Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki 228 gier

Indiański wojownik

Ocena gry

W tej grze czeka na nas przygoda z indianinem w roli głównej. To właśnie nim będziemy przemierzać poszczególne plansze. Poruszamy się naszym wojownikiem przy pomocy strzałek, walczymy spacją. Do pokonania mamy kilkanaście plansz.


Gra imperium

Ocena gry

Pierwsza gra o nazwie imperium jaka powstała w tej części. Jeżeli tylko ją pokonacie mamy dla Was kolejne pasjonujące części tej wspaniałej gierki w której to poruszamy się przy pomocy myszki. Wykonaj zadania w gierce.


Imperium 4

Ocena gry

W tej grze z imperium gramy myszką zapoznaj się z instrukcją która znajduje się dla Was w grze. Opisane są dokładne instrukcje jak należy grać w tej gierce i w niej postępować.


Przygoda na dzikim zachodzi

Ocena gry

Wybieramy się na dziki zachód, gdzie na panują żadne prawa. Zostaliśmy zaatakowani przez bandytów, którzy okupują nasz budynek. Należy ich jak najszybciej z tego budynku wykurzyć. Postaraj się to zrobić.Gra western

Ocena gry

Przeniesiemy się na dziki zachód do pewnego miasteczka gdzie jako szeryf będziemy musieli pokonać szajkę, która zaatakowała to małe przytulne miasteczko. Wszystko w tym pojedynku będzie zależało od Ciebie i Twojej celności.


Psi detektyw

Ocena gry

Czekają nas detektywistyczne przygody w tej grze. Zachęcamy Was do wzięcia udziału.Oczywiście gierka jest darmowa. W grze zostały zagubione przeróżne pieski waszym zadaniem będzie odszukanie tych zwierzaków. Graj myszką.


Ubieranie detektywa

Ocena gry

Całkiem fajna i prosta gra nawet dla dzieci w której naszym zadaniem będzie przebranie postaci znajdującej się w grze za detektywa. Wszystkie niezbędne i potrzebne do tego ubrania znajdziemy pod ikonkami po prawej stronie.


Detective Grimoire

Ocena gry

Nie są to gry detektywistyczne po polsku ale również jest to całkiem fajna gra godna polecenia dla Was. Wystarczy kliknąć na play zapoznać się z instrukcją oraz informacjami podanymi w grze i już możemy rozpocząć śledztwo.


Gra Sherlock Holmes

Ocena gry

Wcielmy się w postać Sherlock Holmes w tej grze. Poczuj się jak ten angielski detektyw. Na początku czeka na nas proste zadanie do wykonania jakim jest odnalezienie różnic na obrazkach widniejących w tej grze. Odszukujemy je przy pomoc myszki.


Zorro Tank

Ocena gry

jest to nietypowa gra w której będziemy poruszać się nietypowym czołgiem. Zadaniem naszym oczywiście jest zniszczenie jednostki wroga. Do poruszania się używamy W,A,D oraz myszki do strzelania z działka.


Gra Battle City Tank

Ocena gry

jest to stara gra w którą gracz mógł zagrać na pegazusach. Teraz ta możliwość jest dostępna na naszej stronie z grami jaką jest grajnik. Gramy w gierce przy pomocy strzałek oraz ctrl gracz numer 2 gra:W,A,S,D oraz J.


Tank Mania

Ocena gry

Czas zacząć czołgowe przygody w nauce jazdy w których to będziemy poruszali się pojazdem i próbowali zniszczyć wszystko co stoi na naszej drodze. Do gierki używamy strzałek abyśmy mieli możliwość sterowania nimi.


Popularne gry

 • Strzelanki
 • Strzelanka Mario

  Strzelanka Mario

  Oglądana: 5182 ocena: 3.00

 • Gangsterskie życie

  Gangsterskie życie

  Oglądana: 4266 ocena: 0.00

 • Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Podwórkowa strzelanina Vinniego 1

  Oglądana: 3890 ocena: 0.00

 • Pokonaj Teletubisie

  Pokonaj Teletubisie

  Oglądana: 3249 ocena: 0.00

 • Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

  Oglądana: 2525 ocena: 0.00

 • Gra pistolety na kulki z farbą

  Gra pistolety na kulki z farbą

  Oglądana: 2256 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie