Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ze zwierzętami 558 gier

Pływanie foką

Ocena gry

Zwierzęta morskie są dla Was jak Igloo-gloo . Tutaj to właśnie my będziemy pływali foką i mamy proste zadanie. Będziemy musieli zjadać mniejsze rybki i inne żyjątka żyjące w wodzie będą to między innymi koniki morskie. Ulubiony przysmak naszej foki. Poruszamy się postacią z pomocą strzałek. Zobacz ile plansz uda Ci się pokonać, uważaj na duże ryby gdyż szybko zakończysz grę i przegrasz.


Wyścigi Husky psie zaprzęgi

Ocena gry

W grze Balto psich zaprzęgów husky możemy zagrać na 1 lub 2 osoby, Wybór pozostawiamy Wam do wyboru. Zobacz który psi zaprzęg wygra te zawody. Wyścigi nie będą takie łatwe gdyż jest bardzo dużo różnego rodzaju konkurencji. Sterowanie odbywa się strzałkami. Zachęcamy wszystkich fanów psów husky do gierki.


Opieka w zoo nad zwierzętami

Ocena gry

Gra badanie zwierząt jest po polsku dlatego bardzo łatwo będzie nam grać nawet jak czegoś nie będziemy wiedzieć to wystarczy zapoznać się z prostą instrukcją. Będziemy zajmowali się różnego rodzaju egzotycznymi zwierzątkami, czeka na nas koala jak i też większe. Będziemy spędzać z nimi niemal cały czas, a do naszych obowiązków należy między innymi zabawy jak i też karmienie.


Gra opieka nad małym ptaszkiem

Ocena gry

Te pisklę gołębia dopiero co się wykluło z jajka. Niestety mama je porzuciła i to na Ciebie spadła cała odpowiedzialność związana z jego opieką. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak należy się opiekować takimi małymi ptaszkami które są pisklętami to zachęcamy Was do wzięcia udziału właśnie w tej grze online, czeka wiele ciekawych i interesujących niespodzianek.Opieka nad kangurem w Australii

Ocena gry

Fajna gra adoptowanie zwierząt egzotycznych czeka. Kangurki które nie zaakceptowała ich mama nie dadzą Sobie rady samemu. To dzikie zwierzęta, należy o tym pamiętać. Dlatego człowiek musi się nimi zaopiekować tak właśnie jest w tej grze. Gdzie niemal od małego będziemy zajmowali się tym zwierzątkiem i odpowiadali za bardzo dużo różnego rodzaju rzeczy jakie musimy w grze wykonać. Będą to między innymi karmienie, zabawa jak i też dbanie o jego zdrowie aby nic mu się nie stało.


Opieka nad świnką morską

Ocena gry

Na samym początku w grze adopcja, poznacie to zwierzątko, jego warunki w jakich należy go trzymać i hodować świnki morskie. Gdy już ten etap przejdziemy przystąpimy do kolejnego czyli opiekowania się świnkami morskimi bo to nie należy do łatwych ale także jak sami zobaczycie nie jest trudne. Kilka różnego rodzaju zadań do wykonania na Was czeka, niektóre z nich na pewno dadzą Wam popalić. Posługuj się myszką podczas gry.


Opieka nad żółwiem

Ocena gry

Mamy kilka dzikich żółwi, będą to lądowe, stepowym czy też wodny. Po wyborze jednego z nich przystępuje gracz do grani i opiekowania się tym zwierzątkiem. Dzięki grze poznasz ile pracy należy włożyć podczas hodowli takich żółwików. Hodowla żółwi to z pewnością dla Ciebie będzie nie lada wyzwanie, zagraj w gierkę i przekonaj się o tym samemu.


Opieka nad słoniem w zoo

Ocena gry

Poznaj tego małego słonika i nadaj mu jakieś ciekawe imię. Potem przystąp do gry w której masz tylko jedno ale bardzo ważne zadanie jakim jest opiekowanie się tym słoniem. Mamy trzy do wyboru potem już przystępujemy do pierwszego zadania jakim jest mycie słonika dużą specjalną do tego gąbką. Co jeszcze Cię czeka zobacz samemu.


Opieka nad żyrafą

Ocena gry

Kolejna mała egzotyczna żyrafa potrzebuje pomocy. Pamiętaj, że to dzikie zwierzę, hodowla nie będzie łatwa. Będziemy musieli dbać o nią niemal cały dzień. Gdzie to właśnie na nasze barki spadną wszelkiego rodzaju obowiązku związane z tym zwierzakiem. Nie będzie ich mało, dowiedźcie się włączając tą gierkę online skierowaną dla dziewczyn i chłopców.


Opieka nad żabami

Ocena gry

Małe żabki i ich potomstwo czeka na kogoś z Was aby się nimi zajął. Będziemy się oczywiście nimi opiekowali. Mamy kilka zadań jakie na nas w tej grze spoczywają. Do wyboru mamy jedną z kilku żab jednak na razie będzie jedna z nich odblokowana. Pokonaj pierwsze plansze a będzie ich więcej. Podawaj im jedzeni w postaci much jak i też pomóż im przejść rzekę i wiele więcej.


Opieka nad szynszylem i fretką

Ocena gry

Czekają już na Was zwierzaki jakie pochodzą ze sklepu zoologicznego. Będziemy się opiekować fretką oraz szynszylem do wyboru. To od Ciebie zależy w co te zwierzątka ubierzesz oraz to w jaki sposób będziesz się z nimi bawić i co dawać im jeść, a to oczywiście nie wszystko.


Opieka naad reniferem

Ocena gry

Renifery to zwierzątka które z pewnością większą z Was pamięta z różnego rodzaju filmów czy też bajek gdzie zajmują się ciągnięciem sań, które prowadzi Święty Mikołaj. Poznaj renifery i zobacz ile pracy zajmuje ich pielęgnacja jak i też opieka na nimi. To nie jest wcale takie łatwe zadanie jak większości z Was pewnie się to wydaje. Mamy do wyboru dwa tryby gierki Free Mode czyli gramy jak tylko chcemy oraz na czas czyli time mode, po wyborze jednego z trybów przystępujemy do rozgrywki. Przygotowano dla nas wiele mini zadań będą całkiem różne jak odkopanie renifera ze śniegu.


Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Gra Schronisko dla kotów

  Gra Schronisko dla kotów

  Oglądana: 7554 ocena: 0.00

 • Gra Złap świnie

  Gra Złap świnie

  Oglądana: 6135 ocena: 0.00

 • Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Wielkie Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 5128 ocena: 0.00

 • Gra Bohater Super Pies

  Gra Bohater Super Pies

  Oglądana: 5022 ocena: 0.00

 • Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Doturlaj małego pieska do środka tarczy

  Oglądana: 4898 ocena: 0.00

 • Gra Polowanie na smoki online

  Gra Polowanie na smoki online

  Oglądana: 3986 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie