Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Psy na smyczy - spacer

Ocena gry

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają psy na smyczy i przy okazji ubrać je na spacer jak i też jej właścicielkę to właśnie ta gra daje Wam taką możliwość. Klikamy na ikonki, które znajdują się w grze i zmieniamy ubrania dl postaci.


Gra pies na fali - Marmaduke

Ocena gry

Fajna gra która pochodzi z bajki Disneya. Opowiada ona o znanym psie na fali. Są to dość nietypowe puzzle, które będziemy przestawiali w odpowiedni sposób klikając na nie przy pomocy myszki. Musimy ułożyć cały obrazek aby przejść tą fajną gierkę z psem na fali w roli głównej.


Psia mama opiekuje się szczeniakami

Ocena gry

Pies opiekuje się szczeniakami w tej grze. Ma ich trochę dlatego Ty będziesz starać mu się pomóc aby wszystko było ok. W tym celu wykonujemy różnego rodzaju zdania jakie pokażą nam się w grze w obrazku. Postępuj wedle instrukcją, a gra będzie dl Ciebie prosta i przyjemna. Taka psia mama jest najlepsza dla swoich małych piesków. Posługujemy się podczas grania w szczególności myszką.


Gra piesek łapie kości

Ocena gry

Prosta gra dla wszystkich dzieci w której wcielamy się w postać głodnego pieska, którego ulubiony przysmakiem są kości. To właśnie je w tej grze będziemy łapać. Sterowanie pieskiem odbywa się z pomocą strzałek, którymi skręcamy w lewo oraz w prawo. Zbieraj tylko białe kości jakie spotkasz na swojej drodze do celu.Latający pies w kosmosie

Ocena gry

Oryginalna nazwa gierki to Astro Dog gdzie będziemy wraz z naszym pieskiem latać po przeróżnych planetach i wykonywać na nich powierzone nam misje. Musimy udać się na planetę Ziemia ale do tego jeszcze długa droga. W każdej z plansz budujemy rakietę dzięki której będziemy mogli z niej odlecieć i zbliżyć się do ziemi. W tym celu zbieramy części i przenosimy je w jedno miejsce budując rakietę. Lataj w taki sposób aby nie zderzyć się z utrudnieniami jakie spotkasz na drodze sterowanie to strzałki oraz spacja do strzelania.


Pies ciągnie dziadka na wózku

Ocena gry

bardzo fajna i poruszająca gierka w której pies sprawdza się jako doskonały opiekun dla dziadka, który to jest chory i porusza się na wózku inwalidzkim. To wraz z nim zwiedza cały świat i przeżywa przygodę swojego życia. Zobacz jak ona będzie wyglądała w tej gierce. Poruszamy się po planszy i zbieramy różnego rodzaju przedmioty. Przed rozpoczęciem planszy mamy pokazaną mapę gdzie mamy się udać. Sterowanie to strzałki.


Kot goni myszy z bajki

Ocena gry

Postacie w tej grze z pewnością praktycznie każdemu z Was będą znane. To właśnie tutaj wystąpi Jerry i Tom. Tom czyli kot będzie gonił myszy między innymi będzie to Jerry, który ukradł trochę sera i chce go zanieść do swojej kryjówki. W grze posługujemy się spacją, przy pomocy której skaczemy, gdy klikniemy spację dwa razy będzie wtedy mega skok.


Kot bije psa na plaży

Ocena gry

W tej grze po dwóch stronach staną 2 zwierzęta. Będzie to pies i kot, gdzie ten drugi bije pieska. Oczywiście jest to zabawa. Od Ciebie zależy czy chcesz grać z komputerem czy też 1 na 1 na dwie osoby. Zobacz i sprawdź się kto, kogo w grze pokona.


Ubieranka chomikiem

Ocena gry

Prosta gierka dla najmłodszych dzieci gdzie będziemy mieli możliwość ubierania naszego chomika. Stwórz takiego jakiego tylko chcesz, wszystko zależy od Ciebie. Sterujemy myszką w gierce, która ubieramy postacie.


Chomik hydraulik dla dzieci

Ocena gry

fajna gra skierowana dla dzieci w której to wcielamy się w role hydraulika gdyż to w niej będziemy naprawiali przeróżne popękane rury. Poruszamy się strzałkami, a M - otwieramy mapę. Gdy naprawisz wszystkie rury ocalisz swój ukochany domek.


Harry chomik 2

Ocena gry

Kolejna gra z tym świetnym zwierzakiem jaką dla Was przygotowaliśmy i dodaliśmy na stronę grajnik.pl. Poruszamy się w rurach, dlatego też gra nazywana jest jako chomik hydraulik. Musimy przejść do określonego miejsca na planszy. Sterowanie to strzałki oraz M i Spacja. Zbieraj przedmioty i idź rurami jak rasowy hydraulik najdalej jak się tylko da.


Hamster Reverse

Ocena gry

Gra zręcznościowa, która nie należy do łatwych. Musimy naszego chomika doprowadzić w labiryncie do celu. Uważaj na sople i ścianki, którzy nie możemy dotykać. Posługujemy się w gierce przy pomocy myszki.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7536 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6128 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5126 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5013 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4889 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3981 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie