Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Latanie 138 gier

Atak Ufo

Ocena gry

UFO zaatakowało Ziemię. Ty i Twoim przyjaciele jesteście w niebezpieczeństwie. Musisz pomóc uratować się wszystkim Ziemianinom, strzelaj w UFO, pokonaj ich. Uratuj swoją planetę!


Wielkie Wyścigi Statków Kosmicznych

Ocena gry

Przed Tobą wielkie wyścigi statków kosmicznych. Musisz doprowadzić swój pojazd do zwycięstwa. Zostaw swoich rywali w tyle i postaraj się dotrzeć do mety jako nr 1!


Sterowanie UFO

Ocena gry

Sterowanie statkami kosmicznymi nie jest łatwym zadaniem. Sprawdź, czy potrafisz doprowadzić UFO do celu. Po drodze pokonując określoną trasę postaraj się strącać stożki, a wówczas otrzymasz dodatkowe punkty. Uważaj na wszelkie pułapki i przeszkody!


Pilotowanie Statku Kosmicznego

Ocena gry

Pilotowanie Statkiem kosmicznym UFO, to raczej trudne zadanie. Chcesz spróbować swoich sił? Postaraj się uruchomić pojazd i pokonać nim jak najdłuższą trasę!Nagraj film o UFO

Ocena gry

Na Ziemi pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający! To Twoja szansa. Od zawsze marzyłeś o tym, aby być sławnym i zarabiać duże pieniądze. Musisz nagrać filmik przedstawiający UFO i pokazać go światu. Do dzieła!


Kosmiczny Lis: Podróż po galaktyce

Ocena gry

Ten Lis uwielbia podróżować po galaktyce. Musisz pokonać określoną trasę zdobywając przy tym wszystkie monety jakie napotkasz na swojej drodze. Uważaj na przeszkody. Sterowanie za pomocą myszki i strzałek oraz spacji.


Cosmico Game

Ocena gry

Zagraj w tę niesamowicie wciągającą grę zręcznościową. Musisz odbyć podróż po galaktyce i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów. W grze strzelasz za pomocą myszki.


Kosmiczne Potyczki

Ocena gry

Jako pilot statku kosmicznego masz naprawdę ważna misję. Twoim zadaniem jest zniszczenie wrogich planet, które napotkasz na swojej drodze. Nie pozwól im, aby objęli panowanie nad wszechświatem, to Ty musisz rządzić w całej galaktyce!


Kosmiczne badania

Ocena gry

Jesteś naukowcem i wybrałeś się w kosmos. Musisz zbadać obce statki kosmiczne, które rozbiły się w pobliżu Ziemi. Znajdź je na niebezpiecznym terenie. Kończysz grę, gdy dotrzesz z powrotem do bezpiecznej bazy. Sterujesz strzałkami.


Kosmiczni Wrogowie

Ocena gry

Podróżujesz po kosmosie. Niestety, na Twojej drodze stanęli groźni wrogowie. Nie daj się im pokonać. Musisz w nich strzela i bombardować. Postaraj się pokonać jak najdłuższą drogę niszcząc przy tym przeciwnika! Sterujesz strzałkami i spacją.


Kosmiczny pojedynek

Ocena gry

Bierzesz udział w Kosmicznym Pojedynku. Przed Tobą niebezpieczni wrogowie. Musisz ich pokonac, aby nie opanowali całego wszechświata. W tym celu wykonuj strzały i bombarduj przeciwnika! W tej grze to Ty musisz być najlepszy!


Cat-Vac 2: kocia katapulta

Ocena gry

Twój zamek został zaatakowany przez wstrętne koty. Musisz się ich jak najszybciej pozbyć. W tym celu będziesz posługiwać się katapultą, od której odbijają się koty i trafiają do specjalnej rury. Postaraj się wystrzelić je wszystkie jak najszybciej!


Popularne gry

 • Latanie
 • Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Podróż Jasmine na Latającym Dywanie

  Oglądana: 2796 ocena: 0.00

 • Pilotowanie wojskowego samolotu

  Pilotowanie wojskowego samolotu

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Szalony Mikołaj

  Szalony Mikołaj

  Oglądana: 1994 ocena: 0.00

 • SpongeBob: podniebna przygoda

  SpongeBob: podniebna przygoda

  Oglądana: 1837 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Latającej Małpki

  Gra Przygoda Latającej Małpki

  Oglądana: 1667 ocena: 0.00

 • Przygody Pingwina: Lot balonem

  Przygody Pingwina: Lot balonem

  Oglądana: 1532 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie