Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Lotnicze zabawy

Ocena gry

Będziemy sterowali całkiem zwrotnym małym samolotem który ma zamontowane na swoim pokładzie działko automatyczne z którego to będziemy mieli możliwość strzelanie do wrogich samolotów. Sterowanie strzałki, Spacja strzelanie.


Samolot gaśniczy

Ocena gry

Podczas gaszenia pożarów samolotem czekają na nas przygody lotnicze jakich w innych grach nie doświadczycie. Będziemy zajmowali się gaszeniem pożarów. Sterowanie to: strzałki, A i Z do szybkości oraz Spacja do wody.


Abduction

Ocena gry

Sami stajamy za sterami statku ufo i zajmować będziemy się wciąganiem ludzi jak i też zwierząt z ziemi. Musimy uważać na ich ataki aby nie uszkodzić naszego statku powietrznego jakim jest UFO. Sterowanie : W,A,S,D oraz myszka.


Obrona przed ufo

Ocena gry

Ufo zaatakowała ziemię, przybyło również na naszą farmę którą będziemy musieli przed atakującymi statkami ufo jej bronić. Do dyspozycji mamy broń z której do obcych będziemy strzelać. Sterowanie: strzałki oraz myszka do grania.Gra kosmiczna

Ocena gry

Prosta gra w której latamy kosmicznym statkiem i walczymy z różnymi spotkanymi na naszej drodze wrogi statkami powietrznymi. Sterowanie odbywa się myszką i nią też strzelamy. Na drodze zbieramy strzały którymi strzelamy.


Eva Project

Ocena gry

Specjalnie skonstruowanym statkiem kosmicznym będziemy przemierzać galaktykę gdzie od czasu do czasu spotkamy wrogie odziały z którymi będziemy starali sobie poradzić strzelając do nich. Sterowanie strzałki, Spacja oraz Ctrl.


Gamma Bros

Ocena gry

Jest to trochę stara gra w jaką mieliście okazję zagrać na amigę, teraz możecie to zrobić na stronie z grami online całkowicie za darmo. Latamy małym statkiem bo wyborze zawodnika i zatwierdzeniem Enterem. Poruszamy się strzałkami, W,A,S,D - strzelamy w różne strony z działka.


Megaman Polarity

Ocena gry

Ten kosmiczny chłopak pomoże Wam w walce z przeróżnymi wrogami. Mamy dwa rodzaje broni które będziemy musieli zmieniać w zależności od spotkanych przeciwników. Jeżeli walczymy z niebieskimi to używamy niebieskiej broni z czerwonymi czerwonej. Broń zmieniamy Shiftem, strzelamy Spacja, strzałkami się poruszamy.


Bloons Player Pack 5

Ocena gry

Kolejna bo już 5 część tej wspaniałej gry w której do pokonania znowu będziemy mieli kilkanaście różnych plansz o różnych stopniach trudności. W każdej z nich musimy przebić określoną liczbę balonów używając tutaj myszki.


Bloons Insanity

Ocena gry

Kolejna cześć a mamy już ich 1,2,3,4,5,6,7,8 z tą magiczną małpką orz jej balonami do zagrania na naszej stronie. Tym razem ta wersja jest trochę trudniejsza dla przeciętnego gracza, zanim w nią zagracie polecamy zapoznać się ze wcześniejszymi wersjami gierki.


Kolorowe baloniki

Ocena gry

Dość ciekawa gra w której mamy kilkanaście różnego rodzaju plansz do pokonania o różnych stopniach trudności. Wybór należy do Was. Sprawdź się i zobacz jak daleko uda Ci się dojść. Klikamy myszką na baloniki tego samego koloru jeżeli obok siebie znajdziemy minimum trzy tego samego koloru balony.


Skakanie po balonikach

Ocena gry

Dość prosta gra która z pewnością powinna przypaść do gustu wszystkim dzieciom. Będziemy zajmować się skakanie po różnego rodzaju balonach. Do tej gierki potrzebujemy tylko spacji przy pomocy której oddajemy skoki. Im dłużej trzymamy przycisk spacji tym dłuższe i wyższe skoki oddajemy.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2796 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1994 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1667 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1532 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie