Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory 193 gier

Panfu restauracja online

Ocena gry

Nasza postać tym razem przenosi się do restauracji gdzie będziemy wcielać się w rolę kelnera. Do naszych zadań będzie obsługa gości. Zadaniem będzie posadzenie gości do stolik i zaserwowanie im wybranego dania. W każdej z plansz musimy zebrać określoną sumę aby przejść do kolejnego etapu.


Budka z kebabem

Ocena gry

Pracować będziemy w budce z kebabem, która znajduje się w specjalnie do tego przygotowanym samochodzie. Na początku gierki mamy obrazkową instrukcję z którą należy się zapoznać aby poznać zasady tej gry online. Gramy myszką.


Gra hydraulik online

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w hydraulika którego zadaniem będzie naprawianie rur. Musimy je jak najszybciej ułożyć, ponieważ w domu pękła rura i z tego powodu wystąpiła wielka awaria. Do układania rur wykorzystujemy myszkę.


Gra mechanik samochodowy

Ocena gry

Gra z mechanikiem samochodowym dla dzieci i chłopców. W tej grze do naszego warsztatu co jakiś czas będą przyjeżdżać różnego rodzaju samochody a my będziemy zajmowali się ich naprawianiem jak i też zmianą opon. W ikonkach mamy informacje jakie zadanie będziemy wykonywać przy pomocy myszki.Gra naprawa samochodu

Ocena gry

W tej grze dostajemy swój własny zakład samochodowy w którym pracujemy między innymi jako mechanik. Będziemy zajmować się naprawianiem samochodów. Do naszych zadań będzie należało także zmiana opon w pojazdach jak i też ich malowanie. Gra w której gramy myszką jest w języku polskim.


Gra na giełdzie

Ocena gry

Jest to fajna gra która pokaże nam jak grać na giełdzie. Dedykowana jest w szczególności dla dzieci. W tej grze mamy określone fundusze i za nie możemy kupić akcje, należy je kupować gdy są najtańsze a sprzedawać gdy ich wartość podrożeje. Więcej informacji odnajdziemy w samej grze. Gramy myszką.


Panda Restaurant

Ocena gry

Praca jako kelner w restauracji u pandy na Ciebie czeka jeżeli zdecydujesz się wybrać tą gierkę. Będzie to restauracja w ciekawym stylu gdzie będziemy zajmowali się obsługą gości jak i też przygotowaniem dla nich niepowtarzalnych posiłków.


Family Restaurant

Ocena gry

jest to rodzinna i bardzo popularna restauracja gdzie cała rodzina w niej pracuje. Co jakiś czas zadania w restauracji się zmieniają. Jednego dnia możesz pracować jako kelner lub kelnerka, innego natomiast będziemy musieli zająć się przygotowaniem posiłków.


Fancy Bistro

Ocena gry

Pracować będziemy w małym bistro jednak jest to dość popularne bistro do którego niemal każdego dnia przychodzi bardzo dużo osób, dlatego jeżeli zdecydujecie się wybrać tą gierkę to z pewnością będziecie mieli dużo zadań do wykonania.


Praca jako kelner

Ocena gry

Jeżeli w grze chcesz się spróbować jak wygląda praca kelnera lub kelnerki to wystarczy poczekać na jej załadowanie i masz możliwość obsługiwania klientów, którzy odwiedzą lokal w jakim będziemy pracować. Gramy oczywiście myszką.


Ubieranka kelnerka

Ocena gry

W tej grze do ubrania będziemy mieli dziewczynę która pracuje jako kelnerka. To właśnie specjalnie dla niej zostały przygotowane uniformy w które mamy możliwość ubrania dziewczyny, wykorzystując w tym celu także myszki.


Kelner w barze

Ocena gry

Pracować będziemy w restauracji i zajmować będziemy się obsługą gości. Jest to pizzeria gdzie pracy na nas czeka bardzo dużo. Zobacz czy dasz sobie z nią rady i poradzisz Sobie ze wszystkim co na Ciebie tutaj czeka.


Popularne gry

 • Symulatory
 • Gra Symulator Koparki

  Gra Symulator Koparki

  Oglądana: 15282 ocena: 0.00

 • Gra symulator jazdy

  Gra symulator jazdy

  Oglądana: 11275 ocena: 0.00

 • Gra symulator prawa jazdy online

  Gra symulator prawa jazdy online

  Oglądana: 8946 ocena: 0.00

 • Farma

  Farma

  Oglądana: 3366 ocena: 0.00

 • Gra symylator farmy

  Gra symylator farmy

  Oglądana: 2256 ocena: 10.00

 • Przygody bohatera Hina

  Przygody bohatera Hina

  Oglądana: 1451 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie