Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Strzelanie do tarcz

Ocena gry

Będziemy strzelać do poruszających się tarcz, dodatkową przeszkodą będzie także wiatr, który będzie nam przeszkadzał w takim strzelaniu. Zobacz ile celnych strzałów uda Wam się odbyć. Kupujemy dodatkowe dodatki za zarobione pieniądze. Sterujemy myszką a spacją zmieniamy naboje.


Strzelanie do ludzi gangsterów

Ocena gry

Nasza miejscowość została zaatakowana przez gangsterów, musimy sobie z nimi poradzić i ich pokonać W tym celu bęziemy zobligowani strzelać do ludzi z pomocą myszki, wychylamy się Spacją, zbieramy różne przedmioty z pomocą myszki.


Strzelanie do celu

Ocena gry

Do różnych celów będziemy tutaj celować. Nie będą one stać w miejscu a będą się poruszać po specjalnie do tego przygotowanej taśmie. Mamy broń z celownikiem i to właśnie przy jej pomocy będziemy oddawać strzały z myszki.


Obrona wieżyczek i całego zamku

Ocena gry

Będziemy strzegli wieżyczek jak i też całej budowli. Strzelanie z łuku między innymi na nas czeka. Uważaj an różnego rodzaju robaki, które będą próbowały się do niego dostać na wszelkie sposoby. Do jego obrony wykorzystaj kupioną broń oraz amunicję, której nie możesz zapomnieć. Strzelamy i sterujemy myszką.Gra polowanie na dziki online

Ocena gry

Dzika nie tak łatwo jest ustrzelić jak zobaczysz w tej grze, będziemy właśnie z dubeltówki strzelać do tych zwierząt. Za każde trafione otrzymujemy punkty, które pozwolą nam awansować do kolejnych rund tej rozgrywki. Sterowanie to myszka. Wciel się w myśliwego i zostań łowcą.


Gra o indianinach online

Ocena gry

Prosta gra dla dzieci i wszystkich starszych graczy którzy chcą ubrać swojego indianina, może wykorzystać te pomysły do własnego stroju na bal przebierańców. Pod ikonkami znajdziemy stroje i dodatki jak łuk dla naszej postaci.


Wojna na pistolety

Ocena gry

Czeka na Ciebie prawdziwa wojna na pistolety z której tylko jedna osoba może wyjść zwycięsko. Gra oparta w japońskim klimacie. Nasz przeciwnik bardzo szybko się przemieszcza, staraj się wyćwiczyć celność i go pokonać. Gdy skończy Ci się amunicja kliknij na magazynek myszką aby go doładować. Gdy strzelimy w beczki one wybuchają i odbierają energii przeciwnikowi gdy się koło nich znajduje.


Gra pistolety na kulki z farbą

Ocena gry

Dostajemy nowy pistolet w który mamy kulki na farbę dzięki którym łatwo będzie zobaczyć czy trafiliśmy rywala czy też nie. Jest to doskonała forma zabawa dla wszystkich graczy. Tym razem będziemy strzelali z pomocą myszki do kulek, sterujemy i przeładowujemy broń myszką.


Darmowa Contra 25th Anniversary

Ocena gry

Kolejne przygody tych bohaterów w fajnej starej gierce jaką dla Was dodaliśmy na serwis z darmowymi gierkami online. Mamy opcję zmiany klawiszy dla graczy jak i też wybór stopnia trudności na jakim w tej grze będziecie grać.


Poszukiwanie terrorystów

Ocena gry

Zostajemy odesłani na jeden z najwyższych budynków w tej okolicy gdzie będziemy patrzeć przez karabin snajperski na terytorium i likwidować znajdujących się na nim terrorystów. Uważać przy tym należy aby nikt nas nie zauważył. Zoom to spacja, strzelamy i sterujemy myszką bronią.


Sztuki walki

Ocena gry

Uczyć będziemy się sztuki walki, jeżeli grasz po raz pierwszy to dość długo możesz widzieć czarny ekran zamiast gierki, wtedy właśnie ona się ładuje. Poczekaj cierpliwie na jej załadowanie. Następnie klikaj strzałki jakie pokażą się w grze aby nauczyć się sztuki walki.


Gra walka na miecze

Ocena gry

Walki na miecze w tej grze na nas czekają z różnego rodzaju wrogami jakich spotkamy na drodze. Nasz miecz jest bardzo ostry dlatego łatwo nam będzie pokonać dużą ilość przeciwników jaka nas w tej gierce online zaatakuje. Sterowanie: W,A,S,D , J - atakujemy, K - skaczemy, L - wybór magii. W+J - super atak.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5201 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4274 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3895 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3258 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2542 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2263 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie