Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33

Strzelanki 228 gier

Commando Attack

Ocena gry

Czek na Was ciekawa walka z terrorystami, którzy opanowali niemal cały budynek. Wybierz odpowiednią broń oraz plan działania i możecie zacząć działać. Myszką się poruszamy a Spacją chronimy. Kilkanaście plansz i broni czeka już na Was.


Hugo - Alone In The Tower

Ocena gry

Nasz dzielny bohater już tylko samemu pozostał w tej bazie i musi ją dzielnie bronić. Jego towarzysze już polegli od strzałów wrogich dział i karabinów. Poruszaj się W,A,S,D, bronią sterujemy myszką, zarabiamy pieniądze i kupujemy nowe karabiny potrzebne do walki.


Robin Hood i Treasures

Ocena gry

Jak wiemy ten dzielny łucznik pomaga biednym grabiąc bogatych. Potrafi on perfekcyjnie strzelać z łuku do celu. Tutaj musimy trafiać do worków z pieniędzmi tak aby wpadły one do furmanki. Wybieraj moc i kąt strzelania.


Crossfire

Ocena gry

Jest to bardzo podobna gra jak tą jaką znacie z pewnością z pegazusa. Zachęcamy do zagrania. Poruszamy się postacią z bronią i strzelamy praktycznie do wszystkiego co się rusza i stanie Wam na drodze.Pokonaj Teletubisie

Ocena gry

Poznaj teletubisie: Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa, Po oraz Noo-Noo, będziemy do nich strzelać ze specjalnego pistoletu z farbą. Ćwicz swoją celność. Mamy trzy rodzaje broni do wyboru, znajduje się ona pod przyciskami 1,2,3, sterujemy bronią i strzelamy z pomocą myszki.


Gra podobna do Diablo online

Ocena gry

Kolejna z gier której oryginalna nazwa brzmi: Forgotten Dungeon 2 jest niezwykle podobna jeżeli chodzi o fabułę do Diablo. Na starcie możemy wybrać jednego z trzech dostępnych postaci. Po wyborze przystępujemy do krótkiej fabuły i rozgrywki gdzie posługujemy się: myszka, I,S,H,M oraz klawisze numeryczne.


Strzelanka Mario

Ocena gry

To nietypowa gra Mario. Bohater będzie strzelał do przeciwników z broni. Jednak również musi zbierać monety by uzbierać jak najwięcej punktów. Do przejścia mamy wiele etapów. Gramy strzałkami i spacją.


Strzelanka w kosmosię

Ocena gry

w tej grze będziemy strzelać do celu. Znajdujemy się w kosmosie i strzelamy do wrogów. Musimy ustrzelić ich jak najwięcej. Instrukcją sterowania znajduję się w grze.


Strzelanka noworoczna

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć na sankach i strzelać do przeciwników. Nie jest to takie proste. W grze znajduję się instrukcja obsługi. Powodzenia!


Strzelanka uliczna

Ocena gry

W tej grze będziemy chodzić po ulicy i wykonywać misję. Mamy ich wiele do przejścia. w grze znajdziemy instrukcję do sterowania. Postaraj się przejść całą grę.


Dziki zachód

Ocena gry

Ta gra to typowa strzelanka. Będziemy strzelać do ludzi którzy pojawiaj się w oknie lub w drzwiach. Mierzymy w nich myszką i strzelamy lewym przyciskiem.


Strzelanie do tarczy z pistoletu

Ocena gry

Będziemy tutaj mieli możliwość się wystrzelać z kilku rodzajów broni jakie mamy. Pistolety są przeróżne do wyboru, wszystko tutaj zależy od Was. Postarajcie się trafiać jak najbardziej środka tarczy przy pomocy myszki i Spacji do przeładowania naszego pistoletu.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5096 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4233 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3841 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3198 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2488 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2216 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie