Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Strzelanie do balonów

Ocena gry

Dla osób które lubią władać łukiem jest to doskonała gra w której będą miały możliwość sprawdzenia swojej celności podczas strzelanie z łuku do latających balonów. Postaraj się jak najwięcej ich za jednym razem ich strącić. Używamy do tego myszki.


Pękające balony

Ocena gry

Gra w którą możemy zagrać na 2 osoby jeżeli macie taką ochotę. Oczywiście istnieje także standardowa opcja dla jednego gracza. Tym razem będziemy przy pomocy działka rozwalać balony, strzelamy d niego tyle razy aż zniknie całkowicie.


Latanie i strzelanie do balonów

Ocena gry

Kolejna do kolekcji gra z serii ninja, tym razem w tej grze będziemy latali z małpką i strzelali przy pomocy specjalnych rzutek do balonów, w każdej z plansz musimy przebić ich określoną ilość. Zobacz ile plansz czeka i jakie atrakcje na Ciebie czekają.


Zdalnie sterowany helikopter

Ocena gry

W tej grze mamy do dyspozycji mały ale niezwykle zwrotny helikopter, którym to będziemy się poruszali po małych pomieszczeniach gdzie będziemy starali się w jak najkrótszym czasie zlokalizować materiały wybuchowe.Misja z helikopterem

Ocena gry

Zostajemy pilotem bojowego helikoptera którego zadaniem będzie zniszczenia bazy nieprzyjaciela jak i też pokonanie helikopterów wroga, które co jakiś czas będą do nas strzelać. Sterujemy strzałkami, A - strzelamy, S - rakiety, D - zmieniamy rakiety.


Misja ratunkowa helikopterem

Ocena gry

Wcielamy się w rolę pilota ratunkowego helikoptera karetki, którego głównym zadaniem będzie ratowanie ludzi. Będziemy musieli latać i brać na pokład ludzi. Podnosimy helikopter Spacją, sterujemy nim przy pomocy strzałek.


Helikopter Alpha Bravo

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyli się latać tym helikopterem i wykonywać po drodze różnego rodzaju mniejsze misje. takimi misjami będą strzelane z rakiet do celu czy też zrzucanie bomb do celu jak i też zabieranie do helikoptera żołnierzy. Sterowanie strzałki oraz Z, X i Spacja


Samolotowe zabawy

Ocena gry

Jeżeli tylko lubisz tylko latać samolotem to w tej grze będziecie mieli doskonałą okazję do tego. Będziemy latać małym samolocikiem i strzelać do innych, którzy pojawią się w grze. Sterowanie to: W,A,S,D oraz J,K,U,I.


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


Chłopiec ucieka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Ten mały chłopiec został zaatakowany przez niedźwiedzia! Jest tylko jeden sposób, aby go ocalić. Musisz wystrzelić go z katapulty. Postaraj się, aby wyleciał jak najdalej!


Przygody Duffy\'ego: Atak Marsjan

Ocena gry

Bohaterowie twoich ulubionych kreskówek są w niebezpieczeństwie! Muszą zmierzyć się z wrogiem! Pomóz im w kosmicznym pościgu i odeprzyjcie wspólnie atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja.


Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2796 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1994 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1667 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1532 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie