Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Bloons Insanity Gra online

Ocena gry

Przed Tobą nowe wyzwania w stylu Bloons w strzelaniu z łuku do balonów. Musisz przebić określoną ilość balonów za pomocą jak najmniejszej ilości strzałów. Gra sterowana za pomocą myszki.


Poczta Balonowa

Ocena gry

Tradycyjna poczta zawiodła. Musisz pomóc dostarczyć listonoszom przesyłki. Pomogą ci w tym balony.Za pomocą balonów musisz dostarczyć listy i paczki do adresatów. Zbieraj wszystkie gwiazdki jakie napotkasz na drodze.


Przygoda wiewiórki podczas lotu balonem

Ocena gry

Ta wiewiórka lubi latać balonem. Oprócz tego uwielbia też żołędzie. Twoim zadaniem w tej grze jest pomoc wiewiórce w zdobyciu jak największej ilości żołędzi. Pokonujesz trasę balonem. Uważaj na rozmaite przeszkody, które spotkasz na swojej drodze, szczególnie niebezpieczne są pszczoły!


Pojedynek w latających balonach

Ocena gry

Przed Tobą niebezpieczny pojedynek z wrogami, którzy atakują cię z balonów. Nie możesz pozwolić im wygrać. Nie daj się im zaatakować, unikaj strzałów. Postaraj się być lepszy! Sterujesz za pomocą strzałek i myszy.Strzały w latające balony

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości latających balonów. Jesteś gotowy, aby sprawdzić swoje umiejętności w tej dziedzinie?


Lot balonem

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wzbicie się w podniebną podróż balonem. Musisz po drodze zebrać wszystkie napotkane czerwone elementy. Za każdy zdobyty element otrzymujesz punkty.


Latająca Myszka: w pogoni za serem

Ocena gry

Mała Myszka uwielbia ser. Tym razem wybrała się po niego balonem. Pomóż jej zebrać jak najwięcej kawałków sera. Po drodze uważaj na przeszkody!


Przygody Pingwina: Lot balonem

Ocena gry

Ten Pingwin jest niezwykle sprytny. Potrafi unosić się nad ziemią wykorzystując do tego kilka balonów. W tej grze twoim celem jest doprowadzenie pingwina do końca trasy. Musisz po drodze unikać przeszkód, które mogą spowodować, że jego balony pękną. Strzelaj w ryby, zdobywaj jak najwięcej punktów i przechodź do kolejnych etapów. Powodzenia!


Transport towaru przez tory

Ocena gry

Na początku gry wybierz jaki chcesz rodzaj transportu: albo balon, albo ciągnik albo po prostu wybierz wielbłąda. Twoim zadaniem jest przeniesienie określonego towaru przez tory. Masz na to określoną ilość czasu. Uważaj na przeszkody, które mogą stanąć na twojej drodze, zbieraj bonusy.


Zawody balonowe

Ocena gry

Weź udział w niecodziennych wyścigach balonów. Każdy z nich porusza się po ułożeniu słowa z rozsypanych liter. Wybierz, którym balonem chcesz sterować, a następnie postaraj się ułożyć jak najwięcej wyrazów tak, aby Twój balon odniósł zwycięstwo.


Podróż Pandy balonem

Ocena gry

Panda uwielbia podróże balonem. Pomóz jej pokonać wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody, które napotkasz na drodze: omijaj nietoperze i motyle. Powodzenia!


Balonowa strzelanka

Ocena gry

Czeka Cię podniebna przygoda podczas lotu balonem, który jest z lego zbudowany. Twoim zadaniem jest zebranie jak największej ilości punktów, które otrzymujesz za zestrzelanie wszystkiego, co jest po przeciwnej niż Ty drużynie. Po rozpoczęciu gry dostaniesz informację, dzięki której będziesz wiedział, kto jest Twoim rywalem.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2793 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2219 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1983 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1662 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1530 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie