Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Gra sirport symulator

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się sterowaniem ruchu na lotnisku na którym będzie lądowało kilkanaście samolotów. Zarządzamy na nim przy pomocy myszki, wydając nią różne komendy jakie będą pokazane w lewym rogu.


Gra ze statkiem kosmicznym

Ocena gry

Prosta jednak niezwykle wciągająca gierka w której będziemy poruszać się przy użyciu strzałek w lewo oraz w prawo, strzelamy natomiast Spacją. Dokładania instrukcja dla Was znajduje siew tej gierce online.


Linear Assault

Ocena gry

Aby rozpocząć gierkę kliknij na Spację, potem już mamy możliwość latania tym małym statkiem. Mamy ciekawe działko z którego będziemy mogli non stop strzelać trzymając przycisk Spacji. Sterowanie w lewo i w prawo odbywa się strzałkami.


Turtle Flight

Ocena gry

Ciekawa gra której polska nazwa brzmi latający żółw. Będziemy nim latać używając strzałek, gdzie po drodze musimy na przykłada uzupełniać paliwo i uważać między innymi na takie przeszkody jak pająki, które mogą nas złapać.Starship Seven

Ocena gry

Zasiadamy za sterami małego statku kosmicznego, który jest jednak bardzo zwinnym pojazdem. Musimy wykonywać misje i lecieć do kul znajdujących się na planszy. Uważaj aby nie zahaczyć o ziemię gdyż możemy się rozbić. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Statakiem kosmicznym do celu

Ocena gry

Poruszamy się małym statkiem kosmicznym po labiryntach gdzie musimy dolecieć do zielonej platformy. Na początku mamy do wyboru jeden z trzech statków, po wyborze jednego z nich gramy strzałkami, nie możemy zahaczyć o ściany.


Lądowanie rakietą

Ocena gry

Fajna rysunkowa gra niby całkiem prosta jednak bardzo wciągająca. Sterujemy rakietą na rysunkowej krainie i naszym zadaniem będzie wylądowanie na niebieskiej platformie która znajduje się na planszy. Gramy strzałkami, którymi sterujemy rakietą.


Miękkie lądowanie

Ocena gry

To wyłącznie od Ciebie będzie zależało ile punktów nazbierasz oraz czy będziecie mieć miękkie czy też twarde lądowanie. W tej grze będziemy skakać z samolotu i łapać po drodze różne przedmioty jak parasole, balony dzięki której dłużej będziemy latać a dłuższy lot to więcej punktów.


Gra lądowanie samolotem

Ocena gry

W tej grze nasza samolot ma awarię jednego z silników i nie może dalej kontynuować lodu. Dlatego będziemy musieli nim awaryjnie wylądować. Jedyne miejsce jest to rzeka Hudson. manewrujemy strzałkami w lewo i w prawo aby dobrze wylądować. ALT - pokazuje nam na jakiej wysokości obecnie znajduje się nasz samolot.


Perfekcyjne lądowanie

Ocena gry

na początku lecimy samolotem z którego zadecydujemy kiedy mamy wyskoczyć jak i też kiedy należy rozłożyć spadochron. aby wyskoczyć klikamy na czerwony przycisk oznaczony jaki JUMP, jeżeli chcemy rozłożyć spadochron naciskamy na fioletowy przycisk o nazwie: CHUTE.


Gra w lądowanie

Ocena gry

Będziemy w tej grze ratownikiem helikoptera i do naszych zadań będzie należało wylądować we wskazanym miejscu oraz ratować ludzi. Do gry potrzebujemy: strzałki, Spacja oraz Z. Dokładna instrukcja znajduje się w grze.


Lądowanie helikopterem

Ocena gry

Jeżeli zdecydujecie się wybrać tą grę to będziemy musieli się wcielić w pilota helikoptera ratunkowego którego będziemy pilotować i ratować ludzi. Strzałkami menewrujemy, Spacją latamy helikopterem. Uważaj aby go nie rozbić podczas lądowania.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2798 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1999 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1668 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1534 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie