Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Katapulta: wystrzeliwanie mebli

Ocena gry

W grze sterujesz katapultą, którą wystrzeliwujesz meble. Musisz je wyrzucić tak, aby trafiły we właściwe miejsce. Postaraj się strzelać jak najcelniej!


Katapulta: strzelanie zombiakami

Ocena gry

Jeżeli lubisz niecodzienne zadania, to musisz sprawdzić swoich sił w tej grze. Twoim zadaniem jest strzelanie zombie z katapulty tak, aby trafić nim do trumny. Uważaj na przeszkody, które mogą utrudnić Ci wykonanie tego zadania. Sterujesz myszką. Im dłużej przytrzymasz klawisz myszki, tym wystrzelisz katapultę z zwiększą mocą.


Katapulta Ragdoll

Ocena gry

Zwariowany fizyk wykreował niebanalną katapultę. Za jej pomocą chce zniszczyć wszystkie ludziki lalki, które pojawią się na jego drodze. Pomóz mu osiągnąć cel. Przechodzisz do następnego poziomu, gdy osiągniesz 100%. Powodzenia!


Mistrzowski strzał z katapulty

Ocena gry

Bierzesz udział w zawodach strzeleckich. Musisz pokazać kibicom, że potrafisz strzelać z katapulty po mistrzowsku! Twoim zadaniem jest trafienie w gwiazdę strzałem z katapulty. Masz na to określoną ilość czasu. Sterujesz za pomocą myszki.Szalona Katapulta

Ocena gry

Jesteś władcą niewielkiego królestwa, które znalazło się w niebezpieczeństwie. Potrzebujesz więcej ludzi, aby stanąć oko w oko z wrogiem. Musisz w tym celu wystrzelić z katapulty chłopów, aby polecieli jak najdalej i przybyli z nowymi ludźmi. Możesz używać magii, bomb oraz innych elementów i wynalazków, które pomogą CI obronić królestwo.


Gra Sterowanie Niecodzienną Katapultą

Ocena gry

Wybierz bohatera gry, w którego chcesz się wcielić i przeżyj pełną emocji szaloną zabawę. Wystrzel swoją postać z katapulty jak najdalej tylko potrafisz! Po drodze musisz zebrać rozmaite elementy. Otrzymasz dzięki nim bonusy.


Bloons Tower Defense

Ocena gry

Przed Tobą logiczno strategiczna gra, która nazywa się Bloons Tower Defense. Musisz przebić jak największą ilość balonów za pomocą ustawianych wieżyczek. Sterujesz myszką.


Bloons Super Gra

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii Bloons, czyli niesamowicie wciągająca gierka zręcznościowo- logiczna. Spróbuj przekłuć jak najwięcej baloników. Sterujesz myszką.


Bloons Gra zręcznościowo-logiczna

Ocena gry

Bloons to niesamowicie wciągająca gra zręcznościowo- logiczna. Twoim zadaniem jest przebicie jak największej ilości balonów jak najmniejszą ilością strzałów. Sterujesz za pomocą myszki.


Bloons Player Pack 1

Ocena gry

Przed Tobą pierwsza część gry kultowej serii Bloons w strzelanie do bąbelków. Musisz jak najmniejszą ilością strzałów przebić jak najwięcej balonów. Po każdym przebiciu określonej ilości balonów przechodzisz do następnego etapu.


Bloons Player Pack 3 online

Ocena gry

To trzecia gra z serii Bloons. Twoim zadaniem jest przebicie jak najwięcej balonów jak najmniejszą ilością strzałów!


Even more Bloons Super Gra online

Ocena gry

Gra w łapanie balonów czeka na Ciebie. Przed Tobą aż 50 nowych poziomów gry i super zabawy! Musisz przebić tyle balonów, ile kryje się obok słowa target. Steruj za pomocą myszy.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2798 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1999 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1668 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1534 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie