Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Gra Budowanie rakiety

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju gra w której będziemy latać w kosmos przeróżnymi rakietami. Jakie one będą to zależy wyłącznie od Was. Sami będziecie zajmować się budowaniem rakiet. Na początku w grze lecimy i sterujemy drewnianą rakietą. Zarabiamy pieniądze, które mamy możliwość przeznaczenia na budowy rakiety jak i też jej ulepszenia. Będzie wtedy między innymi dalej latać dzięki większemu zbiornikowi paliwa jak i też mocniejszemu silnikowi. Zobacz jeszcze jakie rzeczy możesz kupić.


Kradzież pojazdów - samochodów i aut

Ocena gry

Dostajesz określoną wiadomość jakiej marki samochodów musisz ukraść. Gdy już wiesz jaki ruszasz do akcji gdzie czekają różne pojazdy jednak ty spośród nich musisz wybrać ten jedyny. Zwykle wskazuje go zielona strzałka, gdy już go odnajdziemy włamujemy się do takiego auta i przejeżdżamy w określone miejsce wskazane w grze. Odblokowujemy rożnego rodzaju misje. Poruszamy się w grze strzałkami, włamujemy do pojazdu przy pomocy X, Shift - biegamy, a Spacja - hamulec.


Kierowca z tartaku wozi drewno

Ocena gry

Macie gotową pracę jako kierowca z tartaku gdzie mamy 1,2,3,4 plansze do pokonania. Ciężarowe pojazdy czekają. W każdej z nich zajmujemy się przewożeniem bali drewnianych na specjalnie do tego przeznaczonym samochodzie. Sami wybieracie jakiego koloru będzie Was pojazd, którym to będziecie chcieli jeździć. Gdy już tą opcję wybierzemy przystępujemy do grania. Czeka na Was Kamaz, który posiada wielką moc. Strzałka czerwona w górnym oknie gierki pokazuje nam gdzie mamy się udać po transport drewna. Sterowanie to strzałki. Wykonaj misję perfekcyjnie.


Gra kierowca osiemnastokołowca

Ocena gry

Zasiadamy za kierownicę 18 kołowca, którego nie tak łatwo jest kierować. Mamy 1,2,3,4,5,6,7 i więcej plansz, które możecie pokonać jeżeli tylko chcecie. Takimi dużymi pojazdami jak się sami przekonacie nie jest łatwo kierować w szczególności jeżeli udamy się do miasta gdy jest ruch na drodze a my musimy skręcać w niektóre ciasne uliczki. Gdy gra się załaduje kliknij na ikonę Continue, a następnie na play. Kierowca możemy dla naszego osiemnastokołowego pojazdu wybrać różnego rodzaju kolory w barwach jakich chcecie tylko jeździć. Czerwona strzałka w rogu gry pokazuje nam gdzie mamy jechać aby udać się po lawetę do naszego pojazdu. Zobaczysz wtedy jak to jest jeździć tak dużym samochodem.Kierowca policji w samochodzie

Ocena gry

Zasiadamy za kierownicą policyjnego samochodu, którym musimy dojechać w określone miejsce. W mieście są zamieszki dlatego droga nie jest najłatwiejsza mogą się na niej znaleźć różnego rodzaju przeszkody jak opony czy blokady. Na drodze zbieramy także bonusy w postaci dolarów, za które możemy wzmocnić nasz policyjny pojazd.


Kierowca autobusu na lotnisku

Ocena gry

Jest to gra gdzie zostaniemy kierowcą autobusu PKS, który pracuje niemal bez przerwy na lotnisku. Głównym jego zadaniem jest przewieźć osoby z terminalu do samolotu jak i też w drugą stronę czyli z samolotu do terminala. Strzałka pokazuje nam w którą stronę mamy jechać. Podczas przejeżdżania przez pas startowy należy być czujnym aby nie wjechać pod samolot i nie doprowadzić do katastrofy. Uważnie także poruszaj się aby nie uderzyć w nic na lotnisku, gdy zdarzy Ci się to kilka razy możesz zostać usunięty z pracy na tym lotnisku jako kierowca.


Kierowca limuzyny dla vipów

Ocena gry

Zostań kierowcą dla ekskluzywnej limuzyny, która będzie przewozić vipów w określone miejsca na mapie. Mamy możliwość zmiany limuzyny jak i też ulepszenia wielu elementów jak silnik, hamulce i wiele innych rzeczy. W grze używamy strzałek do sterowanie pojazdem oraz X jako turbo. Sprawdź się i przekonaj ile plansz uda Ci się pokonać w gierce online.


Kierowca dźwigu na stacji

Ocena gry

Bardzo fajna gra gdzie zostajemy kierowcą dźwigu na stacji kolejowej. Taki operator nie ma łatwej pracy gdyż niemal cały czas musi ładować różnego rodzaju przedmioty większe jak i też mniejsze na wagony, które stoją na stacji i są gotowe do odjazdu. Sterowanie też nie będzie proste: Q i E - poruszamy na boki ramieniem dźwigu. T i Y - do góry i na dół oraz strzałki samym dźwigiem. Kliknij Enter aby rozpocząć granie. Strzałka koło pojazdy pokazuje nam gdzie mamy jechać po dany ładunek.


Kierowca ciągnika na polu

Ocena gry

Nie będzie to łatwe zadanie podczas kierowanie ta maszyną rolniczą. Obcy będą chcieli zabrać nam cały ładunek jaki znajduje się na naszej przyczepie. Przed rozpoczęciem grania decydujemy jaki ładunek chcemy przewozić. Każdy z nich jest inaczej punktowany. W pierwszej planszy najwięcej punktów możemy uzbierać za transportowanie świń bo aż 200pkt, za ptaki dostajemy 100pkt, a za jedno mleko 25pkt, sam decyduj co chcesz przewozić. Uważaj na ufo, które chce porwać ładunek jak i też przeszkody jakie spotkasz na drodze. Zarabiają pieniądze i przeznaczaj je na zakup ulepszeń w grze. Sterowanie to strzałki lub W,A,S,D oraz Z jako Nitro i Spacja jak hamulec.


Kierowca straży pożarnej dla dzieci

Ocena gry

Zasiadamy za kierownicą nietypowego wozu straży pożarnej. Przeznaczony został na trudne tereny, które będzie musiał pokonywać. Doskonale sprawdza się podczas pokonywania różnego rodzaju barykad i przeszkód jakie spotka na swojej drodze a nie ma możliwości ich ominąć i musi przejechać do po nich aby dotrzeć do celu gdzie czeka na niego gaszenie pożaru. Kilka plansz przed Tobą, na początku kierując strażą pożarną musisz dojechać do wskazanego miejsca a gdy już tam będziesz weź się za gaszenie budynku. Jeździmy pojazdem z użyciem strzałek, spacją natomiast lejemy wodę w celu gaszenia płomieni.


Driver taksówki

Ocena gry

Czeka na Was dzień pracy w jednej z większych korporacji taksówkarskich w kraju. Będziecie mieli bardzo dużo zleceń dlatego musimy bardzo dobrze orientować się w terenie i znać różnego rodzaju skróty aby jak najszybciej dojechać do celu. Do gry potrzebujesz strzałek.


Kierowca cysterny wybuchowej

Ocena gry

Musisz bardzo dobrze prowadzić cysterny jeżeli chcesz tylko zabrać udział w tej grze. Zadanie jest jedno należy jak najdłużej utrzymać się przy życiu. Musimy strzałkami w odpowiedni sposób manewrować samochodem cysterną aby ludzie na motorach nie wjechali w nas i nie doprowadzili do jej wybuchu. Mamy trzy życia. Zobacz jaki z Ciebie kierowca czy dasz radę sprostać tej gierce online.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31577 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28769 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11459 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9072 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8713 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6101 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie