Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Walka na śnieżki

Ocena gry

Czeka na Ciebie walka na śnieżki. Po dwóch stronach staną dwie drużyny, każda z nich chce oczywiście wygrać tą walkę. Jednak tylko jedna z tych drużyn będzie mogła zwyciężyć. Postaraj się abyś to właśnie Ty nią był. Sterujemy myszką 3 zawodnikami i nią też wybieramy siłę rzutu jak i też położenie naszego gracza.


Gra Stick TD online

Ocena gry

Kultowa już gra w której zajmować się będziemy obroną naszej wieży. Naszą postać będzie tak zwany stick, który posiada broń z której oddajemy strzały do atakujących nasz żółtych ludków. Sterujemy i strzelamy bronią myszką.


Gra polowanie na kaczki

Ocena gry

Jest to stara gra w jaką mieliśmy możliwość zagrania między innymi na pegasusa tym razem gra dostępna jest na stronie grajnik.pl. Pies płoszy nam kaczki do których my z dubeltówki będziemy strzelać.


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Czeka na nas ciekawa gra w której to będziemy zajmowali się polowaniem na ptaki. Strzelać do nich będziemy przy pomocy łuku. Zobacz jak jest z Twoją celnością. Posługujemy się w gierce myszką którą sterujemy i strzelamy.Gra ze złodziejem

Ocena gry

Jest to pierwsza taka gra w której będziemy wcielać się w rolę złodzieja i uciekać jak najdłużej jest to tylko możliwe przez atakującymi policjantami, którzy chcą nas złapać co jakiś czas.


Gra w Paintballa

Ocena gry

W grze jesteśmy sami i do pokonania mamy kilku przeciwników którzy zwykle działają z grupie. W niektórych planszach dobrze sprawdza się szybki atak, w innych natomiast czekanie na wroga. Sterowanie to strzałki i myszka.


Gra paintball 3D

Ocena gry

Jest to realna gra w piantballa w wersji 3D dla Was. Takie strzelanki są super. Wystarczy tylko kliknąć na ikonę Play i zaraz zostajemy przeniesieni na tor gdzie toczyć się będą różnego rodzaju pojedynki z przeciwnikami do których będziemy strzelać.


Dyehard Paintball

Ocena gry

Wybieramy się na specjalnie przygotowane miejsce gdzie toczy się gra w paintball. Mamy możliwość wyboru jedną z sześciu dostępnych z kreskówek postaci do wyboru. Następnie przystępujemy do pojedynku w którym używamy: strzałek, myszki oraz R - do przeładowania.


Paintball Babes

Ocena gry

Czeka na Ciebie niezła zabawa. Ty sam naprzeciwko Tobie kilka dziewczyn które z pistoletów na kulki cały czas będą Cie atakować. Postaraj się strzelać jak najcelniej aby trafiać postacie za pierwszym razem, wykorzystując przy tym myszkę.


Gra obrona wieży

Ocena gry

Przydzielono nam kolejne zadanie, które jak się zaraz okaże jeżeli wybierzecie gierkę nie będzie należało do najłatwiejszych, myszką sterujemy bronią i strzelamy, Spacja - przeładowujemy broń, Z - atak z powietrza, 1-7 zmiana broni.


Gra Pocahontas online

Ocena gry

Czekają na nas do ułożenia puzzle w wersji online z Pocahontas dla dzieci i dziewczyn w roli głównej. Zanim zaczniemy grać mamy do wyboru kila poziomów trudności. Wszystko zależy od ilości puzzli do ułożenia w tej gierce.


Ubieranka z indianką

Ocena gry

Prosta gra dla dziewczyn i dzieci w której przenosimy się do wioski indiańskiej gdzie do ubrania w indiańskie stroje będziemy mieć przepiękną dziewczynę. Wybieramy ubrania klikając na ikony przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5189 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4269 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3890 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3249 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2528 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2259 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie