Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe 471 gier

Winter Bus driver

Ocena gry

Sterowanie autobusem w zimie to wyzwanie dla profesjonalistów, którzy nie maja łatwo. Kliknij na skip aby pominąć reklamę w gierce, następnie klikamy na Continue i wybieramy kolor autobusu do jazdy. Sterowanie to strzałki, a spacja - hamulec.


Transport miejski i publiczny dla Was

Ocena gry

Kolejna gra w której wcielamy się w kierowce gdzie jego zadaniem jest poruszania się przegubowcem i zabieranie ludzi, którzy czekają na komunikację miejską. Jak zobaczysz nie jest to za bardzo łatwa praca.


London Bus

Ocena gry

W tej grze linie autobusowe zasiadamy za kierownica pojazdu jakim jest autobus i będziemy zatrzymywać się na przystankach w Londynie. Tam czekają na nas ludzie korzystający z miejskiej komunikacji publicznej. Sterowanie odbywa się strzałkami.


Transport i przewóz ludzi

Ocena gry

Zajmować się będziemy transportowanie ludzi w taksówce jak i też ich przewozem. Trochę musimy poczekać zanim sama gra nam się załaduje i będziemy mieli możliwość stosować usługi taksówkarskie. Gramy w mieście lotopolis, odblokuj drugą część i zobacz co na Ciebie czeka. Sterowanie to strzałki oraz H i R.Transport drewna ciężarówką

Ocena gry

Czeka na nas bardzo ciekawa gra w której wcielisz się w rolę kierowcy który będzie zajmował się transportowaniem drewna swoim wielkim kamazem. Sami wybieracie jakiego koloru będzie pojazd, gdy już przejdziemy ten etap na mapie mamy pokazane w które miejsce mamy udać się po drewno, które jest już załadowane na lawetę naszego pojazdu. Posługujemy się strzałkami, spacja to hamulec, a M - włączenie mapy.


Transport ciężkich maszyn

Ocena gry

W grze zajmować się będziemy transportowaniem różnego rodzaju ciężkich maszyn, towarów. Będą one bombowo niebezpieczne. Musimy uważać aby nie wypadły nam z burty samochodu jakim to będziemy jeździć.Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek.


Parkowanie karetką, strażą pożarną i policją

Ocena gry

W tej grze zajmować się będziemy parkowaniem pojazdów nietypowych takich jak: karetka, straż pożarna, policja. Zobacz czy łatwo ustawić karetki równolegle lub też znaleźć miejsce obok innych samochodów. Kilkanaście różnych plansz sprawdzi Twoje umiejętności. Musimy zostawić auto we wskazanym miejscy z napisem: Parking. Gra jest oczywiście na czas w im krótszym czasie tego dokonacie tym większą liczbę punktów uda Wam się osiągnąć.


Parkowanie jachtu w porcie

Ocena gry

Nie każdy chce i lubi parkować swoje jachtu przodem i tyłem, dlatego ty się zajmujesz cumowaniem jachtów w porcie. Są to różnego rodzaju jednostki dlatego musisz być czujny aby podczas tego rodzaju manewrów nie doprowadzić do kolizji z innymi jednostkami pływającymi jak i też z z nabrzeżem gdyż na pewno właściciele takich jednostek nie będą z tego faktu zadowoleni. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek. W pierwszej planszy gramy bez czasu, następne już są na czas. Mamy możliwość zbierania klepsydry po drodze co da nam dodatkowy czas w danej planszy.


Parkowanie dużych aut - ciężarówki

Ocena gry

Duże pojazdy w tej grze na Ciebie czekają. Mamy do wyboru różnego rodzaju ciężarówki, które będziemy parkowali w określonych miejscach na mieście. Każda z nich posiada naczepy i różnego rodzaju mniejsze przyczepy. Ustawiaj się w określonym miejscu i czekaj aż twój samochód zostanie załadowany gdy się to stanie jedziemy w inne miejsce i tam odbywa się rozładunek naszego pojazdu. Sterujemy w grze strzałkami oraz ctrl i shift.


Parkowanie samochodu do garażu

Ocena gry

Masz wydawać by się mogło dość proste zadanie. Przeprowadziliście się do nowego mieszkania gdzie czeka na Was garaż do którego będziemy ćwiczyć parkowanie samochodem. Będzie on usytuowany w różnych miejscach aby poćwiczyć tego rodzaju manewry jak najlepiej. Zobacz jak Ci to wyjdzie i ile punktów uzbierasz. Pamiętaj, że masz trzy życia, ta gierka nie jest w ogóle na czas, sterujemy w niej pojazdem z użyciem strzałek.


Gra parkowanie betoniarki

Ocena gry

W tej grze musimy w odpowiednim miejscu wskazanym nam zaparkować betoniarkę. Jednak do tego miejsca gdzie musimy ją przewieźć jest kawałek drogi. Będzie on nam wskazany na specjalnie przygotowanej mapie. Uważaj aby nie doprowadzić do kolizji z innym pojazdem. Sterujemy naszą betoniarką z pomocą strzałek. Kilkanaście różnych plansz czeka już na Ciebie.


Człowiek rakieta

Ocena gry

Czeka na Ciebie gra w której będziesz brał udział w niebezpiecznych zabawach jako człowiek rakieta. Odbywać się one będą w cyrku i to właśnie tam będziesz wystrzeliwany w powietrze przez działo. Musimy jednak to zrobić w określony sposób aby człowiek przeleciał przez palącą się obręcz. Myszką wybieramy moc z jakiej strzelamy i kąt lotu.


Popularne gry

 • Samochodowe
 • Wydobywanie śmieci z jeziora

  Wydobywanie śmieci z jeziora

  Oglądana: 31431 ocena: 10.00

 • Dowieź ładunek do celu

  Dowieź ładunek do celu

  Oglądana: 28658 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11438 ocena: 0.00

 • Parkowanie aut

  Parkowanie aut

  Oglądana: 9042 ocena: 0.00

 • Demolka Monster Truck

  Demolka Monster Truck

  Oglądana: 8692 ocena: 0.00

 • Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Pocałunki na wycieczce szkolnej

  Oglądana: 6078 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie