Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Przygodówki 158 gier

Cyferki Lion King

Ocena gry

Na tym obrazku z postaciami z bajki są także poukrywane w różnych miejscach literki. To właśnie te literki będziemy musieli odszukać i wskazać myszką. Do pomocy mamy tutaj lupę, która nam powiększa dany fragment obrazka.


Simba Lion King

Ocena gry

Ubieranka w której do ubrania będziecie mieli lwa. Jednak nie będzie to taki zwykły lew ponieważ jest to Simba. Możesz w tej ubirance zmienić jego wygląd w dowolny sposób. Posługujemy się tutaj myszką.


Różniece Lion King

Ocena gry

Na pierwszy rzut ka może się wydawać, że te obrazki są takie same jednak nic bardziej mylnego. Różnią się kilkoma małymi szczegółami,które to właśnie my musimy odszukać i wskazać przy pomocy myszki.


Układanka Lion King

Ocena gry

Kolejna do kolekcji dla Was układanka. Po prawej stronie mamy kilkanaście rozsypanych elementów z których ten obraz będziemy starali się układać. Używaj w tym celu myszki komputerowej.Puzzle Lion King Pride

Ocena gry

Wiele postaci z bajki o królu lwie w tych puzzlach po ułożeniu zobaczycie. Wystarczy tylko posiadać myszkę dzięki której będziemy mieli możliwość ułożenia takich puzzli w grze online. Oczywiście jest ona dla Ciebie za darmo.


Puzzle Lion King

Ocena gry

Tym razem macie możliwość układania puzzli z tej animowanej bajki dla dzieci. Zobacz jakie postacie czekają na Ciebie do układania. Klikamy na czerwony przycisk aby je układać.


Lion King: Simba Pride

Ocena gry

W tej grze z królem lwem czekają na nas aż trzy poziomy trudności. Łatwy, średni oraz trudny jeżeli gracie po raz pierwszy polecamy wybrać poziom najłatwiejszy. Gramy w gierce przy pomocy spacji.


Gra z Ironmanem online

Ocena gry

Jest to już gra z drugiej części wspaniałego filmu o super bohaterze jakim jest sam Ironman. Zobacz co tym razem czeka na Ciebie w tej gierce. Zapoznaj się przed zagraniem z jej instrukcją.


Szukaj z Ironmanem

Ocena gry

Kolejna gra z Ironmanem w roli głównej. Tym razem będziemy musieli na obrazku z tą super postacią oszukać ukryte literki. Jeżeli ją znajdziemy na obrazku klikamy na niego myszką. Zobacz ile czasu Ci zajmie odszukanie literek.


Latanie z Ironman

Ocena gry

Dla osób które chcą poczuć się jak Iron Man 1,2,3 to masz taką okazję razem z nim będziemy uczyli się latać. Posługujemy się strzałkami i spacją strzelamy. Latamy i zbieramy różnego rodzaju kosztowności i uważamy na miny.


Iron Man Battle City

Ocena gry

Czeka na Ciebie wspaniały pojedynek w mieście z wrogami jakie na Ciebie czekają. Postaraj się pokonać ich wszystkich. W grze latamy przy pomocy myszki i to właśnie nią także strzelamy zbieramy na planszy także różne działa i dodatkowe życie.


Puzzle z Ironman

Ocena gry

Do ułożenia będziemy mieli w tej grze puzzle z postacią jaką jest super bohater Iron Man. Będziemy mieli dwa rodzaje puzzli 20 oraz 40 elementów. Twoim zadaniem będzie ułożenie tych puzzli w określonym czasie przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Przygodówki
 • Foxy Snajperka: misja nr 1

  Foxy Snajperka: misja nr 1

  Oglądana: 7069 ocena: 10.00

 • Przygoda Waluigi

  Przygoda Waluigi

  Oglądana: 5918 ocena: 0.00

 • Przygoda z Obamą

  Przygoda z Obamą

  Oglądana: 5716 ocena: 0.00

 • Emocjonujące Przygody Lugisa

  Emocjonujące Przygody Lugisa

  Oglądana: 5219 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 5000 ocena: 0.00

 • Przygody niegrzecznego chlopca

  Przygody niegrzecznego chlopca

  Oglądana: 3906 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie