Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Gra port lotniczy

Ocena gry

W tej grze pracujemy na dużym porcie lotniczym który obsługuje ruch międzynarodowy. Dlatego też bardzo dużo pasażerów będziemy musieli obsługiwać. Nie będzie to proste ale pierwsze plansze pomogą nam się z tym zapoznać.


Obrona Helikoptera

Ocena gry

Obrona helikoptera przed atakiem z ziemi oraz z powietrza to nasz priorytet przy tym musimy także niszczyć różne cele naziemne i maszyn latających. Uważaj aby samemu nie oberwać podczas takich ataków, cały czas trzeba się mieć na baczności. Gramy: strzałki oraz przyciski A,S i D.


Gra Bodzio helikopter dla dzieci

Ocena gry

Czekają na nas różnego rodzaju mniejsze i większe misje które będziemy musieli wykonać z pomocą helikoptera bodzio. Przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznaj się dokładnie z instrukcją. Gramy W,A,S,D oraz spacją


Darmowa gra F-16 Steel Fighter Zero online

Ocena gry

Czeka na Was doskonała przygoda gdyż zasiadamy za sterami samolotu f16 który jest bardzo szybki i zwrotny będziemy walczyć z nieprzyjaciółmi którzy nas będą atakować. Postaraj się zestrzelić wszystkie maszyny wroga i uważać abyś nie został zestrzelony. Sterowanie to strzałki i myszka.Strzelanie do kosmitów dla dzieci online

Ocena gry

Poruszamy się statkiem i strzelamy do kosmitów jak i też ich statków ufo, które co jakiś czas będą się pojawiać. Mamy super szybki statek powietrzny z działkiem z którego do nich strzelamy. Sterujemy w tym celu w lewo oraz w prawo z pomocą strzałek, z działa strzelamy natomiast Spacją.


Panfu baloniki

Ocena gry

Jest to gra Panfu dla dzieci jak i też dziewczyn gdzie będziemy z postacią znaną wszystkich strzelać do baloników. Wykonujemy to z pomocą lotek, które będą przebijać baloniki. W każdej z plansz musimy przebić ich określoną ilość.


Gra spadające meteoryty

Ocena gry

Na ziemię spada coraz więcej meteorytów. Do walki wypuszczona specjalne samoloty, które mają je niszczyć zanim zderzą się z Ziemią. Za sterami jednego z nich zasiadamy my. Sterowanie strzałki, Spacja - strzelamy do meteorytów.


Praca na lotnisku

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z pracą na lotnisku. To właśnie na nim będziemy pracowali i wykonywali przeróżne zadania jakie będą nam powierzone. Będziemy sterowali między innymi pojazdami po płycie lotniska. Więcej informacji w samej grze.


Parkowanie na lotnisku

Ocena gry

Naszym zdaniem będzie w tej grze parkowanie dużych samolotów na zatłoczonych lotniskach. Jesteś mistrzem w parkowaniu takich samolotów. Lotnisko na którym przyjdzie Ci pracować jest bardzo zatłoczone co będzie utrudnieniem w tej grze.


Całowanie na lotnisku

Ocena gry

Przenosimy się na lotnisko gdzie musimy trochę poczekać na samolot. Parze się nudzi i postanowiła dać sobie buzi. Jednak nie chce aby ktokolwiek ją na tym całowaniu nakrył. Do całowania używamy myszki w gierce.


Airport Madness

Ocena gry

jest to już 4 cześć gry Airport Madness w której będziemy cały czas pracowali na lotnisku i tam wykonywali przeróżnego rodzaju rzeczy. Zanim zaczniemy grę mamy turial z którego polecamy Wam skorzystać. Graj myszką.


Rush Airport

Ocena gry

Nasza praca wiąże się tutaj z lotniskiem na którym będziemy pracowali. Mamy wiele zadań do wykonania jednym z nich będzie między innymi sterowanie samolotów do odpowiednich miejsce gdzie będą tankować jak i też odbierać ludzi.


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2797 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1998 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1668 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1533 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie