Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Porządek na statku kosmicznym

Ocena gry

Po imprezach jest zawsze dużo sprzątania. Tym razem czeka Cię nietypowe sprzątanie. Musisz uporządkować statek kosmiczny po wielkiej imprezie. Zrób to jak najszybciej!


Sterowanie TU- 95

Ocena gry

Kolejna gra z serii pilotowanie samolotem. Tym razem sterujesz maszyną o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów!


Katapulta wystrzał

Ocena gry

Jeżeli lubisz rozmaite zabawy z katapultą. To musisz koniecznie zagrać w tę grę! Twoim zadaniem jest wykonanie takie strzalu z katapulty, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Zdobywasz punkty tylko jeżeli uda Ci się wylądować w dobrym stylu. Postaraj się być najlepszy!


Spadochronowe wyskoki

Ocena gry

Musisz pomóc tym malym małpkom wydostać się z samolotu. jedyna droga ucieczki, to skok ze spadochronem. Doprowadź wszystkie zwierzątka bezpiecznie do celu.Pilot samolotu

Ocena gry

Wybuchł jeden z największych wulkanów w Europie. Nad całym lądem rozpościerają się gęste kłęby pyłu. Jako pilot samolotu musisz sterować samolotem w tak trudnych warunkach. Omijaj kłęby pyłu, a po drodze zbieraj pieniądze oraz inne bonusy. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3.


Wyścigi Lotnicze

Ocena gry

Przed Tobą ważne zawody lotnicze. Musisz pokonać wszystkich swoich rywali i zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce. Pokaż, że jesteś najlepszym pilotem!


Podniebny Patrol: Atak Obcych

Ocena gry

Uratuj Ziemię przed atakiem obcych! Pilotujesz myśliwcem, wyposażonym w całą gamę rozmaitych broni. Musisz zestrzelić wroga. Zniszcz jak najwięcej statków wroga! Powodzenia!


Squadron Angel: sterowanie samolotem

Ocena gry

Jako pilot samolotu musisz umieć prowadzić maszynę nawet w trudnych warunkach. Na twojej trasie stanęły liczne przeszkody i niebezpieczeństwa. Steruj samolotem tak, aby uniknąć ich. Postępuj uważnie i bardzo ostrożnie!


Pilotowanie samolotem

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać pilota. Przenieś się w podniebny świat lotów i steruj swoją maszyną. Uważaj, gdyż Twój samolot jest atakowany przez myśliwców i helikoptery! Musisz uniknąć niebezpieczeństwa i śmierci. Nie daj się pokonać wrogom. Strzelaj w nich i zniszcz wszystkich!


Symulator: Pilot 3D

Ocena gry

W tej grze możesz sprobować swoich sił w symulacji prowadzenia samolotu. Jako pilot nawigujesz i kierujesz samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu. Masz określoną ilość czasu na pokonanie trasy.


Zabierz owce na swoją planetę

Ocena gry

Jesteś pilotem niezidentyfikowanego obiektu latającego.Musisz sprowadzić na swoją planetę jak najwięcej białych owiec. Uważaj, nie zabieraj na pokład czarnych. Sterujesz strzałkami i spacją.


Zestrzel UFO

Ocena gry

Przed Tobą ważne kosmiczne wyzwanie. Na pewno polubisz tę grę. Twoim zadaniem jest zestrzelenie minimum 4 obiektów latających, które są takiego samego koloru. Sterujesz myszką, strzałkami i klawiszem spacebar.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2793 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2219 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1983 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1832 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1662 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1530 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie