Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Barbie hamburgery

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników jedzenia. Będziemy wraz z Barbie przyrządzać hamburgery. Mamy wiele etapów do przejścia więc do dzieła!


Fantastyczna pizzeria

Ocena gry

Tym razem nasza restauracja zajmuje się wyłącznie pizzą. Jak nam wiadomo jest wiele rodzai tego dania. Staraj się podawać odpowiednie by ludzie byli zadowoleni.


Restauracja

Ocena gry

Jesteśmy kelnerami w restauracji. Gra w zarządzanie czasem czeka. Musimy czekać na zamówienia ludzi i je serfować. Róbmy to jak najszybciej ponieważ ludzie mogą się rozmyślać.


Biedronkowa herbaciarnia

Ocena gry

Wcielamy się w rolę osoby która pracuje w herbaciarni, znana jest na cały świat małych owadów które każdego niemal dnia zlatują do niej. Gra w polskiej wersji językowej. Przed rozgrywką zapoznaj się z jej instrukcją.Restauracja z omletami

Ocena gry

Gra w języku polskim w której pracujemy w restauracji gdzie serwowane są najlepsze śniadania w różnych zestawieniach. Każdego dnia jest dość spory ruch dlatego pracy tutaj będziecie mieli sporo do wykonania.


Farma

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest aby dbać o swoją farmę. Musisz wykonywać wszyto to co podpowie ci samouczek. Sterowanie jest za pomocą myszki


Gra produkcja chipsów dla dzieci i dziewczyn

Ocena gry

Kolejna z tej serii gierka z Sue w roli głównej tym razem będziemy pracowali w skonstruowanej przez nią produkcji chipsów w fabryce. Będziemy tutaj między innymi hodować ziemniaki, które następnie zbieramy, myjemy jak i też obieramy i to właśnie z nich będziemy produkowali gotowe do jedzenia chipsy. Wszystko z pomocą myszki, w grze mamy dokładaną instrukcję.


Gra produkcja lemoniady dla dzieci

Ocena gry

Od zera do milionera na produkcji lemoniady jak pokazuje ta gierka jest to jak najbardziej możliwe. Na początku gry mamy ograniczony budżet jaki musimy przeznaczyć na zakupy, będziemy tutaj mieli możliwość zakupu kubków, cytryny czy też kostek cukru i lodu do wyboru. Będą nam potrzebne te produkty do produkowania naszej lemoniady którą będziemy w budce sprzedawać. W każdej z plansz musisz zarobić określoną sumę pieniędzy.


Obsługa w kawiarni

Ocena gry

Pracować będziemy w sezonowej kawiarni która znajduje się na plaży. Naszym zadaniem będzie podawanie różnego rodzaju drinków jak i też herbaty czy też kawy. Po włączeniu gierki wszystkie jej zasady staną się banalnie proste.


Poszukiwanie ropy

Ocena gry

Kolejne zadania na nas czeka w których to będziemy zajmować się poszukiwaniem diamentów jak i też ropy naftowej. To wszystko dzięki wodzie jak i też różnych specjalistycznych przedmiotach.


Zakochany Romeo

Ocena gry

Ten kelner jest od pewnego czasu zakochany. Każda z dziewczyn, którą dobrze obsłuży w restauracji skradnie mu buziaki, postaraj się o to aby tak się stało. Sterowanie odbywa się myszką.


Gra podobna do Panfu online

Ocena gry

bardzo podobna gra do Panfu także jeżeli w nią graliście to zachęcamy do tej restauracji gdzie czekają już na Was wesołe pingwinki to właśnie wraz z nimi będziemy grali i pracowali w naszej restauracji, którą za wszelką cenę należy utrzymać. Zależy od Was czy dacie radę w każdej z plansz musimy uzbierać określoną ilość gotówki aby przejść dalej.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15295 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11309 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 8980 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3378 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2258 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1453 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie