Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Kosmita zagubiony w Jaskini

Ocena gry

W tej jaskini bardzo łatwo jest zgubić drogę. Musisz pomóc kosmicie, który się do niej dostać, odnaleźć drogę na zewnątrz. Po zdobyciu określonej ilości przechodzisz do następnego poziomu.


Balonowe szaleństwo z Holly

Ocena gry

Holly uwielbia szalone przygody. Tym razem postanowiła zagrać w wodne szaleństwo balonami. Pomóż jej wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie!


Parkowanie samolotu 2

Ocena gry

Samoloty po odbytych podróżach muszą znajdować się w dokładnie wyznaczonym do tego miejscu. Twoim zadaniem jest zaparkowanie ich na określonym terenie. Zrób to jak najszybciej tylko potrafisz.


Atak wroga na lotnisku

Ocena gry

Lotnisko, na którym masz szczęście pracować zostało zaatakowane przez wrogów. Postaraj się obronić swoje miejsce pracy przed atakiem przeciwników. Strzelaj w nich bronią, uważaj, bo jest ich bardzo dużo. Postaraj się robić to sprawnie, tak, aby lotnisko jak najszybciej było znowu bezpieczne.Szef Portu Lotniczego

Ocena gry

Zostałeś szefem portu lotniczego. To Twoja wymarzona praca. Musisz udowodnić wszystkim, że doskonale nadajesz się na to stanowisko. Zadbaj o to, aby samoloty bezpiecznie lądowały oraz startowały. Daj z siebie wszystko!


Zarządzanie lotniskiem

Ocena gry

W tej grze jesteś zarządcą noweo portu lotniczego. Musisz kontrolowac loty oraz zadbać o to, aby wszystkie samoloty z Twojego lotniska bezpiecznie wylądowały na ziemi. Postępuj uważnie, to odpowiedzialne zadanie.


Kontroler lotów na lotnisku Zippy

Ocena gry

Dostałeś właśnie nową pracę. Udowodnij, że się do tego nadajesz. Twoim zadaniem jest kontrolowanie lotów. Nie dopuść do żadnych kolizji, wpadek i wypadków. Za dobrą obsługę otrzymujesz punkty. Zdobądź ich jak najwięcej!


Lotnisko Oasis

Ocena gry

Jesteś właścicielem lotniska Oasis. Musisz zarządzać nim oraz kontrolować lotami. Postaraj się, aby wszyscy podróżujący czuli się komfortowo i częściej chcieli korzystać z oferty twojego lotniska.


Menadżer lotniska

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz zarządzać większymi spólkami. Jesteś właścicielem lotniska, musisz zadbać o pracowników,organizować pasy startowe, kontrolować loty, lokalizacje odbywających się podróży... Przed Tobą naprawdę ciężkie zadanie. Sprawdź swoje siły!


Poszukiwanie latającej maszyny UFO

Ocena gry

Ten kosmita jest bardzo roztrzepany. Zgubił swój statek kosmiczny! Musisz pomóc mu go odnaleźć. Przesuwaj kosmitę na obłokach, aby doszedł do celu.


Litery ukryte na statku kosmicznym

Ocena gry

Obrazek, który widzisz na ekranie przedstawia statek kosmiczny. Ukryły się na nim także rozmaite litery. Postaraj się odnaleźć te, które są wymagane w grze. Nie klikaj w literki, które nie są potrzebne, bo stracisz punkty.


Pilot statku kosmicznego

Ocena gry

Jesteś pilotem statku kosmicznego. twoim zadaniem jest pokonanie wrogów, którzy zaatakowali przestrzeń kosmiczną. Postaraj się zniszczyć wszystkich przeciwników!


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2796 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1994 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1667 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1532 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie