 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5285 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5042 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3960 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie